Kak da tylkuwam tozi test?

  • 1 306
  • 10
  •   1
Отговори
Zdraweite momicheta,

Pyrwo - izwiniawam se za latinicata, no sym w rabotata y na towa PC niama kirilica.
Wtoro- ot niakolko meseca wi cheta y se biah zarekla da pisha sled kato widia dwte cherti no...

Bebeprawim ot 6 meseca bez rezultat. Problema e che tozi mesec (predpolaga se che triabwa da mi doide utre 12/12/08 s 28 dnewen redowen cikyl sym) na 07/12 izwednyv mi stana mnogo losho w kolata i kato sleznah myja mi beshe mnogo izplashen zashtoto biah prebledniala. Tozi mesec go biah otpisala zashtoto po wreme na owu biah zwerski nastinala. Dwa dni sled sluchkata na 09/12 (3 dni predi datata na lelkata) reshih da si naprawia test (znam, znam....znam che e redno da se izchaka do zakysnenie ama pusto liubopitstwo...), naprawih go i izleze mnogo, ama mnogo bleda chertichka, ot tezi pochti nevidimite, ama i az i myja mi ia widiahme, s 300 zora ama ia widiahme Simple Smile. Testa beshe lentichka. Ne znaeh kak da tylkuwam tova i na sledwashtia den si naprawih drug test - pisalka. Izleze otricatelen. Dnes sutrinta si naprawih pak lentichka y pak izleze otricatelen. Na niakoi sluchwalo li mu se e towa?? Na koi test da wiarwam?

# 1
  • Мнения: 1 775
Ако си просрочила времето за отчитане на теста, е възможно на първата лентичка да си видяла изпарителна чертичка. Моят съвет е да си пуснеш кръвен тест. Peace

# 2
Abe na wreme si izleze....sled okolo 5 min.
A towa s krywnia test go mislih ama ne sym w BG. I tuk laboratoriite ti dawat rezultatite sled 7 rabotni dni Sad Taka che za syvalenie tozi nomer tuk ne stawa Sad

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Дано не го сметнете като спам ,но  Home test ми е давал няколко пъти ТЛЪСТА втора черта , другите са ми били отрицателни и винаги ми е идвало. Незнам дали има други случаи като моя ?

# 4
  • Мнения: 3 294
Подкрепям Казабланка    Peace , случва се лентичките да отчитат положително и въпреки това да настъпва менструация , Моят съвет е щом нямаш възможност за кръвен най-добре изчакай закъснение и се тествай пак . Успех  Hug

# 5
  • Мнения: 1 187
Изчакай още няколко дни и ако не те навести лелката, направи си друг тест - сутрин.

# 6
  • Мнения: 800
Най-добре тестът да се повтори след два-три дни, ако  все още не ти е дошъл цикълът. При много ранна бременност, някои тестове отчитат, други не. Направи теста с първата сутрешна урина и ако е положителен, значи няма грешка. Имай предвид, че е възможно оплодената яйцеклетка все пак да бъде изхвърлена от организма ако не е здрава и това не е толкова рядък случай. Ако има закъснение и положителен тест, тогава значи процесите са протекли нормално и опасността от ранния аборт е вече преминала.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 247
На мен лично ми се е случвало веднъж тест лентичка да ми отчете грешен + резултат с бледа втора чертичка, но знам че се е случвало и на други момичета. Освен това наистина е възможно теста да си е бил слабо положителен, но бременността да е прекъснала още в самото начало... Не се тревожи за това, тъй като бременности, които се прекъсват толкова рано се дължат обикновенно на някакъв дефект в оплодената яйцеклетка и така е по-добре. Другият вариант е втората слаба чертичка да е изпарителната линийка на теста. На мен такива почти винаги ми са се появявали, едва забележими и по-скоро сиви, когато теста престои известно време.
Най-сигурният тест си остава кръвния. Желая ти успех, мила! Hug

# 8
А така, тук вече имам и кирилица.
Момичета много ви благодаря за отговорите. Явно ще трябва да изчакам...все пак са само два дни. Ако утре не ми дойде в събота ще повторя теста. Дано този път да има късмет, защото бъдещия татко е пощурял за бебе.

# 9
  • Мнения: 9 973
стискаме палци

# 10
  • Мнения: 148
Изчакай още няколко дни и ако не те навести лелката, направи си друг тест - сутрин.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт