Кога минахте от пластмасова лъжичка на метална?

  • 3 784
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 290
Спомням си, че в началото започнах  захранването на сина ми с пластмасова лъжичка, но не ми беше удобна. Той пък реши, че е играчка. Почти веднага минах на метална.

# 46
  • Мнения: X
С каката много рано, но на бебето още кьорав зъб не е поникнал и венците и са плачевни, много я тормозят, а и тя е, като шугава, много се върти, та затоа си яде с пластмасова. Давала съм и с метална, но чакам един - два зъба, за да мина окончателно на нея.
Пластмасова ползвам на Нуби, много е удобна, такава ползвах и за каката. За супи, обаче, пластмасовите не стават.

# 47
  • Мнения: 1 080
На 8 месеца сме - понякога му давам метална лъжица и определено е по удобно за мен

# 48
  • Мнения: 3 092
Изобщо не помня.А теб какво те притеснява .. Thinking

# 49
  • Мнения: 228
около годинката,че и по-рано:)То детето ще си покаже:)

# 50
  • Мнения: 253
след 1 седмица от началото на захранването! и на нея и беше по гот с металната че е хладна и и успокояваше венците за малко поне.....
А той е само с метални...

# 51
  • Мнения: 2 111
Използвах пластмасова лъжичка докато дъщеря ми навърши 10-11 месеца.

# 52
  • Мнения: 8 208
Метална лъжичка започна да ползва на 1г. и 2м., когато започна да иска да яде сам. Преди това го хранех с пластмасова, но на него се оказа, че не му е удобна за хващане. Смених няколко пластмасови лъжички с различна форма на дръжките - нито една не държеше като хората. Тогава му връчих обикновена метална за чай и направо му залепна за ръката. 

# 53
  • Мнения: 182
И аз в началото започнах с пластмасови,но бързо минахме на метални!Не помня точно месеците

# 54
  • Мнения: 252
Още сме на пластмасови лъжички. Удобни са ми  Peace
Peace

# 55
  • Мнения: 4 447
Към годинка.  Peace Макар, че все още ползваме и от пластмасовите.

# 56
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Като навърши детето 1 годинка, тогава я смених  Peace

# 57
  • Мнения: 805
Каквато уцеля в чекмеджето - такава взимам!

# 58
  • Мнения: 8 999
Никога не съм използвала пластмасова. Много го мразя този материал, особено за прибори за хранене. Имам чувството, че не се измива добре.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 023
На около 8 месеца минах на желязна лъжичка,когато почнахме да ядем от кухнята. Peace

Общи условия

Активация на акаунт