Бойлер или топлофикация?

  • 3 743
  • 41
  •   1
Отговори
Не е ли крайно вреем да се купим бойлер и да спрем да даваме по 20 000 от всеки блок на тези обирджии. Дайте съвет за избор на бойлер?

# 1
  • Мнения: 46 430
Да не съм луда да плащам двойно Laughing сега плащам 20-25 лв. за топла вода от ТЕЦ, имам денонощно, нито чакам да се стопли, нито се чудя дали няма да свърши.
Свекърите ми са с бойлер, около 40 лв. на месец плащат за погряването на водата.
А за марката, не мога да ти препоръчам, за 2 г. смениха 3 бойлера, те ли са каръци или съвременните бойлери са боклуци Tired

# 2
  • Мнения: 4 300
Само ще ти кажа, че не е по евтино с бойлер.
Иначе ние имаме Теси, не са лоши.

# 3
  • Мнения: 8 999
За нищо на света не бих си сменила денонощно течащата топла вода за кофичка, подгрята от бойлер. Не ме интересува дали е скъпо, но пък четирима души се къпем един след друг като двама от тях /децата/ си пълнят и ваната - две вани и два душа за около 2 часа постоянна заетост на банята! Кога бих могла да си позволя този разкош, освен ако бойлерът ми не е поне 500 литра. Ама тогава и цената на ел.енергията няма да е 20-30 лева, а ще е поне стотина. А и цената на такъв бойлер не е за подценяване.

# 4
  • Мнения: 3 294
Винаги бих предпочела ТЕЦ пред бойлер , до преди три години бях на топла вода и ми беше перфектно , след това в ново жилище с бойлер , е няма място за сравнение  Tired  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 456
Откакто разбрах какво е да имаш постоянно топла вода се родих. Не бих я заменила за бойлер по желание!
Нито го мислиш дали си го включил, дали ще ти стигне (аз обичам да се мотая под душа), дали няма да гръмне... Да не продължавам.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Постоянно течащата топла вода си е удобство, което е глупаво в 21 Век да заменим с нещо друго. Друг е въпроса, че цените за услугата  ще продължават да се покачват...

# 7
  • Мнения: 3 830
Да, ТЕЦ-ът си е голямо удобство, ама да се обвържеш с тази глупашка компания, може да ти съсипе нервната система.

# 8
  • Мнения: 46 430
Да, ТЕЦ-ът си е голямо удобство, ама да се обвържеш с тази глупашка компания, може да ти съсипе нервната система.

На ТЕЦ или на ток, все за монополисти говорим Laughing

# 9
  • Мнения: 4 300
Да не говорим, че ако блокът е обвързан ( на което обективно няма как да повлияеш) и да ползваш и да не ползваш, все си венчан за фирмата Mr. Green И в тоя ред на мисли по добре да ползваш.

# 10
  • Мнения: 3 830
Да, ТЕЦ-ът си е голямо удобство, ама да се обвържеш с тази глупашка компания, може да ти съсипе нервната система.

На ТЕЦ или на ток, все за монополисти говорим Laughing

Да, ама с Енергото поне няма толкова много проблеми. Laughing

# 11
  • Мнения: 46 430
По-добре с проблеми и сметка на половина, но всеки си знае  Peace

М/у другото, забелязах, че не мога да си преценя времето, когато се къпя с бойлер, накрая винаги свършва и замръзвам Tired явно много съм се разглезила  Blush Laughing

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221


Да, ама с Енергото поне няма толкова много проблеми. Laughing[/color]
Вярно е, няма толкова проблеми, но и те са си монополисти и от тях всичко се очаква.

# 13
  • Мнения: 3 830
Това  е положението. Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И такова ще бъде. Монополистите ще си правят каквото си искат а ние ще пълним форумите....

Общи условия

Активация на акаунт