Снимки от сватбата

  • 22 794
  • 209
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 101
hahaha

"Голяма простотия. За забавно ли се смята?"

Смята се за забавно ако имаш чувство за хумор и ако искаш да развеселиш гостите. Който е опериран от първото само си слага халката и играе хоро.

Ами аз мисля, че имам чувство за хумор, но точно тази "игра" и на мен не ми се вижда забавна - по-скоро пошла. Но вкусове разни.

Не си сама, и моето чувство за хумор е различно някак...
смея да твърдя , че чувство за хумор хич не ми липсва
обаче тази игра с яйцето никак не би ме развеселила  Peace
не пошла , а  грозна и глупава ми се струва
но разни вкусове...разни идеали - щом на младите им харесва нека си я я играят Grinning

EEEEE чак пък толкова морал - а'йде бе - а това с жартиера как ви се струва - п'а така а?
стига бе ... не може да бъде  smile3532

а сега по отношение снимките много са готини всички - браво на авторката за темата



Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 18:08 от joremimi

# 46
  • Варна
  • Мнения: 25 212
ми това с жартиера... нещо подобно, особено в някои случаи Laughing Сори, не ми се връзват точно този род изпълнения с кокретното мероприятие. По-стават за някой студентски купон, ако щеш и за ергенско или моминско парти, когато всички са на градус и се чудят каква дивотия да измислят, че да се похилят. За сватба, където има възрастни хора и малки деца, ми изглежда кофти булката да гони яйца из интимните гънки на мъжа си. Лично мнение, никого не ангажирам с него.
п.п. На нашата сватба също беше весело, не беше само слагане на халки и игра на хора Naughty

# 47
  • Мнения: 3 453
Запис и от мен!В подписа ми са снимките Hug

# 48
  • Мнения: 3 016
Запис и от мен!В подписа ми са снимките Hug

Много готино семейство сте !

# 49
  • Мнения: 3 453
Запис и от мен!В подписа ми са снимките Hug

Много готино семейство сте !

  Благодаря

# 50
  • Мнения: 1 294
Това наистина е  безумно. Явно нямам грам чувство за хумор, щом го намирам за толкова безвкусно. Но пък и <божествената розова, сатенена риза> не ми харесва, та явно ми липсва и вкус за дрехи.  Laughing
П.п. това с жартиера ми е почти същото.

ми това с жартиера... нещо подобно, особено в някои случаи Laughing Сори, не ми се връзват точно този род изпълнения с кокретното мероприятие. По-стават за някой студентски купон, ако щеш и за ергенско или моминско парти, когато всички са на градус и се чудят каква дивотия да измислят, че да се похилят. За сватба, където има възрастни хора и малки деца, ми изглежда кофти булката да гони яйца из интимните гънки на мъжа си. Лично мнение, никого не ангажирам с него.
п.п. На нашата сватба също беше весело, не беше само слагане на халки и игра на хора Naughty
Точно.

# 51
  • Мнения: 1 294

Много хубави снимки  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 101
Момичета всяка сватба е различна - някои са с цялата рода ,други с млади хора ,трети само с кумовете ,а има и семейства които изобщо не сключват брак , а са много по щастливи от някои сключили ... та мисълта ми е всеки избира как да премине тържеството , а на някои сватби водещите решават как да забавляват гостите (ние например рязахме зеле за време в което търсихме пари Mr. Green е... естествено не намерихме а кума и кумата се наддаваха кума за него а кумата за мен - както и да е )
Лошото е че тук в форума има много заядливи мами които мислят че тяхното мнение е най правилно и си позволяват да се подиграват и заяждат с другите Е КАКВО КАТО РИЗАТА МУ НЕ ТИ ХАРЕСВА ПОНЕ ПРЕМЪЛЧИ , МОМИЧЕТО СИ Е ПУСНАЛО СНИМКИ НЕ ЗА ДА СЕ ПОДИГРАВАМЕ С НЕГО .
Относно жартиерите - продават се по магазините ЗАЩО ЛИ? newsm78
С две думи ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ЗАЯЖДАТЕ ВИЕ ПО СТАРИТЕ МАМИ ТУК - ГРОЗНО Е !
УСПЕХ НА ВСИЧКИ  bouquet
 

# 53
  • Мнения: X
Хехех, като се хванахте за тези яйца...ще речеш, че това е най-голямата простотия, която може да ти се случи на една сватба  Laughing...или просто държахте на всяка цена да обясните на Ренито, че няма вкус .... Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 11:18 от Анонимен

# 54
  • Мнения: 958
Вкусове всякакви и всеки си прави сватбата както на него му харесва.
По-пошли ми се виждат коментарите тук.

# 55
  • Мнения: 101
Хехех, като се хванахте за тези яйца...ще речеш, че това е най-голямата простотия, която може да ти се случи да на една сватба  Laughing...или просто държахте на всяка цена да обясните на Ренито, че няма вкус .... Rolling Eyes
Точно това ми е мисълта не са се хванали за яйцето а за темичка за която да избият комплекс ,че те са с морал  Mr. Green О'К не оспорвам,  но ... тук идеята е ДА СЕ ПО' ЗАЯЖДАМЕ С НЯКОГО  В СВОБОДНОТО СИ ВРЕМЕ !Очаквам и мен да почнат ,но ще се придържам към поговорката "убий про...ка с мълчание! Peace
 

# 56
  • Мнения: 1 294
Брех да му се не види, аз пък си мислех, че за себе си жертвоготовно допуснах, че нямам вкус и чувство за хумор...  Laughing

# 57
  • Мнения: 3 216

Това наистина е  безумно. Явно нямам грам чувство за хумор, щом го намирам за толкова безвкусно. Но пък и <божествената розова, сатенена риза> не ми харесва, та явно ми липсва и вкус за дрехи.  Laughing



Не само,че нямаш чувство за хумор ,ами нямаш чувство и за такт.

# 58
  • Мнения: 958
Това наистина е  безумно. Явно нямам грам чувство за хумор, щом го намирам за толкова безвкусно. Но пък и <божествената розова, сатенена риза> не ми харесва, та явно ми липсва и вкус за дрехи.  Laughing
П.п. това с жартиера ми е почти същото.

Когат човек коментира сватбата на някой, наистина трябва да вложи малко такт.
Все пак това е много важен и красив ден, за всяка жена, и изведнъж някой да се появи и да почне да коментира облеклото и организацята, някак си не изглежда красиво.
Не е казано, че трябва да ти хареса, но нормалното в случая е да се премълчи, а не да се нижат коментари един след друг.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Айде сега, тук е форум, ще коментирам каквото си искам. И не го правя от позицията на "стара", която се нахвърля на "новите", дреме ми кой с колко постове е и откога е тук. Въпросът тръгна от там, че такива като нас, дето не харесват въпросната игра, нямали чувство за хумор, едва ли не били дървета някакви. Ми не е тъй. Точно щото всеки има право на вкус и мнение, такива като нас са в правото си да не харесат или да харесат нещо. И да си го кажат. Колкото до жартиерите - те и яйца се продават, нали? Въпросът е как ще се употребят. Аз си мислех по едно време да си купя, не за да ми го сваля мъжа ми със зъби, а защото бяха сладки, мислех просто да си го сложа за "късмет" и да си го нося. Но накрая не стигнах до него така или иначе.
joremimi, вашата игра, въпреки че не я схванах напълно, ми се струва забавна и мисля, че би ми допаднала. Но в долния си пост дето ме наричаш "простачка" и ме убиваш с мълчание - аааа, не съм съгласна Naughty
(шегичка Wink)
Хайде, мир Peace

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 12:22 от Месечинка виторога

Общи условия

Активация на акаунт