Докога искате да си гледате детето?

  • 13 576
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
И аз гласувах до две години,че искам да си гледам детето,след това да се вьрна на работа.
На градина живот и здраве ще го пусна чак на 3,против яслите сьм(лично мнение).Тази една година ще ми помага с гледането майка,работата ми е на смени и пак ще имам много свободно време за него.

# 16
  • Мнения: 1 187
Гледах детето си до година и половина, но ако имах възможност бих го гледала до навършването на три годинки и тогава да се върна на работа.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Гледах детето си до година и половина, но ако имах възможност бих го гледала до навършването на три годинки и тогава да се върна на работа.
Гласувай тогава какво би искала да направиш.

# 18
  • Мнения: 822
Гласувах - 2,5 години (2 платено, 1/2 неплатено) искам да си гледам (съм гледала) детето, после искам да се върна (се върнах) на работа
Аз искам да си гледам детето поне до 2,5 г., не ми се иска да го давам на ясла (правя си изводи от племенницата ми, която е на ясла и по 2 пъти в седмицата е болна). Но най-вероятно наааааай-много до 1 год., 1,5 год. ще издържим от финансова гледна точка  Confused

# 19
  • Мнения: 2 467
Искам до около 4-5 години да си я гледам, но няма да стане.

Гледах я до три годишна възраст в къщи. Сега е на градина, а аз си търся работа.

# 20
  • Мнения: 454
Много ми се иска да гледам дъщеря си поне до 3 години и така гласувах. Надявам се да издържим финансово, но за всеки случай съм я записала на ясла от 2 годишна възраст. За сведение на съществото, много майки не могат да разчитат на баби, в това число и аз. Още повече, че според мен бабите могат да помагат, което е различно от това да ти гледат детето.  А Масларова за мен винаги е била едно от най-големите недоразумения в българската политика. Само като и видя мазния фасон по телевизията и превключвам канала, защото знам, че ще каже нещо, което ще ме ядоса.

# 21
  • Мнения: 2 631
Две години искам да си гледам (съм гледала) детето, после искам да се върна (се върнах) на работа  Peace


Реално при нас беше 1 г и 9 мес. Бих искала до 2, но нямаше как, но пък аз не съм и спирала да работя, от нас действах. Детето почва да има нужда от своите контакти с дечица, а и от яслата съм доволна, не съжалявам, че го дадох там преди да стане на 2  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 659
 Гласувах!
 3 години (2 платено, 1 неплатено) искам да си гледам (съм гледала) детето, после искам да се върна (се върнах) на работа
 С тази разлика, че не съм спирала да работя, защото ми се предостави възможността да го правя вкъщи. Живот и здраве и второто мисля чак на градина да го пусна (т.е. да си го гледам 3г.)

# 23
  • Мнения: 174
Гласувах,че искам да си гледам детето до 2.5г.,след това искам да я запиша на ясла,имам 2 баби на разположение,но не искам да я гледат бабите й,а да свиква с яслата,за да й е по-лесно на градина,мисля даже,да започна някаква работа ,примерно 2 дни да работя,2 да почивам,и да я пускам на ясла,примерно 2-3 дни в седмицата,за разнообразие/ако е възможно разбира се,не съм много наясно/От финансова гледна точка,има нужда и аз да работя,но засега кретаме,дано устискаме докогато искам Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 718
До 2,5 ми се вижда добро решение за мен. Две години ми е минимума, по рано просто не беше готов да се отдели от мен. Ако можех и финансово да съм подкрепена в решението си, щеше да е екстра.

# 25
  • Мнения: 1 195
По птинцип искам да го гледам до 2г и след това да се върна на работа, но ако не успеем да се класираме за ясла ми се иска да си го гледам до 3г Peace

Коментарите на масларова оставам без коментар Laughing Държавата никога не е смятала майките  и децата за приоритет. Виж за пенсионерите се полагат повече грижи Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 1 735
До 2 години и половина.Искам и смятам да го направя.
Ако ми дадат от работа и платен отпуск да стане до 3 год. -добре,че то и без това няма да има кой да я гледа.

# 27
  • Мнения: 274
Гласувах до 3 години. Peace
Живот и здраве,малката февруари ще направи 3 г.и аз ще си я гледам до тогава.След това ще трябва да започна работа някъде.

# 28
  • Разград
  • Мнения: 518
Гласувах с опцията

3 години (2 платено, 1 неплатено) искам да си гледам (съм гледала) децата, после искам да се върна (се върнах) на работа

въпреки, че не съм сигурна дали ще удържим финансово третата година  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: X
Две години за мен е идеалният вариант. Голямата тръгна на ясла на 1г.6м., малката също някъде там смятам да пусна, но ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт