Дианабадските деца ще се радват ли на пролетта?

  • 6 599
  • 163
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте има ли мами от Дианабад? Местим се скоро там и всечко ще ми бъде непознато.Много ми се иска да знам дали има други дечица в квартала не видях тема и дано не се дублирам  Embarassed Аз съм Ева и попораснало бебе Ники  Grinning

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 14:52 от Еvка

# 1
  • Мнения: 1 849
Здравей, Ева! Аз също не видях друга тема... Моя малчо е Филип, а имам и батко в 7 клас. Ники ходи ли на градина? Ние още не!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 345
Съжалявам за късният отговор нямах нет известно време. В понеделник ще ни е първият ден в новата градина. Имахме някакъв невероятен късмет с детската. Още ми е непознат района ти в Дианабад ли си? Поне да попитам къде какво има  Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 849
Честита Нова Година! Ние сме в Дианабад от страната на Гражданска отбрана, почти до парка. Вие къде сте горе-долу? В коя детска градина сте? Ходим на градинката срещу супера БМБ понякога до обяд, там има пързалки и катерушки. Кажи какво те интересува? Ние също не бяхме тук по празниците.
Очаквах да се включат и други мами, но може би пишат другаде!?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 345
И ние сме там да не би да сме и съседи? Ще ходим обаче в 10 ОДЗ, тъй като в 30-то нямаше място за нас, а ми е толкова удобно. Интересува ме всичко, магазини кафета разни детски площадки по- свястнии къде са.. ей такива неща. Тези по Габровски вече ги разучих де  Wink

# 5
  • Мнения: 1 849
Зад 18-ти блок има пързалка! Заповядайте на нея със шейната. Харесва ли ви детската градина? Казаха ми че само в нея можело да се запишеш защото имало нова група, която не била обявена по-рано. Кафета няма много, много. Има едно в 5-ти блок и едно до Т-маркет с масички отвън. Имам предвид по-подходящи като със деца. Детските магазини сигурно си научила, 4 броя: с/у Дианабад - Бебе+; на долната спирка - Мечо Пух май се казва; до фотото един и срещу супера в малкото блокче - за български стоки.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 345
Ние сме в 21 блок жалко само че късно прочетох, но ако искаш другият уикенд можем да се срещнем някъде в градинките. До Т-маркета още не съм ходила,но и него ще посетя тези дни.  Hug Малкият трудно свиква и не иска да ходи на градина, но няма начин. Лично на мен ми харесва тази детска, групата отдавна е създадена и има само две свободни места сега. Силно се надявам обаче да се доредим до 30-та все някога, защото като съм сама ще ми е трудно да го водя в другата.

# 7
  • София
  • Мнения: 136
Здравейте момичета Simple Smile
Аз също живея отскоро в Дианабад.
Преди месеци имаше една темичка за квартала, но може би е минала много назад заради слаба активност...
Аз живея също до Гражданска защита и ще се радвам да се запознам

# 8
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз също пиши точно къде си някой ден да се видим ако искаш  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 136
Ще ми е приятно  Hug
Нека да е през седмицата, а за часа ще се уговорим според времето.

# 10
  • Мнения: 1 849
Ок! Пиши на лични къде и в колко часа, да го съгласуваме. Ние почти всеки ден сме в градинката срещу супера с дървените пързалки (пред вашия блок), но излизаме по-късно - към 11.30-12 часа, че вече малчо спи към 14 часа.
А Евка май е на работа през седмицата, а детето на градина? Ще се разберем.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз през седмицата мога към 5 -5,20 ако се разберем и ви е удобно ще изляза малко по-рано че иначе стигам чак към 6часа Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 136
Единственото нещо, което се явява като проблем с излизането ми в събота и неделя е огромният ми мързел  Blush Това са дни в които не излизам от пижамата, а за дрбнатасе грижи баща си.  Все пак има двама родители това дете  Mr. Green
Но ако се уговорим нещо ще излезна. Няма все пак на три дни път с камили да е мястото на срещата.
Аз също всеки ден съм на площадката до супермаркета и 100% сме се виждали, но... така и не се запознах с никои. Пия на някоя пейка едно кафе докато заспи малката и се прибирам.

# 13
  • Мнения: 1 849
То сега никои не се заседява много-много, пързалките са мокри поне до обяд, няма много слънце баш там и се седи10-15 мин най-много и гледаш и ти да се раздвижиш, че ти става студено на едно място. А и като има да сде ходи на пазар, да се плащат сметки и др. задачки, с цел и децата да навъртат километраж, че да се поуморят... Но ще се засечем. Следобяд към 17 ч. излизаме само ако сме станали, защото вече все по-късно лягаме на обяд - 14-15 часа.

# 14
  • София
  • Мнения: 136
Ние днес се завъртяхме следобяда, но нямаше абсолютно никой и на двете площадки.
И по този повод моята щерка реши да се търкулне в най-голямата кал и то не един ами два пъти  doh Всяко прасе би и завидяло благородно, а тя една щастлива....
Искам да попитам имате ли някакви впечатления от кухнята, която е до детската градина, защото я записах там, но все още се колебая  newsm78

# 15
  • Мнения: 1 849
Аз взимах храна от кухнята в Студентски град, като ми я караха вкъщи. Иначе ми се струва, че те горе-долу от едно място ги зареждат. Всъщност тази в Студентския си готвят на място, а тук я карат. Имам една позната баба, която взима за малката, каза че са доволни, а те са поне от година на тази кухня. В нашата не бях доволна че месото беше много малко. А и е съвсем пасирано, а моя така не го яде много, имаше и много често зеленища, които не тачим. Добре беше че има 1 път на седмица риба, 1 път постна манджа - даже по-вкусна - огретен, боб, картофени кюфтета или пюре със сирене.

# 16
  • София
  • Мнения: 136
Meрси   bouquet
За тази в Студентски и аз знам, че е добра. Ще опитаме в близката, а ако не я хареса дивачето ще я преместя. Тя също не обича "тревите". Успокоява ме това, че ако едното е със зеленина другото ще го хапне, а не аз да и готвя и тя да реши, че не иска да го яде и да се чудя с какво да я храня  ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте, как сте времето се позатопля  и ще почнат разходките,поне за мен де  Laughing че иначе като се прибирам късно и е студено тичаме вкъщи. Ако има някой  буден към 5,30 елате на площадката  на 21бл.  някой път. Ако сйм там ще се чуе само викам на моето да внимава,че е голям спънко Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 136
Аз днес минах късно оттам и имаше една дама с руса коса и малко детенце, но не можах да преценя на колко години е детето, а и не вървеше да отида и да питам: Абе хей, ти еди кой си ник от бг мамма ли си  Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 345
А не съм тази аз съм кестенява и с червено яке, а и малкия е по висок

# 20
  • София
  • Мнения: 136
Добре, че не съм попитала тогава, че можеше да ме помислят за смахната хората  Joy

# 21
  • Мнения: 1 849
Днес се съдра да вали, бяхме до супера на прибежки, за смяна на обстановката..
Аз съм със светлозелено яке и къса коса. Чува се, как се провиквам и го следя все най-прилежно дребното - Фили (със синьо яке). Все ще се уцелим, пък ако не - ще чакаме пролет, тогава сме все навън!  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 345
А завърташ ли се на нашата площадка късно,че оная вечер бях там и имаше една жена с къса коса и още две мами с деца на едното му викаха Марти

# 23
  • Мнения: 1 849
Ами вчера бяхме навън и следобяд, но не на вашата площадка, а зад 18 блок, Марти е от нашия блок и е на около 3 год. Но много не общуваме с тях, че ни е тупал. Утре ако не вали и станем преди 17 ч. пак ще излезем.

# 24
  • Мнения: 651
 Hug колко кг е редно да се качи до началото на 5 м а и в него?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 345
За съжаление аз не можах да изляза днес задържаха ме в работата икъсно се прибрах. Все някога ще се засечем Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 136
Деянова, по 1 кг на месец +/- като на шести месец трябва да е удвоило килограмите с които се е родило.
Ние днес ходихме до общината, вчера до 1-во районно и за площадки не остана време.
а вчера имаше една жена, продаваше кокичета. Иде пролет все пак. Още мъничко остана  newsm19

# 27
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте, как сте днес? Излизахме за малко,но ми се видя хладно нямаше никой по градинките и се прибрахме бързо бързо. Кажете кой ден да се съберем някъде, дано се позатопли  вече,че в този студ не се седи мн. на вън  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 849
Нещо имаме сополи (то в това време) та не сме за дълго навън, отиваме до Дария или до супера и после пак вкъщи. Днес е слънчице, но доста духа!
Евка, доволни ли сте от вашата градина? Скоро ще има май ново класиране или остава същото от преди. Гледам че всяка седмица се вижат номерата напред, но дали за детската няма да има ново подаване на документи  Thinking
Така или иначе докато влезнат всички деца от яслата, всички с братчета от същата градина и ще останат 2-3 бройки за близките градини...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 345
Доволна съм за сега много. И от обстановката и от госпожите в нашата група. В първа група има 2 свободни места. За теб ли става въпрос,защото вие нали ходите в кварталната или бъркам?

# 30
  • Мнения: 1 849
Не сме на ясла, а от догодина трябва да тръгваме вече на градина. Септември прави малкия 3 год. Затова се интересувам. Ще го имаме предвид като пишем за класирането.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 345
Няма ли да премине автоматично в първа група от яслата? Или не ти харесва тази детска извини ме ама нещо оплетох конците  Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 1 345
Хубаво пролетно време е няма ли да  се съберем за една хубава разходка?

# 33
  • София
  • Мнения: 136
Аз съм за ако ме искате де  Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз до вторник май съм свободна т.е. не съм на работа я казвай ако имаш желание да се срещнем къде и кога?

# 35
  • София
  • Мнения: 136
На мен ми изпуши компютъра.
И пак изпуснах, но все ще се разберем някога.
Надявам се. Пък може дори и да се засечем по трасето.
Аз съм все свободна  Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 1 345
ако излизате следобяда след 5часа драсни аз като го взема от детска го разхождам преди да се приберем

# 37
  • София
  • Мнения: 1 345
Още една новина разбра ли за клубчето дето са направили в квартала  Африка се казва мисля и него да посетим тези дни да видим как е

# 38
  • София
  • Мнения: 136
Къде се намира този клуб?
Аз нали все сама джаря и нямаше и да разбера.
Ако имаш желание може даже заедно да отидем,
а ако има и аниматор изявяващ се като звероукротител
ще съм безкрайно щастлива  Joy
Иначе и аз към 17 часа излизам
понеже Белослава спи до 16 поне...

# 39
  • София
  • Мнения: 1 345
защо не минете утре до площадката на 21бл към 17,30 ние ще сме там за клуба ще ти покажа че незнам точно към новите кооперации е малко по надолу 3лв мисля на час. Има аниматори има кафе и детски кът

# 40
  • София
  • Мнения: 136
Остава и да изглежда добре
и ми става любимото място този клуб.
Като едното нищо  Joy
А за утре ще минем, ако разбира се е удобно.
Дано не ми се смее само някоя жена ако взема,
че се объркам хората  Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 1 345
някъде се разминаваме.  Laughing Дай да кажем час и място и едната да носи нещо за познаване май ще е най добре

# 42
  • София
  • Мнения: 136
Хайде за понеделник ако е удобно.
Ти ще уточниш кой часа.
Аз обаче май нещо бъркам площадките.
Тази за която говориш ти намиращата се
почти на пътя
и гледаща към 23 блок ли е?

