Абитуриентски бал-2

  • 77 390
  • 228
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 039
Malenna,благодаря.
Аз доста се чудя какво да избера,защото не ми се иска да е нещо,с което всички ще са облечени.От друга страна нямам никаква представа какво ще се носи тази година по баловете.Ако някой може да сподели  Embarassed

е, както всяка година, хит ще са фолк клиповете.  Mr. GreenАко искаш да си различна и стилна, разгледай няколко класни дизайнера или блогове за мода, там има селекции на дрехи, бижута, обувки и аксесоари. Ще се ориентираш лесно.

# 61
  • Мнения: 40
Malenna, дай снимка на роклята на Джон Галиано, моля те Simple Smile

# 62
  • Мнения: 81
Втората асиметрична рокля на Маленна е повече за конкурси по танци,не върви за АБ. Confused
Присъединявам се и искам снимка на роклята на Галиано. Whistling

Лично аз очаквам доминация на клонингите на Андреа,ама знае ли човек Laughing Mr. Green

http://www.independent.ie/multimedia/archive/00195/Lanvin_195229t.jpg
http://demicouture.files.wordpress.com/2007/10/lamb-one-strap-dress.jpg

Дани,радвам се,че ти харесва  Flutter

# 63
  • Мнения: 157
Здравейте...искам да поптам ако някой може да ми препоръча добра шивачка в Пловдив,защото намерих точно такъв модел рокля какъвто винаги съм си представяла,само че в черно...знам че едва ли някой ще се справи толкова добре с нея,на ще рискувам
http://prikachi.com/images.php?files/566938o.jpg

Честно казано, не вярвам , че някоя шивачка може да ти ушие такава рокля. Казвам го, защото имам опит в шиенето. Първо, от къде ще си купиш такъв плат? Второ, ами това украшение над цепката? Мисля, че в крайна сметка ще се получи черна рокля с дълбока цепка и ще си разочарована. Но пък ако имаш готин бюст и дълги крака, ще ти стои добре каквото и да облечеш

# 64
  • Мнения: 12
За краката и бюста няма проблем,а какъв е плата сори за тъпия въпрос Embarassed

# 65
  • Мнения: 50
Благодаря на Плюшено мече за мнението, с удоволствие ще чета и други. Знам само, че ще ми е нужна много устойчива спирала!

# 66
  • Мнения: 89
Nymphetamin  роклята е страхотна,но наистина дали ще се намери толкова добър шивач да я ушие.Пожелавам ти късмет в търсенето и съм сигурна,че ще си много хубава абитуриентка

# 67
  • Мнения: 89
Да ви попитам за бижута какви смятате да си сложите

# 68
  • Мнения: 12
Nymphetamin  роклята е страхотна,но наистина дали ще се намери толкова добър шивач да я ушие.Пожелавам ти късмет в търсенето и съм сигурна,че ще си много хубава абитуриентка
Благодаря много  bouquet

# 69
  • Москва
  • Мнения: 164
Да ви попитам за бижута какви смятате да си сложите


Аз съм се спряла на бяло злато,но в Пловдив не мога да намеря това което си търся.Видях подобно в Ямбол,когато си бях отишла по Коледа... В крайна сметка или ще е поръчка или ще си купя хубаво синджирче и красива висулка.

Malenna,много ти благодаря.И аз смятам,че половината  ще са като излязли от клипове на Планета,но...Право на избор и вкус.Честно казано дори да се спъна в момиче с рокля по модел на фолкаджийка няма да позная...
Ужасно ми е трудно да се реша.Страхувам се,че нищо няма да ми отива или да ми седи добре..  Confused

# 70
  • Мнения: 18
За сега идеята ми е за бижута с кристали....понеже не обичам да нося злато,дори и бяло  Confused
Но това ще го мисля след като си купя роклята за бала  Laughing

# 71
  • Мнения: 157
За краката и бюста няма проблем,а какъв е плата сори за тъпия въпрос Embarassed
Ами то и аз не съм познавач, ама е нещо от сорта на сатен-глАДКО И ЛЪСКАВО. пЪК И ИМА НЕЩО КАТО ПЛИСЕТА от едната страна,,,Не съм сигурна,питай все пак шивач. Майка ми работеше във фирма за облекла и колкото пъти съм я накарала да ми зашие нещо по картинка, толкова пъти не се е получавало точно както съм го искала. Шила ми е риза по модел на една бутикова- пак стана, но беше съвсем различна риза

# 72
  • Мнения: 22 414
Здравейте...искам да поптам ако някой може да ми препоръча добра шивачка в Пловдив,защото намерих точно такъв модел рокля какъвто винаги съм си представяла,само че в черно...знам че едва ли някой ще се справи толкова добре с нея,на ще рискувам
http://prikachi.com/images.php?files/566938o.jpg

Според мен по-добре и не пробвай.
Това е рокля за ревю, не за носене.

# 73
  • Мнения: 43
Nymphetamin роклята наистина е страхотна,но ще трябва някоя много добра шивачка, за да я направи същата..

# 74
  • Мнения: 71
интересно ми е каква е цената за самото ушиване на официална дреха, ако се занесе готов модел,плат и каквото трябва?

Общи условия

Активация на акаунт