моля за съвет относно Aqua Source

  • 6 474
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
здравейте мили майки. синът ми е на антибиотик (Зинат) и нашата педиатърка предложи след като свърши целия цикъл да давам известно време продуктите на Aqua Source за изчистване на токсините. моля ако някоя от вас е давала нека ми даде съвет - добри ли са и имат ли ефект.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 679
Твоята педиатърка, не ти ли препоръча нещо конкретно, аз например давам различни продукти според ситуацията?

# 3
  • Мнения: 231
Може би Зелена Енергия ще е подходяща в случая, но нека да изкажат мнение и дистрибуторите или някой по-компетентен 

# 4
  • Мнения: 274
Задължително след приключване на антибиотика да се направи един курс за около 2 седмици с пробиотиците-Ацидофилос и Бифидус.

# 5
Във връзка с Аквасорс съм чувала само положителни отзиви, аз лично си взех профилактично Супер Антиоксидант, като технология на производство са на високо ниво и продуктите им са качествени. Има много добри профилактични продукти и на други фирми, с идентични технологии на запазване полезните компоненти на съставките. Много съм доволна от продуктите на "Сибирско здраве", изцяло с натурални билки от Байкал и района. Може да разгледате на сайта по-долу, има голям избор, пазарувам за мен и родата от там, особено сега зимният сезон има нужда от нещо за имунитета и цялостна превенция на организма, много рекламираните неща по аптеките не мисля, че са толкова качествени.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 526
Както много добре е казала Jumil - задължително е курс с пробиотиците. А след това можеш да си даваш коластра, зелена енергия и есенциални мастни киселини. Те са си по принцип основни неща и важни за имунната система и т.н.

# 7
  • EU
  • Мнения: 164
не чакай  да изпие антибиотика, а защо изобщо го пие  Sad
Започни да даваш зелената енергия на аква сорс по 4 капсули дневно 10 дена после продължи по  2, тя действа на имунната система, аз я пия  от 4 месец на бременността и продължавам.всеки момент трябва да родя Heart Eyes що се отнася до Антиоксиданта, съм го пила през първите три месеца , за да се намали риска от малоформации.
Определено зелената е страхотна, виждала съм да прави чудеса, но няма да пиша за това тук.
На твое място бих спряла антибиотика, дъщеря ми е на 9г от 8 не е пила антибиотик и др. боклуци, давам само аква сорс продукти и хомеопатчни (класически).
Скорошно оздравяване Simple Smile

# 8
  • Мнения: 21
не чакай  да изпие антибиотика, а защо изобщо го пие  Sad
Започни да даваш зелената енергия на аква сорс по 4 капсули дневно 10 дена после продължи по  2, тя действа на имунната система, аз я пия  от 4 месец на бременността и продължавам.всеки момент трябва да родя Heart Eyes що се отнася до Антиоксиданта, съм го пила през първите три месеца , за да се намали риска от малоформации.
Определено зелената е страхотна, виждала съм да прави чудеса, но няма да пиша за това тук.
На твое място бих спряла антибиотика, дъщеря ми е на 9г от 8 не е пила антибиотик и др. боклуци, давам само аква сорс продукти и хомеопатчни (класически).
Скорошно оздравяване Simple Smile
Подкрепям!!!
По време и след антибиотик наистина е добре да се взимат и Ацидофилос и Бифидус.

# 9
  • Мнения: 1 353
По време на АБ няма смисъл да се вземат пробиотици защото така или иначе АБ ще убие и тях.Най добре е да се пият веднага след приключването му. Peace

# 10
  • Мнения: 21
По време на АБ няма смисъл да се вземат пробиотици защото така или иначе АБ ще убие и тях.Най добре е да се пият веднага след приключването му. Peace

Съгласна съм! Flutter

# 11
  • Мнения: 35
не съм съгласна. Първо ако е широкоспектърен би могло да се спори. Но тогава се приема в различен прием и трябва да е с голямо микробно число например 2.5 х 10на9 което прави 2милиарда и кусур колонии формиращи единици(вие сметнете за какво размножаване за напед става въпрос). Второ ако е направена антибиограма може да се окаже че е препоръчително, защото те са и като имуностимулатор. Повярвайте по-страшно е да видиш обезводнено от диария дете от антибиотик отколкото да му дам допълнително лактобацилос. Избора му оставям на вас.

# 12
  • Мнения: 1 353
Извини ме за невежеството,но ако детето ми развие диария от АБ определено ще спра антибиотика.Иначе не виждам нищо лошо да се дават пробиотици ,но за мен резултата ще е сведен до 0 !

# 13
  • Мнения: 35
Ще спреш антибиотик  при двустранна бронхопневмония  newsm78 още повече че диарията се появява при последните две инжекции. Достатъчно беше да ми кажат да си закупя пробиотик за да компенсирам поне от части

# 14
  • Мнения: 1 353
Ще спреш антибиотик  при двустранна бронхопневмония  newsm78 още повече че диарията се появява при последните две инжекции. Достатъчно беше да ми кажат да си закупя пробиотик за да компенсирам поне от части
Не се почесвай-не си писала по горе за каква болест става въпрос! Щом си преценила че е хубаво да се дава заедно с АБ-ок така го давай.Аз си казах мнението а то е че докато тече приема на АБ няма смисъл от пробиотик.Хубаво е да се започне непосредствено след спирането му.

Общи условия

Активация на акаунт