# 43
  • София
  • Мнения: 1 345
Ха сега назнам това дали е 23-ти блок но да почти до пътя е има  в ляво една голяма ливада тая зад нашя блок дето е тя се пада странично на блока и на гърба на 20-ти блок ако пак не бъркам номера де. Има някво магазинче там при нея. В понеделника пак към толко,че тогава се прибираме от детската. Така аз съм с винено червено кожено яке а малкия със спъндж боб якенце за ориентир  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 136
Значи ще се намерим.
Мен по-лесно може да ме познае човек.
По хлапето. То няма много коса, но
за сметка на това винаги ходи с 2 опашки.
Ако носите футболна топка тя със сигурност ще
ви намери. От малка е фенка на този спорт  Joy

# 45
  • София
  • Мнения: 1 345
Сега пък дъжд заваля! С теб кога ли ще се видим най-накрая  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 136
Голям късмет, голямо чудо  Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 1 345
Сега пък взех,че се разболях и то качествено, но все се надявам някой ден да ни съвпаднат графиците. Laughing Весели празници от мен

# 48
  • Мнения: 1 849
Леле, голямо разбиране пада! Здравейте пак! Ние пък се видяхме най-накрая с бебе Белослава и нейната мама  Laughing
Ние сутрин сме на градинката пред супера в повечето случаи или на вашата, а следобяд на голямата зад 18 блок. Във тази зад 21 блок има доста "пиещи бира" (не че аз не пия), но някакси и с децата следобяд става доста населено.
Евка, бързо оздравяване!  Peace
И мен ще ме познаеш, че търча и викам: Фили! (иначе съм с къса коса и вече не първа младост), малкия носи обикновено раница с мишка и е със светлосиня шапка (не я сваля).  Излизаме към 18 часа и сме в долния край на градинката към Дария.
Иначе в клубчето бяхме, на малкия му хареса, но идва скъпичко с питие и нещо за детето. Май беше 4 лв. за 1 час. Но веднъж в седмицата няма проблем да го посещаваме, а и ще правят площадка и отвън за топлото. Може и там да идем някой ден?

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 21:30 от M_Nik

# 49
  • София
  • Мнения: 1 345
Ех значи и аз се преместих на тази площадка точно заради същите индивиди ама нали докато се ориентирам как та не съм ви видяла Cry их значи утре пак ще съм там с малчо  на пясъчника огледайте се вие за нас, че аз явно съм кон с капаци.Малчо е със яке на спънджбобо  русолява къса коса.

# 50
  • Мнения: 240
Здравейте. Много се зарадвах на темата. Ние също живеем в Дианабад, само че сме доста по- малки от вас- на 2 месеца и половина. Разхождаме се всеки ден, стига времето да позволява, но площадките в квартала не са ни много ясни.

# 51
  • София
  • Мнения: 136
Привет, zyzzzu.
Няма нищо по-хубаво от едно мъничко бебче
спящо кротичко в количката докато мама щастлива си пие кафенцето,
а защо не и биричката на някоя площадка  Joy
Вчера разказвах на една жена, че и завиждам за това, че нейното дете
си стои в количката. Дребната просто не спира  #Crazy
Ще се смъкнем и ние на площадката на 18 блок,
но и днес няма да е, че като гледам пак май ще вали  Joy

# 52
  • Мнения: 240
Здрасти. Да, няма нещо по- лошо от това да стоиш в къщи! А относно количката трябва да си призная, че нямам търпение малката да проходи, макар че има да почакам доста. В коя част горе- долу е този блок? Ние сме в 43-44, срещу 105 у-ще.

# 53
  • Мнения: 1 849
Днес не излезнахме следобяд, че сутринта дребния се успа до 10 часа и после заспа чак в 16 часа. Мислех, че ще пропусне спането, но не успяхме. Дано утре не вали, може да се засечем.
Градинката зад 18-ти блок е от другата страна на бул. Никола Габровски. Стигаш до ВМВ супера, пресичаш и срещу теб е градинката на която ходим сутрин - срещу супера с пързалки. После навътре в квартала по права линия минаваш 19-ти блок и после е 18-ти.
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=a3c5ffd7881d39287ad39b47ca803 … &initsearch=1
 

# 54
  • Мнения: 240
Благодаря за информацията. Ние днес се разходихме само до педиатърката Cry и то инцидентно, затова пропуснахме разходката, то и времето беше лошо. Утре ако е по- слънчево ще минем да я видим тази площадка Simple Smile.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 345
зУЗИ ЗДРАВЕЙ И ОТ МЕН МН. ЩЕ МИ Е ПРИЯТНО ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ. Два дни излизахме мами на ти блок и не ви засякох Sad Утре ще излизате ли да се видим? Ние сутрин също ходим на тези срещу супера дано се засечем М-Ник Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 136
Ние вчера се засякохме като че ли.
Тези дни някак съм много неориентирана
във времето.
А и тези празници, които идват съвсем
ще ме объркат, но весело да е  Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 1 345
я  да се опишеш веднага или детето как така съм те подминала Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 136
Аз съм се описвала.
Руса, добре сложена (  Joy) на около 25 години  Wink
Детето не по-високо от 82-83 см. С кестенява коса.
И задължителните 2 опашки  Joy
Пол: Женски. Отговаря на името Белослава.
Обикновено се чува преди да се види  Joy

# 59
  • София
  • Мнения: 1 345
ами уж се ослушвах за именце и опашки ама що не видях ние бяхме с жълто малко колело  утре ще дойдем ама кажи към колко часа

# 60
  • София
  • Мнения: 136
Тя е с много лош режим.
Спи следобядо до 17 часа.
Трябва да се уговорим или за преди обяд или за по-късно.
Примерно след 17.

# 61
  • Мнения: 240
Добър ден на всички. На мен ще ми е страшно приятно да се видим и запознаем още повече, че живеем в квартала от година, година и нещо и не познамам почти никого, само че мойто бебче е на 2 м. и половина и това време ни проваля разходките.  Cry Аз съм много нещастна, защото мразя да съм затворена в къщи. Така се надявам да грейне малко слънчице, за да излезем!!! Praynig

# 62
  • София
  • Мнения: 136
Няма да се учудя ако следващия път
когато сме на една крачка от среща
завали и червен дъжд в наша чест  Joy


# 63
  • София
  • Мнения: 1 345
абсолютно,че и буря може да има  Laughing ако решите да излизате следобяда драсни тук и ние ще излезем,че иначе в това лошо време не ми се мъкне сама.Може да пием някъде по кафе

# 64
  • София
  • Мнения: 136
Не знам дали тук писах,
но от около седмица хлапето се буди нощем
в момента в който изгася осветлението. И започва голямото ходене по мъките  Confused
Снощи се събуди в 2, а окончателно сутринта се вдигна в 5.
Резултата е, че цял ден спи. И днес изобщо не съм я изкарвала.
Все ще се намерим.... някога  Joy

# 65
  • Мнения: 240
Здравейте. Какво ще кажете за чудно хубавото време навън!? Laughing

# 66
  • Мнения: 1 849
Е, ние към 12 се разходихме, поне не валеше... Тъкмо грейна слънцето и нашето слънчице заспа (15 ч.), после пък се раздуха страшно...
Хайде до скоро и весели празници! Поне ще си видим таткото за тези дни  Laughing

# 67
  • София
  • Мнения: 1 345
времето направое подтискащо ама ако не ви е студено свиркайте ние така или иначе излизаме като не вали

# 68
  • Мнения: 240
Ох, ужасно трудно се оказа да си сложиш от тези линиики!!! Играх си около половин час. Все пак успях. Това е моят бебчо.

# 69
  • София
  • Мнения: 136
Прекрасна е Зу.
Да ти е жива и здрава   bouquet
Ние днес бяхме в зоопарка. И изкарахме много приятно.
Там обаче текат едни ремонти и малко е пооплескан пейзажа.
Утре ако е хубаво времето на полянката до "Ловния парк"
Много, много ми харесва там. Вие ходите ли?

# 70
  • София
  • Мнения: 1 345
Моат пък се разболя и ще ходим май по доктори утре. Къде е тази полянка не я знам даже.

# 71
  • Мнения: 240
Evka, пожелавам ти бързо оздравяване на детенцето и да е нещо съвсем безобидно. Много е трудно излизането покрай тези празници- татковците са си в къщи, бабите и дядовците са на гости, а ние с мажа ми и днес празнуваме първата си годишнина от сватбата Heart Eyes Да минат почивните дни и можем да излезем по- организирано някъде, ако искате. На мен ще ми бъде безкрайно приятно Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 136
Евка, дано не е нищо сериозно с детенце.
A полянката е след като от квартала се пресече моста
в посока Симеоновско шосе. Продължава се по течението на рекичката
и се озоваваш на една голяма поляна. Приятно е и спокойно.
Няма шум, няма коли...
Зу, честита годишнина. Нека се трупат годините и да не ви тежат.
Да се обичате и да сте здрави. Другото и с пари можело  Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 1 345
Надявам се да не е, вчера цял ден поддържа темп около 39. Днес смъкна за сега на 37,6, но има лека кашлица и ме притеснява точно тя. Чудя се да го мъкна ли в дежурния център нито познавам там докторите нито мога да им се доверя. Може  и да съм ви питала ама при кой лекар сте ? Ние сме при Костадинова в 15-то

# 74
  • София
  • Мнения: 136
На мъжа ми му препоръчали д-р Весела Тодорова.
Доволна съм общо взето от нея. Кабинета и е на първи етаж,
но не знам кой номер е. Никога не съм се заглеждала в това
за разлика от дразнещата табела, която ми вади очите винаги:
"Не чукайте ще бъдете повикани"  Joy
Винаги като я видя някаква магическа сила ми дърпа ръката да почукам  Joy

# 75
  • Мнения: 240
И ние сме в 15- та поликлиника при д-р Винарова. Аз съм ходила само 2-3 пъти при нея, но не съм особено очарована- не е много бърза в реакциите. Малката имаше обрив, тя не обърна внимание в началото- било от лигавенето и се влоши. От много познати чувам добри отзиви за Студентска поликлиника- много били добри педиатрите. Дори мисля по- нататък да запиша бебчо там.

# 76
  • Мнения: 240
Здравейте. Как изкарахте празниците? Евка, как е детето, оздравя ли? Надявам се, че всичко вече е наред Praynig А полянката, за която говорите мъжът ми я хвали от толкова време и аз още не съм ходила. Ако е същата де. Аз съм мнооого зле с ориентацията Rolling Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 136
Най-вероятно е същата. Тази на ловния парк.
От спирката на топливо пък има чудесни кътове в гората.
С пейки, катерушки...и учудващо спокойствие.
Аз съм с някакви ужасни болки в кръста тези дни
и добре ми дойде почивката на мъжа ми,
но това време...

# 78
  • Мнения: 240
Ах тези почивни дни Laughing Дано тези болки не са нещо сериозно и да ти минат, но за всеки случай си вземи нещо за мазане.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте ние сме с пневмония  Confused искаха да го оставят сам в болница, не позволих и сега се лекуваме в къщи. Откриха първопричината за боледуванията и според докторката това е довело до сегашното състоание. Имаме си алергичен синузит и стичането на секретите на долу прави белите, а май сме и атопичен дерматит. Като излекуват това тепърва ще правим тестове за алергиите и ще се предприеме лечение. Запазвам си правото като се оправиме да ни водиш всички на тея кътове с катерушките и на полянката обаче. Hug

# 80
  • Мнения: 240
Евка, това е ужасно. Помислих си, че може детето да е болничко щом те нямаше известно време, но все се надявах да се дължи на това, че сте на почивка извън София по празниците. НАДЯВАМ СЕ СКОРО ДА СЕ ОПРАВИ И ДА МИНАТ ВСИЧКИТЕ ЗДРАВОСЛОВНИ ПРОБЛЕМИ!!! Praynig

# 81
  • София
  • Мнения: 136
Задължително ще ви заведа.
Една огромна прегръдка за теб и стискам палци детенце да се оправя бързо.
Изпадам в някакъв ужас като прочета, че някое дете е болно
и много искам да напиша нещо хубаво, но не се получава.
Но вие ще се справите. Вярвам в това  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 1 345
Значително по-добре е малкият има си апетит вече и беснее както преди  Laughing. Във вторник сме на контрола  та ще видим какво ще кажат Confused

# 83
  • Мнения: 240
Слава Богу, че детето е по- добре Hug Много се радвам! Хайде, оздравявайте вече напълно Praynig

# 84
  • София
  • Мнения: 1 345
Стискайте палци утре сме на преглед дано има добри новини Praynig Кашлицата съвсем спря, но май ще си караме курса на лечение докрай,но поне да каже докторката че всичко е наред в гърдичките

# 85
  • София
  • Мнения: 136
Имаш моите  Hug

# 86
  • Мнения: 240
СТИСКАМ Praynig Hug Пиши после какво е станало и какво са казали.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 345
Ох да ви се оплача още какви главоболия ми дойдоха до главата. Вчера ни смениха дограмата. Такива нескопосани неща има,че направо не се побирам в кожата си от яд. На спалнята под прозореца има луфт от 7 см. Днес направих рекламация и утре на обяд ще дойде чавек да огледа и заключи какво ще се прави. Понеже се намираме в Бг обаче силно съм притеснена от развитието на нещата. Дограмата не е евтина от Алу Пласт я поръчахме Шукото им. Ето темата, която пуснах вътре има и снимки да видите. Стискайте ми палци и за това,че ще съм и сама от горе на всичко и като няма мъж малко е притеснително какво ще стане.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395672.0

Не можех вчера да ги върна веднага,че с това малко дете и без дограма малко или много не са 40 градуса навън през нощта. А и на другата спалня вече беше свалена старата и нямаше и къде да се спи примерно.

# 88
  • Мнения: 240
Ох, аз много не разбирам от дограма ама ми се струва, че тези, които са я слагали са за убиване. Или са я сложили много некадърно, или са пропуснали да я уплътнят. Във всеки случай вината си е в тях  Naughty #2gunfire Как е детето?

# 89
  • София
  • Мнения: 1 345
ЗДРАВИ СМЕЕЕЕ  Party Party.Почваме борбата с алергичен риносинуит ще е тежка борба и дълга. Дава му второ лечение и след него ако не помогне минаваме на сингюлер ако сте го чули.Добре,че ще е по касата че цената му е убийствено висока. Докторката каза,че макар  и по-трудно и бавно ще се преборим още не е фатално и не е станала хронична.  Ех утре няма да го дърпам от децата,че се измъчихме.Само колело сме карали тази седмица дето мина та да сме по-далеч от пясъчниците. Кофата му беше на колелото ама ако нямаше деца тогава отивахме на игра  Laughing Милият като си тръгнахме от лекарката ме пита сега мога ли да се попързалям малко позволих му и като спряхме пред блока право на пързалката. Идва и ме пита сега може ли вече да си играя  с децата е като казах да каква щастлива физиономия извадиии. Чакам да кажете кога ще ходим в ловният. До края на седмицата съм си в нас,че ще се разправям с рекламации на дограма Confused

# 90
  • София
  • Мнения: 136
Най-важно е дтенце да е здраво.
Пожелавам и утре успех с майстора,
а за парката когато се уговорим.
Аз съм все свободна, а там Белослава се чувства прекрасно.

# 91
  • Мнения: 240
Много ме зарадва с новината, че детето е здравичко! Една хубава вест днес!!! smile3501 Успех с дограмата. malenush, имам чувството, че времето подслушва и щом чуе за разходка веднага се разваля  Joy

# 92
  • София
  • Мнения: 136
О, да.
Това е резон вече  Joy

# 93
  • София
  • Мнения: 1 345
Правилно си се усетила  Laughing за енти път стигаме аха преди разходката и хоп лошо времее. Някой ще излиза ли следобяд малчо не спи и аз мисля да го изведя,че подивя милото вътре. Да пиинем по еднокафенце ние мамите и ние сме хора. Ники пък сега на обяд пожела  да яде пастет вместо готвено и изяде 6 фирии нормални си бяха  Shocked и още искаше ама мен ме достраша. Laughing

# 94
  • София
  • Мнения: 136
Белослава предполагам ще се събуди след половин час. Максимум 1.
Къде ще сте вие, ако е в настроение да дойдем.
Филии с пастет и аз много обичам. Тези на Янев са ми фаворит  Heart Eyes
Нека да хапва, той сега се възстановява и има нужда Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 1 345
На пясъчника ще се закотвим,че нали не му давах да ходи и сега само там виси зад 18блок на по широката площадка тази дето има и къщичка. Видиш ли синьо по-голямо колело значи сме ние,че вече го сменихме.Аз с дълга опашка поне до 17,00 сме там сто процентово. Айде да си пожелаем успех и да не завали до тогава Laughing

# 96
  • София
  • Мнения: 136
Хаха, като нищо ей сега ще се изсипе някой проливен.
Хайде чакам заека да стане и идваме. Дано не се разминем  Joy

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Здравейте и от мен. Не живеем в Дианабад, но там са училището и детската градина на децата ми. Малката искам да я запиша в предучилищна група в 105-то през септември, но трябва да се съберат достатъчно деца. Ако познавате дечица в предучилищна възраст, можете да уведомите родителите, че тази година евентуално могат да запишат децата там. Ще има и занималня следобяд.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 345
С  malenush  вчера най - накрая се засякохме и не валя  Laughing. Сега остава и с теб  zyzzzu  да се видим. Драсни ако ще излизате днес да се видим ако искаш

# 99
  • Мнения: 240
Ами с огромно удоволствие. Вие към колко часа ще излизате и къде ще сте? Аз чакам едни колежки към 12.00 ч. и не знам до колко ще останат, но ако излизате следобед ще се засечем. Моля те да се оглеждаш и ти, защото аз съм голям заплес - ще ме познаеш по червената бебешка количка. Дано успеем да се засечем  Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 1 345
Кажи по конкретно къде мила каго се освободиш и решиш да излезеш драсни къде отиваш и ще пристигнем и ние . Ако искаш може в тази градинка в близост до Тмаркета в нея има и кафе та да можем да седнем на по кафенце Mr. Green

# 101
  • Мнения: 240
С две ръце съм за Т маркет. Аз и без друго там живея. Искате ли към 17.00 ч. ? И кое кафе имаш предвид- онова зеленото ли? Да знам къде да дойда  Hug

# 102
  • София
  • Мнения: 1 345
Ха сега ми то там градинка с кафене е само една май беше зелено с маси отвън и една дъълга площадка с пясъчник в близост до кафенето и по натам пързалка са по-големи. В пет ще се пробваме да дойдем ние може и по-рано да сме там де  Laughing Как ти е името да знам как да се обърна поне към теб Embarassed

# 103
  • Мнения: 240
Казвам се Здравка. Това е точно до Тмаркета нали? До училището? В колко часа ще сте там вие?

# 104
  • София
  • Мнения: 1 345
До Темаркета но не е залепено до него  но май няма училище там . Значиако искаш да се разберем така да се чакаме пред Темаркета в определен час и заедно ще отидем някъде после за най сигурно ти кажи час ние няма да спим следобяда

# 105
  • Мнения: 240
Ако искаш 17.00 ч пред входа на Т маркет?

# 106
  • София
  • Мнения: 1 345
Ок става до 17,00 тогава bowuu

# 107
  • Мнения: 240
Добро утро. Ама че хубав ден  Hug Какво ще кажете да си спретнем една разходка?  newsm68

# 108
  • София
  • Мнения: 1 345
Ето ни и нас казвай къде и кога. Обичам разходките и пристигаме с удоволствие Hug

# 109
  • Мнения: 240
Ако искаш може и още сега, че ние в 14.00 ч. ще сме при нашата загубена докторка. Аман от некадърници  #2gunfire Ако решиш можем да се чакаме пак пред Т маркет и да отидем някъде- я на кафенце, я на площадка  Joy Аз съм на линия още сега  Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 1 345
Хайде към 12,00 предТемаркета,че трябва да се изкъпя и тогава

# 111
  • Мнения: 240
Супер  Peace В 12 ч. ще се видим Grinning

# 112
  • София
  • Мнения: 1 345
malenush  къде ни изчезна? Да не заминахте вече? Ако си тук следобяд може да направим една разходка заедно ако искаш?

# 113
  • София
  • Мнения: 136
Чета ви аз  Grinning
Давайте доклади видяхте ли се, пихте ли кафенце и т.н.
Аз си мисля как е мисия невъжможна да седна с чудовището на кафе.
Тя днес късно заспа следобяда. И сигурно ще стане след 17 часа  Confused
Вие къде ще сте днес?

# 114
  • София
  • Мнения: 1 345
Видяхме се и кафенце пихме даже два пъти днес,че моя не иска да спи и в 3,30 се изнесохме за Борисовата градина. Я си сподели пак режима сутрин и следобяд да се нагодим и трите да се видим

# 115
  • Мнения: 240
 А на някои като мен и 2 кафенца не им стигат  Laughing Хайде наистина да се уговорим та най- накрая да се съберем  Hug

# 116
  • София
  • Мнения: 136
Тя Белослава спи и за Ники  Joy
Като легне следобяд в 13 става след 17 часа.
Рядко и с моя намеса се е случвало да се размърда към 16 часа.
Сутрин сме свободни и неспящи и двете след 9 часа.
Към 11 тръгваме за храната. Прибираме се към 13 и т.н.
Може ако е удобно към 10-11  примерно. Или вече след 17 часа.

# 117
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте, искам да ви поканя на празник по случай 1 юни, той ще се проведе на 31 май- неделя от 11ч в зала Средец. Ще има много игри, подаръци, забавления за малки и голями, както и много изненади.  Елате да се веселим заедно. За подробностти- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395157.0

 

# 118
  • Мнения: 240
 Благодаря ти bifana. Ще се опитам да присъствам  Peace

# 119
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте от нас някой има ли на линия за разходки следобяда? Страхотно временце е  давайте да ходим някъде на прохлада,че направо е много задушно  ooooh! За съжаление аз сигурно няма да мога да отида на тържеството иначе зна от отдавна за него но...

# 120
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има ли между вас такива, които са на 30+ и живеят в Дианабад отдавна?... Аз израстнах в "Червена звезда".

# 121
  • София
  • Мнения: 136
Мъжа ми е живял цял живот тук.
Но казва, че си е играл с децата от кв. Витоша.
Иначе той е 71 набор

# 122
  • Мнения: 240
Аз съм на 24 г., но баба ми и дядо живееха в Червена звезда. Детството ми е минало по площадките в квартала, сега с мъжа ми отглеждаме тук дъщеря си.

# 123
  • Мнения: 240
malenush , Еvка , днес не успяхме да се видим, а сигурно и утре няма да можем- поне аз де  Wink, но нали са почивни дни и мъжът ми си е в къщи, та искам да си го видя  Laughing Иначе ако искате през седмицата да се съберем аз съм насреща  Peace

# 124
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте утре съм на работа и към 17,30 - 17,40някъде се прибираме с малкият ако не ви е късно драснете ще се съберем някъде.Свърши ни почивката с малкият сега един на работа един на детска и старото ежедневие на нов глас  Crazy

# 125
  • Мнения: 240
Здравейте. И на мен ми се излиза на разходка с вас, но следобед нали мъжът ми се прибира и излизаме заедно. Ако искате и е хубаво времето ние с него сядаме на горното кафе- не до Т маркет, а над него. Евка сигурно се сеща. Ако решите минете, но не мога да кажа точен час, защото се съобразявам и с мъжа ми  Joy Със сигурност след 17.30 ч.

# 126
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте момичета къде се изгубихте? Как сте ще си поразходим ли някой ден?  malenush кога ще ни водиш до ловния на катерушките

# 127
  • Мнения: 240
Здравейте! Ето ме и мен. Присъединявам се към въпроса на Еvка за разходката до Ловния парк. Еvка, какво става с теб, има ли новини или още чакаш? Хайде, че аз все стискам палци  fingerscrossed

# 128
  • София
  • Мнения: 136
Ами да се разходим, колко му е.
Там предполагам ще е и по-хладно, дано няма комари.
Ние днес се смъкнахме до Южен парк.
Хлапето се размаза от кеф, а аз от умора  Crossing Arms
И там едни колоездачи прелитат, направо е кошмар.

# 129
  • София
  • Мнения: 1 345
zyzzzu   още котегорично нищо мила.Три теста направих и трите бледи.
 malenush  казвай кога и къде ще се съберем.Зузи май ще пътува през уикенда ама да се включи да каже

# 130
  • София
  • Мнения: 136
Я, бебе ли ще имаме  Hug
Утре може и да оставя дребната на баща и и да седна да пия едно кафе.
Пък може да си вземем и биричка и на пейките  Joy
Ама по обяд трябва да седнем  Joy

# 131
  • Мнения: 240
Тук съм си, ще пътуваме другата седмица, че кумата ми заминава утре за САЩ и ще е там 4 месеца  newsm45, та днес и утре ще съм с нея. Еvка, бледа, бледа, ама нали я има. Да знаеш, че стискам палци, а пък вие продължавайте с опитите в тази насока.

# 132
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз ей сега се прибирам оставихме дребуса при баба му казвайте утре ако искате в колко часа и къде и пристигам. И аз един път да седна без да съм на тръни и да подвиквам само Laughing.

# 133
  • София
  • Мнения: 1 345
Къде сте момичета давайте да ходим към ловният парк най-накрая. Аз днес не можах да отида на лекар т.е. стигнах обаче тя се оказа отпуска Confused

# 134
  • София
  • Мнения: 136
Те повечето лекари по някакъв закон
винаги са в отпуска когато ти трябват.
При теб всичко наред ли е?
В смисъл можеш ли да я изчакаш?
Ако не е при друг.
Днес дребната се засили към площадката на 18 блок
и гледах да ви видя, но имаше толко много народ там, че...
може и да съм недовидяла.

# 135
  • София
  • Мнения: 1 345
Днес мен ме нямаше там.Ходих на лекар обаче нищо още не се вижда  Confused на 02,06 съм пак. Направо ще изкукуригам

# 136
  • София
  • Мнения: 136
Няма да изкукуригваш.
Стиснати палчета и от мен.
Да се види като отидеш на 2-ри.

# 137
  • София
  • Мнения: 1 345
Ох дано, че нещо все се притеснявам незнам и аз защо. Вие как сте кога ще се срещнем трите най-накрая, че ще вземе да завали пак  Laughing

# 138
  • София
  • Мнения: 1 345
Къде се загубихте момичета? Да не сте изпозаминали вече ?

# 139
  • София
  • Мнения: 136
Бравооооооооо  Hug
Ще си имаме бебе.
Ние сме все още тук, но това време...

# 140
  • Мнения: 240
ЧЕСТИТО  smile3501  newsm44  smile3525 Мвого, много, много се радвам!!! Бях извън София, но тази седмица може да изпием по кафе следобед  Joy

# 141
  • София
  • Мнения: 1 345
утре съм на лекар така,че ако свърша навреме ще звънна ако не в други ден като нямам ангажименти

# 142
  • Мнения: 240
Евка, какво стана? Какво каза лекарят? Как си? Момичета, много ми се излиза, но тези дни съм затрупана с глупости- СЕСИЯ  smile3514

# 143
  • София
  • Мнения: 1 345
Добре съм ама много ми се спи направо заспивам права. Имам си плодно сакче  отговаря на 4 седмици и 6 дне с днешния Laughing. Като се поосвободиш звънкай тогава да не те притеснявам и успех

# 144
  • Мнения: 240
Помня, че и на мен много ми се спеше  Crazy Важното е да си добре и до няма проблеми  Hug

# 145
  • София
  • Мнения: 1 345
Ох мн  е гадно все ми се спи и то адски много  Confused Ако е така няма да се разберем нищо не мога да свърша все гледам да легна и да спя. Ей до преди малко спах и след малко пак направо ужас. вие как сте? Зузи до къде го докара с проектите и ученето? Кога ще се съберем трите на по кафенце?

# 146
  • София
  • Мнения: 136
Днес засякох една мацка в аптеката.
С мъничко бебче и тъмночервена количка, но ми беше неудобно да попитам Зузи ли е  Rolling Eyes
Добре, че се престраших обаче да викна по Евка  Joy
И аз много спях. Мъжа ми викаше: Е стига спа де, седни малко си почини  Joy
И сега стигнах до извода, че бебатаще е момиченце Wink
Само те са такива поспаливи  Joy

# 147
  • София
  • Мнения: 1 345
Това е моята мечта дано да е така Praynig просто ще полудея от кеф ако е така. Ти в коя аптека я засече нейната количка е с кош за новородено като свърши с ученето и се обади в темичката се хващаме аз и ти и отиваме на кафе при нея  Laughing

# 148
  • София
  • Мнения: 136
Е, аз само на догатки карам.
В тази на Н. Габровски, която е. Медеа или там както се казва.
Мацката беше подстригана на каре, с тъмна коса.
Беше награбила 5-10 биби. То това ми хвана погледа на мен де.
Хайде стиснати пачета от мен да е момиченце.

# 149
  • Мнения: 240
malenush, не съм била аз. Ох и аз чакам да свършат тия изпити, че ми взимат здравето вече, ама... Еvка, и аз застисках палци , да знаеш  Praynig
П.П. Следобед ходим в кафето с мажа ми, така че  може и там да се засечем.

# 150
  • София
  • Мнения: 1 345
Зузи пиши как са нещата при теб. До къде го докара с изпитите? Аз съм си все същият дроб спящ ако така го карам направо ще е ужас  Crazy

# 151
  • Мнения: 240
Ох, аман вече от тия изпити  #Crazy Има още многоооо. А ти как си? Говорих с братовчед ми за курсовете- събота и неделя от 16.00 -17.00 ч.Ще ти кажа подробности като се видим или чуем, че да не правим реклама във форума  Laughing

# 152
  • София
  • Мнения: 1 345
Хайде да ви кажа новинитеее. Болни сме и двамата със синковеца и сме с температура. Утре май колективно при доки пфу.

# 153
  • Мнения: 240
Уфффффф  Sad, ама и вие... Хайде, дано бързо ви мине и не ви мъчи тая болест. Бързо оздравяване  Hug

# 154
  • София
  • Мнения: 1 345
Мамчетаа стискайте ни палци ники е с обриви и се съмнявам за скарлатина.Чакаме док да дойде да го прегледа и да си каже мнението. Направо цял ден ми пушат бушоните Cry

# 155
  • София
  • Мнения: 136
о, не. Дори и да не си го помисля малкия!
Пиши когато можеш, че има сега да ви мисля

# 156
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте прегледаха ни снощи и има признаци на скарлатина, но само на езикът и не се знае. Понеже вдигна висока темп веднага почнахме АБ предписаха ни някакъв тридневен, който се пие само по веднъж на ден. Мога да кажа,че след стнощният прием има подобрение значително.Обривите ги няма и може просто да е наподобявало скарлатина вече съвсем се обърках и незнам.  Confused

# 157
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз да се похваля,че от вчера сме добре и двамата и без лекарства вече  Grinning . Понеже така и не се разбра какво му е на малкият ще дадем урина въпреки,че след дъжд качулка малко странно,но да видим

# 158
  • София
  • Мнения: 1 345
Къде се изпокрихте момичета? Да не отпътувахте вече на някъде?

# 159
  • Мнения: 240
Ох, слава Богу, че сте добре и не е нещо сериозно. Аз покрай тази сесия не мога да намеря време за нищо. А на всичкото отгоре съм и болна- хрема, кашлица, болки в гърлото... Гадост  #Cussing out По натам, като се оправя можем да се видим на кафенце  Laughing Евка, ти как си? Напредваш ли? Ох, много ми се излиза с вас  Joy

# 160
  • София
  • Мнения: 1 345
Ей да се оправяш бързо, че и още една мама с бебе  на възрастта на твоето чака да излезем заедно  Hug Аз съм добре като изключим,че ми се спи постоянно и ми се гади много и през целият ден. До къде го докара з изпитите не приключват ли вече?

# 161
  • Мнения: 240
Имам още 5  smile3514  smile3511  smile3529 Радвам се, че си добре  Hug Като се поосвободя малко ще се видим на по   food010

# 162
  • София
  • Мнения: 1 345
Ок ще чакам да сигнализираш. Малко ти е останало още стискам палци да мине бързо.

# 163
  • София
  • Мнения: 1 345
Къде изчезнахте да не сте по почивки? Зузи веднага да обадиш каво става при теб и къде изчезнахте с бебо така?

Общи условия

Активация на акаунт