Уред за плитки?

  • 8 386
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте!
Дъщеря ми е писала на Дядо Коледа, че иска такъв уред, но аз се притеснявам, че Добрия Старец не е в течение с модните тенденции и няма да намери.  Mr. Green Ако някой знае от къде мога да купя, или може да ми предложи друг уред за прически, подходящ за 9 годишна девойка, да даде акъл. Ще съм благодарна за всяко мнение! Peace

# 1
  • Мнения: 1 174
Здравейте,аз също се интересувам от този уред.Има ли някой представа откъде може да се купи?Много ви моля,помогнете да намеря този уред!Ще съм благодарна на всякакви мнения!

# 2
# 3
  • Мнения: 1 174
Тази машинка май само усуква кичурите коса.За плитки ми се струва,че трябват три накрайника,поне такава машинка аз съм виждала преди време.Но ако не намеря може и такава да взема.  bouquet    bouquet  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 171
мерси!

 Peace

# 5
  • Мнения: 55
Тази машинка май само усуква кичурите коса.За плитки ми се струва,че трябват три накрайника,поне такава машинка аз съм виждала преди време.Но ако не намеря може и такава да взема.  bouquet    bouquet  bouquet

Ако става въпрос за нещо като детска играчка, такава машинка купих от Марсел за коледен подарък на дъщеря ми. От серията аксесоари Барби модна линия. С 3 накрайника, които се въртят и уж усукват косата. В комплект с кукла Барби и куп фибички. В момента ги рекламират по едноименното списание. И другия популярен аксесоар е детска преса за коса - правела цветни кичури.

# 6
  • Мнения: 4 496
След време и мен това ме чака... ooooh!.Малката ми принцеса няма още дълго да си играе с колите на братята си... Tired

# 7
  • София
  • Мнения: 171
След време и мен това ме чака... ooooh!.Малката ми принцеса няма още дълго да си играе с колите на братята си... Tired

Да са живи и здрави, да им купуваме!  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 496
Така е! Hug
А пък ако намерите каквото търсите, пуснете тук една снимка да го видим що за уред е! Flutter

# 9
аз имам такова нещо с двата накрайника,но нещо не ми допада кичурите стават рошави на ръка е по-добре да се сплитат Wink

# 10
  • Мнения: 1 174
Може и да скубе,може и рошави да стават,но аз трябва да намеря тази машинка.Моята малка фризьорка така се надява това да има под елхата!

# 11
  • Мнения: 752
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09007234
това намерих. за съжаление няма снимка и нямам никакви отзиви за него, но е вариант за под елхата.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 171
Купих уреда от линка на [X] мис арк
Ето сайт на фирмата: http://www.vassilias.biz/Default.aspx
Струва 29 лв., има ластичета, фибички и 2 батерии в комплекта. Прави плитка  от 2 усукани кичура.
Фирмата е в една пряка на "Дойран". Peace

# 14
  • Мнения: 1 174
За съжаление не съм от София,но все пак благодаря!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт