Отговори
  • Мнения: 494
Все съм чувала,че бременните ядели странни неща и комбинации като примерно филия,намазана с горчица и поръсена със захар. Моите колеги също постоянно ме питат,кога ще почна да ям херинга с малиново сладко? Но аз подобни апетити досега не съм имала и исках да ви питам,как беше при вас? Нормални неща ли си хапвахте или преоткрихте  и други хранителни вкусове?

# 1
  • Мнения: 1 763
Не съм яла странни комбинации. Ядеше ми се това, което по принцип обичам, колкото и да ме е срам, ще си призная- сладки неща, сандвичи, пържени картофки.

Между другото почти всички мои колеги бяха без деца и постоянно ми задваха странни въпроси. Например, аз се връщам от тоалетната и те ме питат- "Ти сега повръща ли?"

# 2
  • Мнения: 9 973
 hahaha не съм яла подобн неща и слава богу  Sick

# 3
  • Мнения: 4 335
Нищо странно не сьм яла,наблягах на сладко сьс сладко Mr. Greenи ми личеше де hahaha

# 4
  • Мнения: 645
Не съм яла такива комбинации но в самото начало още преди да разбера че съм бременна само предполагах че може би съм ми се прияде много кокос който страшно  мразя  и даже като се сетя сега за него ми се Sick

# 5
  • Мнения: 6 711
Не, не съм.
Абе много митове около тая бременност!!! ooooh!

# 6
  • Мнения: 60
Слако по-точно шоколад или баклавички с бира LaughingСупер е Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 12 548
Ми точно по време на бременността не съм или по-скоро, ако съм, съм го правила по навик. Иначе обичам да ям филия със сладко и сирене.

# 8
  • Мнения: 188
нищо странно не ми се е дояждало, основно ми се ядяха плодове

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Единственото по-странно нещо което ядях беше туршия със сирене. LaughingМного ми харесваше комбинацията, а колко вода изпивах след това.  ooooh!

# 10
  • Мнения: 528
най-странното нещо, което ми се дояжда са пържени филийки с лютеница...май не е толкова необичайно

# 11
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Нищо странно не ми се е дояждало , наблягах на кашкавалки и това е

# 12
  • Мнения: 2 270
Нищо странно не ми се е дояждало , наблягах на кашкавалки и това е
Peace
вместо кашкавалки се тъпчех с мазни банички

# 13
  • Мнения: 805
Странни комбинации не, но ми се прияждаха неща, които по принцип не обичам и обратното - неща, за които преди съм умирала, сега не мога и да помириша...

# 14
  • София
  • Мнения: 2 734
Към края на бремеността ми се хрускаха бучки захар.Не заради самата захар,а за да слушам звука от хрускането в устата си.Имах непреодолимо влечение към това хрупане точно.

Общи условия

Активация на акаунт