връзка между пола и бременноста

  • 3 386
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 803
Не мисля, че има връзка.

# 46
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Няма връзка. И през двете ми бременности съм се чувствала добре, никога не ми се е гадило. Имам две прекрасни момчета.

# 47
  • Мнения: 2 172
Аз пък мисля,че има връзка,иначе няма да се носят тези митове за различните бременности  Wink Просто не е 100 % гаранция,има си и изключения.Майка ми е имала две коренно различни бременности и съответно две различни деца.С момичето-нищичко не и е било,с момчето-кръвоизливи и неразположение през цялата бременност.Свеки-същата работа  Wink
  Моят случай.С първото дете-гадене до 4-тия месец,после песничка-момиче.С второто дете-гадене три седмици през втория месец,сега всичко е ок-момче (поне така ме увериха  Rolling Eyes )
  Така,че всичко е възможно,има си и изключения  Hug

# 48
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Няма връзка. Бях суперенергична по време на бременноста си. Без гадене и повръщане. Имам момче.

# 49
  • София
  • Мнения: 23 081
Няма абсолютно никаква връзка, всичко е бабини деветини  Peace

# 50
  • Мнения: 1 080
При мен се оказа така.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не мисля,че по състоянието на майката през бременността,може да се гадае пола.

# 52
  • Мнения: 2 658
Няма такава. Имах две почти идентични бременности, със съвсем минимални раzлики. Реzултата е долу  Wink

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Здравейте,
понеже при мен има голяма разлика между двете бременности, та повечето ми познати взеха да ме убеждават че сега ще бъде момче и затова ми се гадело и съм се чувствала уморена. При момичетата, майките имали много енергия и постоянно им се вършело нещо.Въпросът ми е към вече раждалите майки или тези, които знаят пола на бебетата си, има ли според вас нещо вярно в тези твърдения? Как е била при вас бременноста и съответно с момче или момиче?


Пълна глупост, всичко е бабини деветини! Peace Пола се определя от Х или У хромозомата на сперматозоида, а не от майката!

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не е вярно
при мен беше точно обратното-с момчето нито ми се гадеше нито съм повръщала,а с малката повръщах

# 55
  • Мнения: 1 021
Според мен няма връзка!

# 56
  • Мнения: 1 817
Аз не съм критерий, защото имам 2 момчета, но да кажа, че и двете ми бременности бяха УЖАС ! Втората беше по-зле.Всеки ден повръщах, бях уморена, гадеше ми се, миришеше ми навсякъде на лошо...абе не искам да се сещам. Това до 5-ти месец Rolling Eyes
После видях, че животът все още е хубав Wink Забравя се....

# 57
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Според мен също няма връзка!
И двете ми бременности карах различно, втората беше много трудна, направо кошмарна, имам 2 момиченца  Peace

# 58
  • Мнения: 790
Не смятам да има връзка. Можеше да е анкета.

# 59
  • Мнения: 514
Според мен няма връзка!
И аз така мисля!

Общи условия

Активация на акаунт