Какво би ви накарало?

  • 902
  • 8
  •   1
Отговори
Какво би ви накарало да решите и да закупите нещо импулсивно от хипермаркети като Мосю Бриколаж или Практикер или подобен магазин?

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Нищо. Наложи се да купувам нещо миналото лято и установих, че качеството не е това, което мислех.

# 2
  • Мнения: X
 newsm78 В момента има доста красиви неща във първия...доста от тях бих си купила съвсем импулсивно. Общо взето, добре е да не ме изтърва много-много човек в жълтия, оранжевия,червения и зеления сектор на Бриколажа.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Е как какво - ами ако ми хареса нещото, купувам го веднага. Ето днес ходих до Джъмбо за лигавници, излязох си с пълна количка и 130 лева сметка hahaha Ами имаха хубава коледна украса...и разни други дребности, които не се сещаш, че ти трябват, докато не видиш, че ги продават Joy

# 4
  • Мнения: 2 478
Не ми трябва много време да се реша ,ако нещо ми е харесало.
Но темата ми изглежда леко проучваща,а?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
В строителни хипермаркети ходим винаги с цел, а не да се шляем. Най-много някоя дреболия да взема, всеки път различна, нещо, което съм се сетила, че ми трябва.

# 6
  • Мнения: 3 146
Това някакво проучване ли е? Ако е - защо не е официално обявено от БГ-мама? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 9 850
На мен ми се наложи един ден да стоя 3 часа в Практикер... Какво да правя, разгледах всичко де що бе възможно и добре, че нямах много пари в мен, само колкото да се прибера! Иначе щях да изкупя магазина  Mr. Green Тук такава и такава украса, там оная лампа, тук ей това списанийце, а пък рамки...  Mr. Green И сега като са сложили и тея шоколади на касите, мммммляс

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Е, стига де!
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт