Въпрос за водата през нощта?

  • 2 507
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 919
моя син пие много вода и сега и като бебе.Не се притеснявай наред си е детето ти.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Каква е тая майка,която те е изплашила така с тея изследвания!!!    ooooh!Има хора,които наистина си ги приказват ей така...
Няма нищо вредно или страшно в пиенето на повече вода.А и 500-600мл на денонощие изобщо не е много.

# 32
  • Мнения: 2 015
Виктор само през ноща изпива повече от 1 литър.
За денонощие около 2 1/2 .
И ние изпиваме горе-долу такова количество, ама не съм правила изследвания.На мен ми минаваха тия през главата, но реших да не психясвам толкова Rolling Eyes.

# 33
  • Мнения: 7 723
Моята малка щерка беше същата- жаба и половина. ooooh!
...дори и аз бях пускала подобна тема, ама в "Здравословни проблеми"
...там почти ме убедиха, че е едва ли не диабетичка ooooh!
....направих й необходимите изследвания- нищо й нямаше..
Та...искам да кажа, че това е съвсем естествено и нормално Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък не виждам нищо лошо в това да се пуснат едни изследвания. Ще ти отнеме един час, какво толкова. Изобщо не съм запозната колко вода е нормално да пият децата, защото моите и двете не са пили почти, но ако се притесняваш, дори малко, по-добре загуби този един час, отколкото после да се окаже, че е имало за какво да се притесняваш, а не си отреагирала. Аз, когато се съмнявам в нещо нередно, винаги предпочитам да си загубя времето в излишни проверки, отколкото после да си бия главата в стената.

# 35
  • Мнения: 2 959
...току що видях че е пробило едно ръбче на единия кътник...
Викче, поздравления за пробива, дано излезе безпроблемно понататък! А за водата, Ти сама каза че ще направиш изследванията, успех! А Бебонката Ти още от преди май Си пиеше по повечко водичка особено нощно време ако не се лъжа?!
Аз вода все още не съм давала, голямата пропи след 1година, но за сметка на това вадим зъбките с кърмене!

# 36
  • Мнения: 22
Не мисля, че трябва да се притесняваш, но за твое успокоение може да направите едни изследвания. Ние си правим всяка година, за да съм спокоина, че всичко е ОК.

# 37
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не се притеснявай, че детето ти пие толкова вода.  Hug

# 38
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И моето пиеше по едно време индустриални колоичества вода. Споделих това с педиатърката й, и тя ме посъватва за собствено успокоение да пусна едни изследвания. Слава богу, нищо нямаше.

# 39
  • Мнения: 48
При нас нещата стоят по същия начин.Когато тръгнат зъби се буди през ноща.Когато му дам вода се успокоява и заспива и така по няколко пъти през ноща.

# 40
  • Мнения: 2 334
...току що видях че е пробило едно ръбче на единия кътник...
Викче, поздравления за пробива, дано излезе безпроблемно понататък! А за водата, Ти сама каза че ще направиш изследванията, успех! А Бебонката Ти още от преди май Си пиеше по повечко водичка особено нощно време ако не се лъжа?!
Аз вода все още не съм давала, голямата пропи след 1година, но за сметка на това вадим зъбките с кърмене!

Мерси но да ти кажа като гледам май ще е мъка и с другите ръбчета на кътника Tired Иначе дъщеря ми от лятото започна да пие вода от време на време през нощта  и от както и тръгнаха зъбките започна по често ,но сега е ужас просто явно с тези зъби е най трудно Tired

Общи условия

Активация на акаунт