Бий ма-обичам та!

  • 11 112
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Прави са тези, които писаха, че трябва да има закон и срещу психическото насилие. Чудите се как тази жена търпи мъжа си да я пребива. Мъжете, които пребиват жените си, първо им сриват психиката. Успяват да убедят жертвите си, че нищо не струват, че без тях (насилниците) са загубени и най-вече, че въпросните жени сами си просят боя. Често жените, които търпят побоища са били жертви на психическо и/или физическо насилие от страна на родителите си. На такава жена, колкото и да й говорите да не търпи мъжа си, няма да постигнете нищо. Тя има нужда първо от психотерапевт.

# 46
  • Мнения: 2 099
До преди малко съм се разправяла с келеша горе.Слезе да се заяжда защо съм слухтяла и съм си вряла носа където не ми е работа ConfusedДомъкна се пиян,налетя и да влиза навътре и го заплаших аха е влязал,аха съм го застреляла.Знае много добре,че сме ловджии вкъщи.Гледа гледа умно и вика ти ли ма кифло слаботелесна.Имаш ли желание да се пробваш?Питах аз,той си тръгна.Едва влезе в асансьора ,толкова пиян дойде!Дано нощес няма пак изпълнения с него.Врътнах ключовете ,дано е благоразумен и да си легне да си отспи пиянката.Инак пак полиция.Направооо  Tiredдано и женицата горе тази вечер да е някъде на гости или у техните си.Много е пиян !

# 47
  • Мнения: 112
Нямат деца.те са горе-долу мой набот или 2,3 години по-големи.На около 30-32 изглеждат.Млади хора.Абе реших да не вземе да утрепе жената тоз серсем ,пък тя няма такова нещо ooooh!
И ние викахме полиция за съседите по същия повод.Дойдоха, прибраха го момчето и само след половин час той се прибра и пак се караха.Естествено ние излязохме черни, макар всички да знаят, че той си я млати от 5години насам.Напоследък  е спрял, дано му е увряло пипето.Щото и 2-ве деца имат...

# 48
  • Мнения: 2 099
Още нещо.Някой ако има контакт с агенции за закрила не жени претърпели насилие ама такива които наистина са оказали помощ моля да даде телефони на ЛС.Аз ще ги дам на жената горе,тя може и да се реши да звънне.Поне да ги има телефоните.Толкова от мен по случая.Тоя набримчи музиката на макс.Бре дано само жената да не е горе.Търпя няколко минути и пак ще телефонирам със службите Confused

# 49
  • Мнения: 6 604
До преди малко съм се разправяла с келеша горе.Слезе да се заяжда защо съм слухтяла и съм си вряла носа където не ми е работа ConfusedДомъкна се пиян,налетя и да влиза навътре и го заплаших аха е влязал,аха съм го застреляла.Знае много добре,че сме ловджии вкъщи.Гледа гледа умно и вика ти ли ма кифло слаботелесна.Имаш ли желание да се пробваш?Питах аз,той си тръгна.Едва влезе в асансьора ,толкова пиян дойде!Дано нощес няма пак изпълнения с него.Врътнах ключовете ,дано е благоразумен и да си легне да си отспи пиянката.Инак пак полиция.Направооо  Tiredдано и женицата горе тази вечер да е някъде на гости или у техните си.Много е пиян !
Ужас.  ShockedПравилно са казали старите хора-"Никое добро не остава ненаказано"

# 50
  • Мнения: 15 459
Прави са тези, които писаха, че трябва да има закон и срещу психическото насилие. Чудите се как тази жена търпи мъжа си да я пребива. Мъжете, които пребиват жените си, първо им сриват психиката. Успяват да убедят жертвите си, че нищо не струват, че без тях (насилниците) са загубени и най-вече, че въпросните жени сами си просят боя. Често жените, които търпят побоища са били жертви на психическо и/или физическо насилие от страна на родителите си. На такава жена, колкото и да й говорите да не търпи мъжа си, няма да постигнете нищо. Тя има нужда първо от психотерапевт.

1. - izvinqvam se za latinicata no mi se bugna PC-to  Embarassed

2. - 6tom edna jena pozvolqva da q ubedi nqkoi muj 4e ni6to ne struva zna4i tq samata misli taka za sebesi. kogato edna jena znae mnogo dobre kolko struva parvo nqma da se hvane s nqkakuv koito da i vmenqva 4e ne stava za ni6to i vtoro i da se hvane nqma da go tarpi izob6to

3. - 4udq se kak moje izob6to edna jena da tarpi takuv poboi kato opisaniq ot avtorkata  Shocked - opravdanieto ZARADI DECATA e nai-tapoto na sveta za6toto taka i na decata psihikata se razbiva totalno o6te v detska vazrast  Sad

# 51
  • Мнения: 2 448
Към 100% адреналинката - Публикуването на теми и мнения, написани на латиница е нежелателно.
Модераторите имат право да правят забележки на потребителите, публикуващи теми и мнения на латиница. При несъобразяване със забележката, следващи теми и мнения на латиница, публикувани от същия потребител, могат да бъдат заключвани или директно изтривани.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

# 52
  • Мнения: 2 401
Евала Рибозом, за куража и ината. И гражданската позиция преди всичко.  smile3501   Сега само ще ти пожелая спокойна нощ.

# 53
  • Мнения: 2 099
А така ,прибраха го.Одеве звъннах в полицията пак.Почнаха снощните неща.Глухи удари по пода сякаш и музиката дъни.Казаха,че вече са пратили патрулка и момчетата са горе.Повикали ги комшиите срещу тях.По два апартамента на етаж сме.Оня по дънки само,нагора гол оказва съпротива,вкараха му шамарите и го прибраха.Блъскал по на хората срещу тях вратата и обиждал жената вътре.Изпикал се на вратата на комш.горе,по площадката и там пикано,строшил една бутилка.Утре пак сме свидетели ама с мъжа и жената горе.Рибозома за шамарите ще каже че няма такова нещо.Дойде и свекър ми.Звъннах му да дойде още преди да дойдат ченгетата.Мъжа ми 2 дена извън града командировка и то екшъни станаха.
Ако някой ми беше разказал това нещо,нямаше да му повярвам честно!

# 54
  • Мнения: 1 329
Браво, Рибозом. Евала за позицията и куража. smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Дано жената се опомни и го зареже този. И дано някой да успее да поговри професионално с нея.

# 55
  • Мнения: 418
Една нощ в Отрезвителното и утре мръсната гад ще е на свобода.Дано пак не дойде да ти досажда и тежко и на жена му.

# 56
  • София
  • Мнения: 9 850
Браво, Рибозом, огромна похвала за куража и смелостта ти! Дано женицата успее да се измъкне от тоя гад!
А към тези, които се чудят как жената търпи - ако не сте го преживели, не можете да кажете какво бихте направили. Била съм в подобна ситуация и не ме е срам да призная. Да, тръгнах си, но след известно време. Как съм събрала силата за това, още не знам. Наистина е отвратително, но когато попаднете в такава ситуация (дано не се случва на никого!!!), няма да остане и помен от тези ваши думи и мисли, че жената си била виновна. И аз така си мислех, че е лесно ей така да махнеш с ръка и айде, чао, и аз така говорех, допреди това да ми се случи.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 735
Колкото и кофти да звучи,повече не се меси в отношенията.Нито той ще се промени,а на нея едва ли ти ще и отвориш очите.Това решение трябва да си го вземе сама и тогава ако иская помощ -бъди и насреща!В противен случай още утре може да ги видиш прегърнати и все едно нищо не е било,а ти остава да живееш със съсед насилник,който ти има зъб.Не знам дали имаш деца,но аз с такъв съсед не бих искала да си имам нищо общо.
Ще ти дам и пример-на леля ми съпруга и си беше голяма гадина,беше разбил челюстта на братовчедка ми даже,падна от един строеж и умря и сега леля ме като започне да го превъзнася,пък паметник щяла да му прави...ако някой и напомни какъв е бил побойник, ела да видиш каква уста отваря.Тая същата гад даже се опита веднъж да посегне и на баба ми...

# 58
  • Мнения: 134
Ако имаше повече съседи като теб този изрод нямаше да бие жена си без да му пука. Това е тормоз над всички които живеят около тях. Изглежда още не сме дорасли да имаме гражданска позиция. Думи от сорта не се бъркай те ще се оправят, а после ти ще излезеш виновна силно ме дразнят. Да но не само жената е тормозена, а всички който са свидетели на това. Поставете се вие на мястото на авторката можете ли да търпите това, какво ще обяснявате на децата си и няма ли да ви е неудобно от тях ако не направите нищо а просто оставате безмълвни свидетели. Подкрепям постъпката на Рибозом.

# 59
  • Мнения: 4
Поздравления Рибозом!
Ето ти адреса на Център"Надя" за хора жертва на домашно насилие

ФОНДАЦИЯ "ЦЕНТЪР НАДЯ"
ул. "Г. Бенковски" 12А - вх. А
София-1000
тел:  (+359 2) 9819300   факс 9894174;
E-mail: nadja@cablebg.net
http://www.centrenadja.hit.bg

Общи условия

Активация на акаунт