Крем за ръце!

  • 4 378
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
Момичета, препоръчайте ми кремче за ръце, което да прави кожата мекичка и да има хубав аромат

# 1
  • Мнения: 25

Доволна съм.

# 2
Миналия месец си взех от Oriflame едно кремче - Tender Care - около 6.90 лв.
Горещо го препоръчвам!!!  Wink

# 3
  • Мнения: 2 013
Моя любим е класика- NIVEA soft  Peace

# 4
  • Мнения: 270
Аз досега съм ползвала на Ейвън- Скин со Софт, а сега гледах че Орифлейм са пуснали крем за ръце с аромат на кекс, пудинг за 3.50 лв. Мисля да ги пробвам

# 5
# 6
  • Мнения: 173
Peace
И аз съм много доволна от този крем.

# 7
  • Мнения: 270
а каква му е цената?

# 8
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Това е най=добрия крем за мен Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 1 250
Garnier - в тубичката. Засега съм пробвала само червения, но ръцете стават невероятно меки. Цената му е около 4лв.

# 11
  • Мнения: 2 100
По принцип не харесвам такъв тип козметика, но имам едно кремче на Oriflame-розово. Еййй, кума ни ме благославя всеки път като се видим. Една зима слагаше дограма навън и ръцете му измръзнали, нацепени, загрубели...много зле бяха. Пита ме дали имам нещо да се намаже, че му били много зле ръцете, та му дадох тоя крем. Брех, кво направи тоя крем ръцете му станаха по мекички и от моите  Crazy

# 12
  • Мнения: 568
Най-доволна съм от крема за ръце на Нютроджина. Много подходящ е за суха и напукана кожа, каквато става моята в студено време или след работа с почистващи препарати. Мирише приятно, попива бързо и кожата е невероятно мека...

# 13
  • София
  • Мнения: 3 878

мда, наистина върши много добра работа за ръцете този крем.

# 14
  • Мнения: 4 665
От червената серия на Гарние съм много доволна. Кожата ми е безобразна суха, но след този крем си я чувствам конфортно.

Общи условия

Активация на акаунт