Борбата с рака...-Коледна весела тема!!!- №7

  • 45 365
  • 460
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 567
Добро утро и от мен...
Най-сетне се добрах до нета... Party Party Party Party

Верно, всеки с някакво животинче. И на мен много ми е мерак и ми се ще.... Обаче не им вярвам много, много на мойте, че те ще се грижат за кучо (за такова ни е мерак). Т.е разходките и чистенето ще са на мойте ръце Twisted Evil Close
При майка имаме котка, но тя не се брои....
Така да ви кажа и аз какво си пожелавам....

Първо здраве. За мен, за да се радвам на децата. Здраве за тях, за да ме ядосват... hahaha Joy
Останалото, каквото Бог даде.
И на малко и на много все ще сме доволни и щастливи. Да не се ядосвам/ме за ежедневните глупости.....Търпение ... 

# 46
  • Мнения: 272
Здравейте, мацки!

Много готини животинки имате! Аз също съм заклет фен на кучетата, но най-много си падам по някои големи породи. Така че, докато не съм в състояние да осигуря на кучето двор, а на себе си къща  Whistling - няма да взимам куче.



Кажете ми какво природолечение приагате вие,какво пиете.Съвсем объркана се чуствам от цялата информация в нет пространството...


Ами, то и аз в началото като започнах да събирам инфо от нета, ми се развъртяха очите. Кривогледа станах от най-различни билки, мазилки, гъби, витамини и пр. ... Увъртях се като пиле в кълчища Crazy Пък, това не трябвало да се яде, пък онова не трябвало да се пие... Но едно от прочетените неща, които ми се вкорениха в главата, беше следното :"Организмът сам показва кое му понася и кое - не".
Знам, че искаш конкретен съвет, но лично аз такъв не смея  да давам. По-скоро едно лично мнение - многото четене на сайтове обърква /ти сама си стигнала до този извод/. Опитай се  да систематизираш информацията и реши. Другото нещо, което според мен не носи кой знае какви ползи, е така наречената "коридорна информация" /тоест, "една жена, която също се лекува, ми каза..." "една мама ми каза, че соковете..."/. Всеки може да ти казва всичко, важното е ТИ на какво ще повярваш, какво ще избереш. Аз също дълго се лутах, докато стигна до този извод  Rolling Eyes и къде с помощ, къде самостоятелно се опрях на няколко важни за мен констатации:
- Организмът ми сам ще си каже кое му харесва
- Това, че някой има определен проблем не означава, че и аз ще имам същият
- Далече от "коридорната информация"!
- Това природолечение, което избера /ако въобще избера/ , ще прибавя всеки ден по малко към вярата ми в успешното цялостно лечение.
- Балансирано хранене - от всичко по малко Wink. Повече плодове и зеленчуци!

Надявам се да разбереш, че няма и грам негативно отношение към теб в написаното дотук. Това е моят опит, това споделям.
Така или иначе, досега няма категорични мнения по отношение на алтернативното лечение, така че на този етап не можеш да знаеш със сигурност дали ще избереш правилното. Най-много да се изтормозиш.

Успех!  Hug

/ох, дано не ме разбереш погрешно!  Praynig. Знам, че всячески се опитваш да помогнеш на баща си, но имай предвид, че  и много търговци изкарват пари на гърба на такива като нас и не всичко, което четеш в нета е чиста монета/.

И за да не кажеш, че не споделям какво пия... Пия: сок от моркови и червено цвекло, чай хънибуш, чай ехинацея. Грижа се за имунната си система като се храня пълноценно, не прекалявам с аааалкохооолаа и цигаретките и така...  bowuu





Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 16:49 от Тилилейска

# 47
  • Мнения: 708
Здравейте, момичета!
Аз също много обичам животни, но за съжаление няма къде да ги гледам, затова се примирявам с папагалчета.  newsm53
КАНА, много харесвам зайчета. Някога имах, много са сладки като малки, но и капризни. Искат доста грижи. Котето прилича на плюшена играчка  baby_neutral Със здраве да си ги гледаш! Hug
diMM, аз ще добавя само и ядки - орехи и бадеми.
Хули, честита нова придобивка!

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 17:18 от soniad

# 48
  • София
  • Мнения: 1 312
 Здравейте мацки!  Grinning
Хубаво зайче и коте,вярно като плюшена играчка!  baby_neutral
И кокера е хубавец а и е/ читав,не е като моя кучо,дето го взехме за кокер,а после се оказа нещо друго/. Mr. Green
 Искат много грижи животинките,но като свършиш работата,разходката ,тогава вече се наслаждаваш на любовта им ,на играта им и никога не те ядосват като дъщеря ми в момента..... Така ме е ядосала,че ще я пратя при майка ми....А нали най-близките ни, поне те трябва да пазят спокойствието ни. Доктора каза-не я ядосвайте,друг живот да живее,само хубави неща да й се случват...Да ама не....
За пиене на добавки и аз съм се ограничила- сега взимам вит.Е и рибено масло. След операцията една  дистрибуторка като ме хвана и детокс,антиокс,разни други и искаше по 15 хапчета на ден да пия. Но,аз си избрах само котешки нокът и малко хрущял от акула. Много ядки и зеленчуци. Риба и плодове. Това е моето хранене. Grinning Grinning

# 49
  • Мнения: 708
Това са моите домашни любимци:

# 50
  • Мнения: 555
 Joy Joy JoyММ, ако имаш предвид Арчи, че е хубав и читав, ми той не е кокер бе - ирландски сетер е  bouquet И не се ядосвай на детенце, без него със сигурност ще ти е много, много скучно.
Тилилейска и аз си мислех, че е абсурд да се гледа куче в апартамент. Ама като ми го доведоха едно мъъъничко, изпосталяло от глад, със счупено краче - и какво да го правя. Взехме си го и го отгледахме. Малко беше трудно в началото, но вече всички свикнахме. Той си е пълноправен член от семейството Joy
Кана, колко са сладки. Невероятни пухчовци.  newsm51
Хули, честита придобивка. Вярно ли няма полза от него?!?
Хубава вечер и весело настроение, мацки !  love001

# 51
  • София
  • Мнения: 5 074
А мойто топче нали го видяхте !
Намерихме го на един мост в Гоцеделчевско.
Ама мъничко, крачетата му треперят, явно току що родено.
Хранила съм го с биберон, като бебе. Тогава имах котка. Тя отгледа кученцето.
Сара си миеше лапичките и дупето. Е, не е породиста, ама беше страхотен приятел и за мен беше най-красивото куче.
Нинче, ама не си прочела предишния ми пост, бе момиче  newsm78
Ако няма полза, поне няма и вреда - подейства ми като сауна.
Както каза Аби - разтвори ти порите, бързо в банята - нали ползва стийнмоп  Joy Joy Joy
Ако имаше и един теляк  hahaha hahaha
DiMM, всички тук знаят какво ще те посъветвам.
Направете всичко, което казват докторите. Нека си направи химиите, ако има лъче....
Има време и за алтернативна медицина.
Тилилейска, кво стана с антиоксидантите ?
Аз съм много болна - кашлям, боли ме гърлото......
Ама утре трябва да ми е минало Mr. Green
Ако не е, първо на вас ще се оплача  bowuu

# 52
  • Мнения: 272
Хули, бирата е моят случай днес. Най-добре тя си ми върви. 
Цссссссст! smile3508
 Айде, наздраве!

Нина, разбира се, че има  случаи, в които животинката идва при теб ужким случайно /ето и Хули по подобен начин е намерила Сара/. Казваш си - ето го моето куче - и си го прибираш. Но съвсем преднамерено да взема някое голямо "чудовище" и да го затворя в апартамент  - ТЦ! Naughty
Обаче, покрай идеята за куче си поставям цел да работя за къща сега. А да видя кой ще ме спре! Laughing

Соня, папагалюните са красавци! Шумни ли са? Питам, защото аз и такъв съм гледала. Сутрин в 6 часа събуждаше целия квартал, а съседката отдолу събираше слънчогледови обелки от балкона си. Така плюеше тоя мискинин!
Ей, с тия животни ми подпалихте фитила!  От утре започвам да работя за къща Thinking

# 53
  • Мнения: 623
Здравейте момичета
Хули е изпълнила молбата ми за НОВМА ТЕМА, а вие Много сте изписали

ХУЛИ, смени антидепресанта на греена ракия или вино

Ама тук всичко живо с някаква гадинка... Crossing Arms Само аз май нямам.  Laughing И от хубави по-хубави. Освен да взема да сложа детето... Joy Кой каквото има, какво сега...
Аз по-принцип съм почитател на котките- от малки улична превъзходна, през марковите та чак до лъвове и леопарди. Възхищавам се на гъвкавостта им и на плавните, грациозни движения.
Абигеле и аз съм така, на всичкото отгоре и снимка на дете няма

Соня я се ориентирай към някой антидепресант.
Аз за по сигурно вземам два: един от аптеката и един от супера
А вените и ръцете, те и моите ме болят и са сини. Даже другата ръка сега я чувствам по-силна от тази където си има всичките лимфни възли.

Тилилейска хич не си груба. Нета е пълен с илачи, които обещават, че ще ни избавят от РАЧКО. Дал бог личности които трупат пари на гърба на такива като нас.
Никое от изписаните не ме е зарибило
Така, че diMM, сама трябва да избереш нещо, ако искаш. Но както казва Хули не игнорирай традиционната медицина.

НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

# 54
  • Мнения: 832
Тилилейска,   много си права, че организмът показва. Wink И аз съм на бира от скоро, било добре за бъбреците.  Joy

Сонче,   красавци са. Ние бяхме на гости тук на едно българско семейство и те имат папагал жако, който знае 500 думи. Wink

Нещо много ми се спи, утре ще ви пиша, че сега само това успях да измисля.  hahaha hahaha hahaha

Лека нощ!  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 312
Хайде, има ли станали? Grinning
 Хули, днес си по-добре нали? Слагай чая?!
Рано,рано ми стана смешно ...да объркам ирландски сетер с кокер.....но ми е простено ,нали гледам нечитав кучо.... бъркам породите, Нина надявам се да ме извини....? Даже сетера е по-красив и повече го харесвам от кокер.
Днес ще ходя при  Цекова от Исул за консултация защото на една позната и направиха само лъчетерапия и й казали, че няма да издържи химиотерапия,а жената се чувства добре,а и не знам някой да не издържи химиото,май гледат да спестят нещо или поне да проверя. Не може да се вярва на един лекар,аз като се бях доверила на един -та го докарах до тук. После опериращия ми лекар каза- ходи го съди  ,не го оставяй така,защото ще продължи и с други пациенти грешки....но не ми се занимаваше ,нямам сили за това.....Проверката е висша форма на доверие-стара,но вярна приказка. Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 5 074
Добро утро и от мен   bouquet
Днес съм малко по-добре от вчера. Или поне не кашлям  страшно.
Пък и гърлото не ме боли толкова много. Ама и при мен, с тия алергии дето ги имам  Mr. Green
Мм, ти обърка сетер с кокер  hahaha А аз какво да кажа, като се изложих яко - обърках Троксевазин с Вазопрен  Joy Joy Joy
Чай не ми се пие. Направих си голяма чаша прясно мляко с кафенце.
Що се отнася до това дали правят икономии ? Ами правят, но не мога да разбера защо ?
Нали помните, че и на мен ми спестиха херцептин. На въпроса ми защо, отговориха - ами нямало субстрат. Сега трябва да чакам да направя нов рецидив или мета, за да ме лекуват.
Не смешно, ами направо трагедия. И нямало да сме на първо място в Европа по смъртност.
На кой от ония на високото му дреме за за "електората".
Само като наближат избори, тогава маааалко се понатегнат.
Но аз имам сили и ми се занимава, та ще видим докъде ще го докарам.

# 57
  • Мнения: 55
Благодаря ви момичета!
На никого не сърдя, newsm78 няма за какво.В общи линий аз съм избрала часто от нещата ,които ми се сториха разумни.
Соковете дори цялот осемейство ги пие.Казвате да не  се отказвам от традиционната медицина  Cry,тя май се е отказала от баща ми.При трима доктори ходихме с изследванията и тримата казват ,че е прекалено късно ,щом има метастаци в костите нищо не може да се направи и няма смисъл от химио и лъчетерапия. #2gunfire
сега се опитваме с брат ми преди празниците да уредим консулт при уж най-добрият онколог във Варна.................
Няма смисъл на вас да обяснавам абсурда в който се намираме,ви живеете в него.
В общи линий,свикнете с  моето присъствие ще ви чета и питам ,още дългоооооооооо време/дано бог е благосклонен/ baby_neutral

# 58
  • Мнения: 55
да се включа и аз със живитинките..............обичам ги ,ОБАЧЕ
1.имах котка -на седмата година майка ми разви внезапна "алергия" и я разкара
2.имах папагал /една позната ми го подари/ един ден докато бях на работа ,го взела от съпруга ми под предтекст,че няма пари ........
3.Имахме пинчер и ротвайлер/ротвайлера докопа пинчера ,разкъса го ! Пинчера отцеля /три месеца като линейка го водихме на доктор да му реже корема и пришива здрава тъкан/.Ротвайлера нямаше този късмет нападна свекър ми и свърши с огнестрелна рана в десетката /обичаше го ,но спаси живота си/
4.Рибки ,който е гледал той ще разбере/мрат като мухиииии/ ми кофти работа малката всяка сутрин гледа аквариума и търси коя е умряла.............
5.сега сме на игуана,многооооооо скучна работа
Така ,че с къща или без ,не искам да се привързваме към някоя малка душица.....................после ходи обеснявай  на детето . Rolling Eyes




# 59
  • Мнения: 623
Добро утро и от мен дами, докато все още може да се каже утро

diMM опитвайте и търсете. Консултирайте се с повече лекари. Но все пак решенията сами ги вземате.
А историята с животинките, много трогателна, по-скоро тъжна.


Лек и спокоен ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт