Кой , къде ще празнува Нова Година 2009г.?

  • 8 945
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 637
Ние ще сме на Коста дел сол за Нова година. Ще си наемем колица и ще джиткаме 8дни из околностите.

# 46
  • Мнения: 349
Ние тази година си запазихме в хотел Мирамар в Обзор - офертата им е доста примамлива, дано и в действителност се окаже така

# 47
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Днес съпругът ми е платил в Карадъж тур НГ на яхта по Босфора за 4 дни в Истанбул!
Живот и здраве, Там сме! Party

# 48
  • Русе
  • Мнения: 659
Да се похваля , днес резервирах 3 дневен пакет в х-л Сириус бийч в Св.Константин, ще бъдем на кораб-ресторанта Laughing

# 49
  • Мнения: 677
Ние ще бъдем в ресторант "Модера"-Варна.
Избран е за ресторант на годината-много е изискан и със страхотна кухня.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 210
Да се похваля , днес резервирах 3 дневен пакет в х-л Сириус бийч в Св.Константин, ще бъдем на кораб-ресторанта Laughing
Аййй, завидях ти благородно! Кухнята там е страхотна  Peace
По темата, за новогодишните празници ще сме голяма компания на една виличка, а за коледните - в Троян, х-л Шато Монтан.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 550
Да се похваля , днес резервирах 3 дневен пакет в х-л Сириус бийч в Св.Константин, ще бъдем на кораб-ресторанта Laughing
другият е по-добър, като гледам детенцето ти на каква възраст е, защото е по-близо да детския кът/забавления. Peace (поне мен така ме посъветваха от агенцията, а и моето мнение е такова от впечатленията ми на живо).
И аз съм от last minute чакащите за нещо за БГ или Турция. Иначе оставаме в ремонтирания цяло лято апартамент, което също ми се нрави като идея.  Grinning

# 52
  • Мнения: 674
Хотел Азалия на Тим в Св.Константин и Елена Grinning Mr. Green
Много ни харесва хотела и има СПА! Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 5 252
За първа година знам преди 30.12 къде ще караме НГ Simple Smile Ние резервирахме на Банско 3 нощувки, тъкмо ако има сняг и всичко е наред на 2ри ще покарам и малко ски ...  : Crazy
Но както съм се убедила през годините - няма значение толкова мястото- важното е компанията да е на ниво!
Пожелавам весело изкарване на всички и много радости през новата година   bouquet

# 54
  • blizo do moreto
  • Мнения: 71
    Тази година в Трявна . Резервирали сме къща за гости , децата да се забавляват на воля (и родителите де) Laughing

# 55
  • Мнения: 1 322
За първа година откакто сме семейство си оставаме в София.

# 56
  • Мнения: 852
Резервирали сме една вила високо в планината,дано има и много сняг.
Весели празници на всички и ще има доста снимки да гледаме  Mr. Green  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 351
чакам снимки Party

# 58
  • София
  • Мнения: 6 550
http://www.sturs.net/oferta/3124/нова-година-в-пловдив ние май ще сме тук.

# 59
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
На Пампорово

Общи условия

Активация на акаунт