Какво бихте си пожелали за Коледа¿

  • 3 581
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 604
От няколко дни ми се върти подобна тема в главата·Ако можехте да напишете писъмце до Дядо Коледа, какво щяхте да си пожелаете
или в ноща на Коледа,какво бихте поискали, нещо което се спотайва дълбоко в душата ви и което желаете от цялото си сърце·
Намислете си желание и не забравяйте,че по Коледа се случват чудеса  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
ами аз искам много работи,но ей така общи неща.Нещо конкетно за мен няма.

Искам Жори да ми е жив и здрав най-вече и естествено всички от семейството!
Искам да съм добра майка,да правя децата си щастливи и да ме имат за приятел!
Искам всички двойки,борещи се за детенце,да сбъднат мечтата си!
Искам да няма малки ангелчета на небето!
Искам момичета близначки. Mr. Green

На Коледа се случват чудеса,нека чудото влезе и във вашият дом! Heart Eyes Hug

# 2
  • Мнения: 124
Маналата Коледа беша адски тъжна за мен.Приятелката ми беше станала една от вас.
В Коледната нощ си пожелах да ми е живо и здраво семейството и Ина да посрешне следващата Коледа бременна.И наистина така ще посрешнем празника.
Тази година освен здраве за семейството си ще си пожелая всяка една от вас да се сдобие с бебче,а в  този форум да няма нови момичета.
На Коледа се случват чудеса!Нека чудото влезе във вашите домове!

# 3
  • Мнения: 3 016
На първо място:
-да сме живи и здрави и тримката
-през идващата година най-сетне да  продолея този страх който се е загнездил в мен и Господ ме дари с едно живо и здраво бебче!
На Коледа се случват чудеса,нека чудото влезе и във вашият дом! Heart Eyes Hug
Дай Боже!!!

# 4
  • Мнения: 827
Момичета аз вече имам това за което съм мечтала...за това бих си пожелала всички вие които все още не сте прегърнали щастието да го направите!!! Ако не тази Коледа поне заченката да е сега! Wink  Hug Толкова много го искам ...искам всички да се разпишат в "Моята мечта се сбъдна" и да няма повече нови публикации в "Нека се представим". Искам да спрем да се увеличаваме!

# 5
  • Мнения: 1 163
"ТИХА НОЩ,СВЯТА НОЩ!
В навечерието на Коледа бих искала:
1.малчо и цялото ни семейство да сме живи и здрави
2.догодина да сме четирима Wink
3.да няма повече почернени мами

# 6
  • Мнения: 1 163
Нека всички в ноща на Коледа,да изпратят по една целувка към небето,за да стигнат всички те до нашите малки и обичани ангелчета.
 baloni baloni baloni-нека тези красиви балони стигнат до тях.

# 7
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Това което искам никои не може да ми го върни  Cry
Това за което се надявам е Януари да са ми отново запълнени ръцете с едно здраво бебче за да има смисъл живота ми.

# 8
  • Мнения: 397
Искам дядо Коледа да ни донесе много здраве на тримата, на всички от семейството. Да ни донесе много щастие и да ни даде сили да продължим напред все така - здрави, влюбени и силни!!!
И едно последно желание: моля те дядо Коледа - донеси ми едно малко бебче през новата 2009 година.

Дай боже на всички да ни се сбъднат мечтите!  bouquet

# 9
  • Мнения: 604
Момичета след всички  ваши  пожелания искам да добавя само: Дано се сбъдне всичко което сте си пожелали!!!
И аз си пожелавам здраве и много усмивки, първо за дъщеря ми и после за всички нас, повечко късмет през новата
година и дай боже в скоро време да сме трима·Вярвам че на Коледа се случват чудеса  Close-mas:·

# 10
  • Мнения: 9 973
пожелавам си здраве,щастие и здраво бебе
Пожелавам си този в подфорум да няма нови попълнения
Пожелавам си всички вие да гушнете по едно здраво бебе
Пожелавам си никой повече да не изпитва тази болка от празните майчини ръце
Пожелавам си всичките ви желания да станат реалност

# 11
  • Мнения: 2 270
Искам  всички да сме живи и здрави!
Искам следващата Коледа да я посрещнем поне трима!
Искам да няма повече майчета изпитали непоносимата болка да загубят рожбите си!
Искам ръцете на всяка от нас да са пълни!
Дай Боже!
 Praynig Praynig Praynig

# 12
  • Мнения: 493
пожелавам си на мен и на всички мами по едно здраво бебче Praynigвярвам че по коледа стават чудеса вярваите и вие

# 13
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Както каза и silviayo, това, което искам, никoй не може да ми го даде! Нищо не искам!
Моля се само децата ми да са живи и здрави, и Господ да ми ги пази! Praynig
Моля се и всяко ваше желание да бъде сбъднато! Hug

# 14
  • Мнения: 41
  Пожелавам си здраве за цялото ми семейство иповече усмивки върху личицата на дечицата ми! Пожелавам си утре да епо ведро, щастливо и обещаващо за всички нас от този форум!
  Нека сълзите пресъхнат и красиви усмивки озаряват лицата ни!

# 15
  • София
  • Мнения: 1 941
Както каза и silviayo, това, което искам, никoй не може да ми го даде! Нищо не искам!
Моля се само децата ми да са живи и здрави, и Господ да ми ги пази! Praynig
Това е и моето мнение. Искам Поли да е при нас.......:-`(
Напоследък не спират да звучат в ушите ми думите на мама. Когато Поли беше жива, мама я гледаше и казваше - "Ще стане голяма красавица като порасне"........ Sad


Всички да са живи и здрави, да не страдат дечица и родители повече! Praynig

# 16
  • Мнения: 611
За любимите ми хора искам само здраве , всичко останало знам че само ще си дойде на мястото Rolling Eyes Господ да ми ги пази и закриля Praynig Praynig Praynig
 
За себе си искам  малко повече смелост и повече надежда и след време още едно щастие в ръцете ми Praynig

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Коледата за мен е специален празник.
Празник на който се сбъдват мечтите.
Пожелавам си да сме здрави във вкъщи.
Пожелавам ви на вас сбъдване на вашите мечти....защото без мечти живота е сив.
Пожелавам ви шарен живот и изпълнен със смисъл...за вас и вашите семейства.

# 18
  • Мнения: 3 621
Искам  всички да сме живи и здрави!
Искам следващата Коледа да я посрещнем поне трима!
Искам да няма повече майчета изпитали непоносимата болка да загубят рожбите си!
Искам ръцете на всяка от нас да са пълни!
Дай Боже!
 Praynig Praynig Praynig
Прити, го е казала толкова хубаво ... тази Коледа ще е и много тъжна за мен и изпълнена с много надежда ...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Искам да бъда пак такава, каквато бях преди 11.09.2006 г., но знам, че никога няма да бъда.
В замяна на това искам да съм жива и здрава, за да мога да сбъдна мечтите си.
Искам и всички вие да сте здрави, да сбъднете мечтите си и да се радвате на хубавите неща, които живота ви е дал.

# 20
  • Мнения: 337
Уморих се вече 10 години да си пожелавам едно и също, и все да не го получавам. Къде е добряият Дядо Коледа?! За тези години не само че не ми донесе желания подарък ,ами ми го и отне когато бе на път.
Тази година нищо няма да си пожелая! Каквото ми е писано това....
 Hug

# 21
  • Мнения: 825
Пожелавам си да няма повече почернени майчици през Новата година.
Пожелавам на всички тук много много щастие и сбъдване на мечтите.
Пожелавам на Вас и на себе си другата Коледа да сме поне с един повече  Praynig
И наистина да сме щастливи и да я празнуваме, защото тази няма да е весела  Cry

# 22
  • Разград
  • Мнения: 377
Пожелавам си цялото ми семейство да са живи и здрави!
Пожелавам си никога да не загубя и дъщеричката си!
Пожелавам си всички вие да гушнете по едно красиво бебче!
Пожелавам си да няма вече ангелчета на Небето!
Пожелавам си богатство от детски усмивки и майчино щастие навред!

Желая Ви тази Коледа да сътвори за всички Вас чудото наречено БЕБЧЕ!!! Hug

# 23
  • Мнения: 3 166
За семейството си искам само едно - да сме  живи и здрави! Praynig

За момичетата тук искам да усетят щастието от гушването на така чаканата рожбичка! Praynig

В по-сериозен мащаб - искам да няма болка и страдание за нито едно дете по света - да няма изоставени, болни и страдащи дечица! Praynig

А конкретно на въпроса - ако мога наистина да си пожелая всичко, независимо колко нереално би било - то бих искала някакво магическо средство. Толкова пъти пишейки тук, усещах безкрайна мъка и толкова безсилна се чувствах. Толкова пъти съм искала да имам вълшебна пръчица и да съм в  състояние да променя нещо. Детинско желание,а? Знам, че няма вълшебни пръчици.

# 24
  • Мнения: 226
   Детинско желание,а? Знам, че няма вълшебни пръчици.
.......но имаш вълшебно сърце.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 694
Пожелавам здраве на всички! Мисля, че ако сме здрави, всичко друго е постижимо. И нека този подфорум остане празен Peace
По Коледа наистина стават чудеса  Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 Пожелавам си живот и здраве - за мен и цялото ми семейство.
 Пожелавам си следващата година да забраменея отново и този път всичко да е наред и да си имам живо и здраво бебе или Дай Боже пак близнаци.
 Имам и още желания, но това е което искам най-много.

# 27
  • Мнения: 123
             Аз тази Коледа няма да празнувам , защото ми е много тъжно , но въпреки всичко ще си пожелая : ЗДРАВЕ И ЕДНО ПРЕКРАСНО ДЕТЕ , КОЕТО ДА УСМИСЛИ ЖИВОТА НИ!!!
             От сърце Ви пожелавам много щастие и дано през Коледната нощ Господ сбъдне желанията ни  !!!

# 28
  • у дома
  • Мнения: 1 160
пожелавам си много  сили
пожелавам си Маги да почива в мир
пожелавам си близките ми,приятелите и враговете ми да са живи и здрави
на себе си желая душевен мир и надежда
на всички вас:да се сбъднат мечтите ви!

# 29
  • Мнения: 1 574
ппоожелавам си  никога повече да не погребвам дете.всички обичани от мене хора да са живи и здрави,да се обичаме с мъжъ ми ,както сега така и до края,и  след 2 години бог да ме дари с едно здраво бебе ,което да прилича на моето момиче.На вас момичета ,много здраве ,и късмет ,и каквото си пожелаете тази нощ много скоро да стане реалност ,на тези които имат деца -да саим живи и здрави .На тези които нямат ,много скоро да имат,на тези които чакат бебета да им се родят живи и здрави ,а на тези които ги е страх ,като мен да преодолеят страхъ си и се решат да следват мечтите си .

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 409
Коледа мина,но остава в сърцата ни,Коледа е всеки ден, когато ги има децата ни, до нас, в мечтите ни,дори в страховете ни....
Ако нещо може да си пожелая и то да се случи е този под форум да няма нужда да съществува, да няма страдащи майчета, да няма мънички ангелчета!

# 31

Общи условия

Активация на акаунт