Отговори
  • Мнения: 46
Днес много се притесних за това реших да ви попитам ако някой може да даде сьвет , бременна сьм и миналата седмица лекаря видя ембриона сьс сьрдечна дейност , каза че сьм бременна от 4-5 седмици . снощи малко ме боля корема (което знам че е нормално за пьрвите 3 месеца ) но днес нямам никакво гадене , нито пьк болки в гардите , и БТ спадна от 37.1 на 36.9 . по принцип  след 2 дни ако не бях бременна щеше да ми дойде МЦ . Дали това има някаква вразка ? Защо спряха да ме болят гардите и да ми се гади , това притеснително ли е ?
Благодара ви предварително за отговорите

# 1
  • Мнения: 674
Според мен не се вглеждай толкова за симптоми Wink
Желая ти лека бременност Hug

# 2
  • Мнения: 2 270
bimbo123  - честито (най-напред)  bouquet
кой мило момиче те излъга, че непременно трябва да ти се гади, да ти става лошо и т.н.?!
има бременности, които протичат без симптоми Peace

# 3
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Моята бременност протече без никакви симптоми.Не съм повръщала,нито ми се е гадело.И гърдите не ме боляха.Тези симптоми не са задължителни Peace

# 4
  • Мнения: 46
благодаря ви за бързите отговори , успокоихте ме . Преди това имам една бременност кухо яйце , тогава симптомите пак изчезнаха и прокървих , но тогава нямаше ембрион само малък плоден сак .
Ще гледам да не го мисля  ,  а да се радвам на бременността си .

# 5
  • Мнения: 707
Спри да се притесняваш - всяка бременност е различна. Ще ти се доповръща по-къно и гърдите ще "пораснат" пак тогава  Mr. Green.
Радвай се на растящият в теб живот!
Честито!

# 6
  • Мнения: 636
ЧЕСТИТО !!!!

И не го мисли, аз разбрах, че съм бременна чак в края на 3-я месец....
Дотогава никакви симптоми, които да ми подскажат че ще ставам мама, а
вниманието ми бе насочено към ремонт в апартамента и изобщо съм изключила,
че не ми е идвало толкоз време !
И след това - нито гадене, нито повръщане....абе индивидуално е всичко.

УСПЕХ !!!!

# 7
  • Мнения: 9 973
малко се учудвам,че сте видели сърдечна дейност преди още да ти закъснее  ThinkingАз на 10 ден не ми видяха плоден сак още.
За симптомите не се притеснявай,а се радвай даже  Simple Smile

пп:сигурно си във 2м.Извинявай,поста е подвеждащ  Embarassed

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Всяка бременност е индивидуална -не търси симптоми, а се наслаждавай на всеки миг от бременността!

# 9
  • Мнения: 2 448
И защо смяташ, че задължително трябва да ти се гади или да те болят гърдите?  Rolling Eyes
Не съм имала подобни симптоми изобщо като бременна.

# 10
  • Мнения: 512
Нито през първата, нито през втората ми бременност съм повръщала.
Всеки организъм реагира различно по време на бременност.
Не се притеснявай излишно, а се наслади на този прекрасен период от живота си.

# 11
  • Мнения: 3 376
И аз нямах гадене,нито гърдите ме боляха.

Нито повръщах,нито имах повишен апетит.

Всяка бременност е различна,а ти можеш само да се радваш,че нямаш гореизброените симптоми.

# 12
  • Мнения: 7 723
...ми...радвай се!
...желая ти да ти е така леко чак до края   bouquet

# 13
  • Мнения: 696
спакойно и аз съм така-вече почвам 7-ми месец а до момента съм нямала никакви неразположения-нито гадене,болки и т.н радвай се!лека бременност Hug

# 14
  • Мнения: 506
    Аз примерно повърнах 2-3 пъти (и то от летен вирус) докато бях бременна!Да не говорим, че съм им била много слабичка и тясна, та ме тъкмяха цяла бременност за секцио!Остави се по течението, не се притеснявай и всичко ще бъде наред!!!!!!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт