Не мога да го разбера???

  • 6 335
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
С две думи моята исторя е такава- хванах мъжа си в изневяра, той си призна, оказа се че даже е влюбен много силно в момичето, нов ъпреки това държи да остана в къщи. Има дни в които се държи ужасно- нараняваме с думи и неща,които прави, навирами я в лицето постоянно, но има дни в които се дуржи добре-разговаря смен, държи се добре, не стигаме до интимна близост, но поне няма скандали.Не мога да го разбера- защо държи да остана, като казва че вече няма никакви чувства към мен?

# 1
  • Мнения: 206
А ти защо стоиш?

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
каква е предисторията?

# 3
  • Мнения: 3
Оставам защото го обичам.Преживели сме страшно много заедно- и хубаво и лошо.От 13 години сме заедно, а от 5 сме семейство.Смятам че могат да се спасят нещата.Простих му за изневярата.Когато още не бяхме семеиство, а само гаджета,аз също му изневерих и той ми прости.Смятам, че брака се крепи на мпромиси.И най-вече не искам всичко да свърши- нарани ме но, го обичам

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нормално значи, ще му мине.

# 5
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Нали пишеш, че ти я навира в лицето? Как се примиряваш с това? То бива да се правят компромиси, ама не чак толкова. Сега си му простила, като направи отново такава глупост, пак ли ще простиш? И цял живот все ще прощаваш и ще правиш компромиси? Нека той направи някой път - за начало да спре да се влюбва толкова лесно и да си го вади пред всяка, която му хареса.  Twisted Evil

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
за да и го навира а тя да не го е изритала, значи има нещо съществено което авторката премълчава ...
едното е това че тя е била като него преди време, другото какво е ...

# 7
  • Мнения: 2 448
Абе мъж откаже ли интимна близост с жена, пиша го умрял аз.
Държи да останеш за какво - за слугиня ли?  ooooh!

# 8
  • Мнения: 39
те явно са си свиканали-първо тя после той  и така докато омръзне на единия 
щом стои там при такива условия (да я обижда и да й навира др в лицето) незнам аз немога да си представя защо една жена или изобщо човек би търпял такова отношение (освен ако не е зависима от него)
 И все пак успех на авторката да излезе по-малко засегната от тази ситуация Peace

# 9
  • Мнения: 1 312
защо държи да остана, като казва че вече няма никакви чувства към мен?
Щото така му е по-удобно.
Оная е лИбовница,още не смее да и признае,че и неговите чорапи миришат.
Виж,ти си свикнала обаче-що да не си го гледаш?!

# 10
  • Мнения: 75
Много странни отношения,но вие си знаете.Аз от опит знам,че трябва да се разговаря.Мъжете не разсъждават като нас и няма как да знаем какво мислят,докато не си го признаят.

# 11
  • Мнения: 671
С две думи моята исторя е такава- хванах мъжа си в изневяра, той си призна, оказа се че даже е влюбен много силно в момичето, нов ъпреки това държи да остана в къщи. Има дни в които се държи ужасно- нараняваме с думи и неща,които прави, навирами я в лицето постоянно, но има дни в които се дуржи добре-разговаря смен, държи се добре, не стигаме до интимна близост, но поне няма скандали.Не мога да го разбера- защо държи да остана, като казва че вече няма никакви чувства към мен?

Ти у ред ли си????
Радва те това,че разговарял с теб.......Поздравления.
То не е нужно човек да има чувства към домашната прислужница,важното е да са му изпрани гащите.

# 12
Имате ли деца? Защо се унижаваш така.Никои неможе да ти даде съвет ,ти трябва сама да решиш дали искаш да  продължиш по този на4ин като жертва или да подредиш живота си отна4ало . newsm12 Имам 4увството 4е те е страх от промяната.

# 13
  • София
  • Мнения: 212
Аз няма да те нападам, ще ти кажа аз какво мисля.
Така като чета оставам с впечатлението, че си играете на котка и мишка. От изказването ти прозира болка и отчаяние и според мен искаш да споделиш по-скоро, отколкото съвети.
Но аз все пак ще ти дам.
1. мъжът ти иска да останеш - защо?-Ами за да му е сигурно, т.е. резервна гума. Напусни го и му дай възможност да разбере какво е загубил и може би ти какво печелиш. Понякога човек осъзнава какво е имал чак след като го изгуби.
2. Дай възможност и на себе си да разбереш, защо сте заедно- заради навик, заради страха от самотата ли или просто искаш да обичаш някого. Понякога толкова силно търсим любов и внимание, че я даваме в изобилие на човек, който не може да отвърне със същото.

# 14
  • Мнения: 4 719
Аз пък изобщо не разбирам как ще ти се опъне тоя до когото заспиваш всяка вечер и ще си ти признае в очите че спи с друга. Честност, честност но мисля че призналите си вече са решили че искат да си тръгнат.

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Здравей!Аз избягвам да пиша в такива теми,но реших да го сторя сега.Както е писала Angela Go ти си резерва и може би по навик той като се прибере е свикнал да си вкъщи и всичко останало,което се очаква от една съпруга и домакиня.Не мисля,че това положение ще престане някога,ако ти не решиш да направиш нещо.
Не казвам,че е добре да се развеждате,но се разделете,ако имаш уважение към себе си.Когато той осъзнае грешката си,ще те потърси,ако ли не-мъже много по света,нали така?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Това ми звучи като продължение на "Бий ма, обичам та"
Мазохизъм някакъв Confused

# 17
  • Мнения: 4 965
Приемам правенето на секс "извън къщи" за абсолютно нормално. Стига да си достатъчно интелигентен да не го афишираш пред половинката си и да я нараняваш.
Другото не го разбирам...
Ако ти е трудно да си дискретен /поне пред човека, с когото живееш/, по-добре си дръж гащите вързани.
Сегааа, това е относно моите възгледи и по тази причина в подобна ситуация като на lolitka - ако той не си прави труда да се крие, ще го изхвърля от живота си.

# 18
  • Мнения: 2 448
Честност, честност но мисля че призналите си вече са решили че искат да си тръгнат.

Вече са си тръгнали, ако питаш мен, със сърцето си, то другото не е важно.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това вашето не е любов, а навик. И колкото по-бързо се освободиш от този вреден навик, толкова по-добре за теб.

# 20
  • Мнения: 4 719
Вече са си тръгнали, ако питаш мен, със сърцето си, то другото не е важно.
Точно така. И за чий им е да се правят на честни?! Сигурна съм, че единствената причина е да облекчат собствената си съвест като за пореден път не помислят как Доразбиват сърцето на човек, който ги обича.

# 21
  • Мнения: 2 309
Лелеле...ти мазохистка ли си!?
Не че него не разбираш,ТИ СЕБЕ СИ НЕ МОЖЕШ  да разбереш!!!

# 22
  • Мнения: 2 388
Не те разбирам. Нямате интимен живот и ти е изневерил със СЪРЦЕТО си. Не бих го приела за себе си.

# 23
  • Мнения: 2 478
Ако един мъж ми каже,че няма чувства към мен,няма сила,която да ме задържи при него Shocked

# 24
  • Мнения: 378
Лелеле...ти мазохистка ли си!?
Не че него не разбираш,ТИ СЕБЕ СИ НЕ МОЖЕШ  да разбереш!!!

Peace

# 25
  • на майната си
  • Мнения: 425
Така, като чета се сещам за филма "Горчива луна" http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=49827&hit=1
изгледай го, ако имаш желание и може би сама ще си отговориш на въпроса, който НЕ Е той защо го прави, а дали си заслужава заради едностранна любов да се превърнеш в нечия изтривалка.

Съжалявам за случилото се, но всеки има гордост, която като потъпчеш сам не може да очакваш от другите да не го правят.
Твоя човек е пътник, просто му помогни, както и на себе си да вземе по-бързо решението - напусни го.

# 26
  • Мнения: 2 388
За да те уважават другите трябва да първо място сам себе си да уважаваш. Това е.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 984
Помолил те е да останеш, докато види какво ще стане с другата жена. В мига, в който нещата са му по-сигурни с другата, ще се изнесе. Човек, който ти казва в лицето, че не те обича, навира ти отношенията си с другата в лицето, няма интимни отношения с теб, действително не те обича. Или ако те обича, то е по някакъв силно извратен начин, неприемлив за 99% от хората.
Ако нямате деца, хубаво си помисли дали има какво да спасяваш от тези отношения, защото според мен по-мъртви от това не могат да бъдат.

# 28
  • Мнения: 3
там е проблема-имаме прекрасно дете.и да си тръгна би означавало да разруша целият му свят

# 29
  • София
  • Мнения: 7 984
Отговорих ти на ЛС. Дано да намериш най-правилния път, пожелавам ти го с цялото си сърце!

# 30
  • Мнения: 206
Аз не бих могла да издържа и секунда в такава обстановка,даже и заради детенце,но хората сме различни....Помисли си добре дали си струва, а детето така или иначе ще разбере,че нещо между мама и тати не е наред...

# 31
  • Мнения: 2 673
Няма бивш луд, бивш женкар и пр..Щом е такъв, такъв ще си остане. Остане ли в безлюбовие детето ви, повярвай ми същото толкова би го лишила от "детския му свят". Децата усещат липса на обич между родителите. Махай се Овреме, не си губи младостта.
А благоверния ще си намери камериерка, споко.

# 32
  • Мнения: 387
лолитка, не мислиш ли че той те използва...искайки да останете заедно...за да не му се налага да дава обяснения...че той е виновния...че той слага край на връзката...и че той е този, заради който ще страда детето...а детето, ако не е достатъчно голямо, за да види сега какво става ще порасне и ще види...така че ако си нещастна в тази връзка и си мислип, че това няам да му се отрази се лъжеш...като психолог мога да ти кажа, а и мисля че всеки би ти го казал, че това че ще останете заедно нещастни няма да е по хубаво отколкото щастливо поотделно....за детето става върпос...не го използвай като причина да останеш с човек, който те малтретира...душевно...

# 33
  • Мнения: 2 448
Ако е заради детето предложи му вариант и ти да си хванеш някой, да видим дали ще му пука. Ако и тогава не му дреме избираш - или съквартиранти отглеждащи дете мирно и тихо без да си държат сметка за забежки в страни или си тръгваш и това е.
Ама само ти да се съобразяваш с капризите му, няма смисъл.

# 34
може да прозвуче крайно, но аз лично в никакъв случай не бих останала- нито дете, нито нищо не може да ме спре.
знам, че ще се нахвърлите, но от личен опит не давам шанс нещата да се повтарят, все пак и аз съм човек и държа на достонството си. убедих, се че винаги има Човек, който те уважава и разликата е ограмна. успех в живота.

# 35
  • Мнения: 4 965
Ако е заради детето предложи му вариант и ти да си хванеш някой, да видим дали ще му пука. Ако и тогава не му дреме избираш - или съквартиранти отглеждащи дете мирно и тихо без да си държат сметка за забежки в страни или си тръгваш и това е.
Ама само ти да се съобразяваш с капризите му, няма смисъл.


Всъщност, имам 2 познати двойки, които живеят по този начин и са доволни - дали са си пълна свобода: едните са млади, имат малко дете, всеки си има по 1 постоянно гадже извън семейството и в същото време се разбират много добре /не познават любовниците си/; другите са на възрастта на моите родители и живеят по този начин повече от 15 г. - заедно - в общо жилище, но в различни стаи "като брат и сестра" и постоянно са 4-мата заедно /визирам двамата съпрузи и техните любовници/ - ходят по кръчми, по почивки и т.н., а дъщеря им винаги е била много обичана и подкрепяна и от двамата си родители, никога не е присъствала на скандали, просто нещата са малко странни отстрани, но защо да не са нормални...

# 36
  • Мнения: 12 662
Не му е лесно на човека - честен, съвестен. Не иска да лъже, не иска да си разваля семейството. Ще те измъчи, докато сама си тръгнеш.



Щом всички са доволни, няма лошо. Лошото е, когато някой страда.

# 37
  • Мнения: 2 249
Честност, честност но мисля че призналите си вече са решили че искат да си тръгнат.
така,така....правила съм го с едно гадже-беше адски хлътнал и не ме оставяше на мира-признах му в о4ите, 4е има друг само и само да си тръгне той-ми не-оби4ал ме- ooooh! а беше адски добро мом4е и ми беше много кофти да се държа лошо-от тези добрите дето толкова ти угаждат,4е страшно ти писват Sad...вярно е и другото-колкото и гадно и егоисти4но да зву4и-държах си го за резервен вариант ,щото беше удобен-та помисли дали и ти не си в ситуацията на резервния вариянт.......виж ако имате деца тогава може би е друго-пи4а може би сам не е сигурен колко ще му трае авантюрата и не желае много поражения после.....но да се прощава и да се правиш,4е няма нищо за мен е най-голямата грешка-все едно му казваш"споко пи4-и другия път ще ти се размине" Crazy

а тва за съквартиранският живот и всеки да си ходи с друг дето й го предлагате и дето давате примери нещо хи4 не го разбирам-извинете,4е съм старомодна-той и моят бивш ми го предлагаше,ама милия това е модела който е видял при родителите си-това смята за нормално-как да му се сърдиш Peace-мерси оба4е детето ми да расте в такава среда и после да искам да има ценности-и слава Богу няма да й се налага Wink

# 38
  • Мнения: 2 438
Лолитка, животът на детето ти вече е разрушен. Но не от теб...

# 39
  • Мнения: 1 817
Я му тегли майната на тоя смотльо! Peace Защо го търпиш още? За какво ти е? newsm78 Децата са по-щастливи, когато родителите са разделени и спокойни, а не когато те са заедно и само си тровят живота! (Споделям мнение като дете на разведени родители!  Wink )

# 40
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Каво те задържа при този мъж?Навярно парите му и хубавото жилище, което ти е осигурил. Не се оправдавай с детето....и с грешно разбраната си обич към него.

# 41
  • Мнения: 12 662
Каво те задържа при този мъж?Навярно парите му и хубавото жилище, което ти е осигурил. Не се оправдавай с детето....и с грешно разбраната си обич към него.

Айде, по-кротко, а...

# 42
  • Мнения: 2 161
С две думи моята исторя е такава- хванах мъжа си в изневяра, той си призна, оказа се че даже Не мога да го разбера- защо държи да остана, като казва че вече няма никакви чувства към мен?
Защото си удобна.Може би хубаво переш чорапите му.

# 43
  • Мнения: 1 817
Защото си удобна.Може би хубаво переш чорапите му.
И не само. Да не забравяме за ролите на безплатна детегледачка, чистачка и готвачка!  Peace

# 44
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Какво те задържа при този мъж?Навярно парите му и хубавото жилище, което ти е осигурил. Не се оправдавай с детето....и с грешно разбраната си обич към него.

Айде, по-кротко, а...
Скоро да си гледала постановката Окротяване на опърничевата?
За съжаление има жени, които за да живеят добре и да са финансово осигурени са готови да смачкат достойнството си робувайки на развратните си богати мъже.

# 45
  • Мнения: 293
Лолитка не съм чела цялата тема но ще се включа.Евала,че си успяла да постъпиш хладнокръвни и едновременно Човешки.Но май твоят човек не го заслужава. И ако наистина държиш да се запазите като семейство можеш да му зададеш въпроса - каква е причината да иска да оставаш ТИ ??? newsm78

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 712
Наистина ако няма дете,бягай-нещата няма да се оправят.
Признай и на себе си какво точно чувстваш към него-не може да е любов.По-скоро страх да си сама.

# 47
  • Мнения: 593
Няма бивш луд, бивш женкар и пр..Щом е такъв, такъв ще си остане.

Kari, мисля, че в случая не става дума за женкар.

Лолитка, незнам какво да те посъветвам, ситуацията е сложна и много деликатна. Едно е да простиш изневяра, когато човека наистина се е разкаял, но съвсем друго е да търпиш постоянни обиди и т.н. Все пак ще постъпиш така, както ти подскаже сърцето. Важното е да си в хармония със себе си.  Peace

# 48
  • Мнения: 1 484
Честно  да  ти  кажа  никога не  бих простила  изневяра,нито той на  мен.За мен  това това  не  е  семейство.Съжалявам  че  отговора ми  е  такъв  но  това  ми  е  мнението.

# 49
  • Мнения: 212
Този яко манипулира #2gunfire Можеби нещо не му е сигурна връзката с любовницата и затова си кътка сигурното Tired е дано да греша, разбира се.

# 50
  • Мнения: 18
С две думи моята исторя е такава- хванах мъжа си в изневяра, той си призна, оказа се че даже е влюбен много силно в момичето, нов ъпреки това държи да остана в къщи. Има дни в които се държи ужасно- нараняваме с думи и неща,които прави, навирами я в лицето постоянно, но има дни в които се дуржи добре-разговаря смен, държи се добре, не стигаме до интимна близост, но поне няма скандали.Не мога да го разбера- защо държи да остана, като казва че вече няма никакви чувства към мен?

Ха ха аз него много добре го разбирам, но теб не мога  Laughing.. на един мъж така му е най-добре и тук и там... предложи му да заживеете тримцата заедно.....

# 51
  • Мнения: 18
Евала,че си успяла да постъпиш хладнокръвни и едновременно Човешки.

Ха ха какво означава да постъпиш хладнокръвно и човешки в такава ситуация? Аз имам една такава позната, която знае, че тогавашният и мъж скитори и пак седеше при него. Сега като се разведени пак ходи да спи с него от време на време...Не мога да си представя , че един човек може толкова да се унижава, и това заради обичта? Как може да обичаш човек, който те наранява по най-болезнения начин? За да седиш при такъв човек, трябва да си определено последната дупка на кавала и определено да си с болен мозък  Laughing

# 52
  • Мнения: 64
там е проблема-имаме прекрасно дете.и да си тръгна би означавало да разруша целият му свят

мила тука си във много голяма грешка ...

познато семейство имаха подобен семеен инцидент като вашия , мъжът беше тогава на 45 май
с времето семейните скандали ставаха достояние на целия блок , най лошото обаче беше че
злобата и на двамата родители незнайно се прехвърли върху едно от децата им ... дълга
история ... но един ден детенцето се самоуби ...

гледай си живота и този на децата / детето , мъжо ти ако уважава семейството си след време
ще се върне сам ако ли не да си е.. майката с извинение

# 53
  • Мнения: 846
Според мен причината, че иска а останеш, е че е привързан към теб, не знам дали те обича  Rolling Eyes, но все пак сте били заедно много години и имате хубави спомени. Това, от което се притеснявам, е че не те възприема вече като любима жена, а просто като човек от семейството, който не иска да загуби, но и не изпитва нужда да ти дава любов, разбиране, внимание... Сама трябва да предцениш дали искаш да живееш така...

# 54
  • Мнения: 1 959
Какво те задържа при този мъж?Навярно парите му и хубавото жилище, което ти е осигурил. Не се оправдавай с детето....и с грешно разбраната си обич към него.

Айде, по-кротко, а...
Скоро да си гледала постановката Окротяване на опърничевата?
За съжаление има жени, които за да живеят добре и да са финансово осигурени са готови да смачкат достойнството си робувайки на развратните си богати мъже.

 ooooh!

Ваше Височество, "Укротяване на опърничевата"
не е позната единствено като постановка на БГ Сатиричния театър.
Ние предпочитаме Шекспир пред Куркински...

# 55
  • Мнения: 1
Евала,че си успяла да постъпиш хладнокръвни и едновременно Човешки.

Ха ха какво означава да постъпиш хладнокръвно и човешки в такава ситуация? Аз имам една такава позната, която знае, че тогавашният и мъж скитори и пак седеше при него. Сега като се разведени пак ходи да спи с него от време на време...Не мога да си представя , че един човек може толкова да се унижава, и това заради обичта? Как може да обичаш човек, който те наранява по най-болезнения начин? За да седиш при такъв човек, трябва да си определено последната дупка на кавала и определено да си с болен мозък  Laughing

да не се случва че сигурно е доста смешно погледнато отстрани Simple Smile

# 56
  • Мнения: 46 488
Сърцето не може да се управлява, може да намериш човека с глевно Ч и на 15 и на 65 г., правила няма, за доброто на всички е да не се залъгваме.

За мен той прави грешка, оставайки при вас, подсъзнателно няма да се примири и ше ви наранява.

# 57
  • Мнения: 164
Ако един мъж ми каже,че няма чувства към мен,няма сила,която да ме задържи при него Shocked
Точно така.

# 58
  • Мнения: 4 450
Какво не можеш да разбереш? Защо седи при теб ли? Всички по-нагоре са дали отговора - човека или те държи като резервен вариант или по най-извратения начин си осигурява алиби на гузната  съвест. Дали има някакви чувства към теб? Едва ли, практиката показва, че ако другата страна го "натисне" цялата ви измислено битие бързо ще рухне, въпреки всичките му приказки досега. И дълбоко в себе си ти знаеш отговора - съжителството ви е триъгълник, в който обаче ти си тъпия ъгъл.
При всеки  крах  има един основен принцип - да се минимизират загубите. Ти правиш точно обратното, трупаш все повече и все повече за твоя сметка. Няма да те съветвам да го напуснеш, защото няма да го направиш сега така или иначе. Няма да го направиш защото явно не си стигнала дъното, защото все още не можеш да осъзнаеш, че всичките те мечти за бъдещето няма начин да се сбъднат, защото ти е мъчно за усилията вложени в тази връзка. Колкото да е цинично ще ти кажа, че такива неща се случват. Че всяко начало си има край. Че трябва да приемаме нещата, които съдбата ни изпречва, дори и да са неправедливи. Просто не зависят от нас.Колкото по-бързо го разбереш, толкова по-бързо ще почнеш да изплуваш нагоре и да продължиш живота си.
Това, което ще те посъветвам е, веднага да почнеш да работиш върху собственото си самоуважение. Научи се да се обичаш, ако трябва с усилие на волята да бъде, но почни да си градиш среда, намери си хоби, тръгни на фитнес. Така дефинираното ви семейство ще те унищожи като личност и  ще те смачка. Каквото и да се е случило в миналото ви, не може да е оправдание да такова нещо.
Питаш се дали е възможно да поиска да се върне при теб? Възможно е ....Само ако до тогава не си взела решение, ще разбереш, че тоя мъж вече не го искаш. Сега в тоя ужас те държи адреналина, просто си се вкопчила в идеята за семейството ви.
Кураж ти желая и вяра в себе си.

# 59
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Аз няма да те нападам, ще ти кажа аз какво мисля.
Така като чета оставам с впечатлението, че си играете на котка и мишка. От изказването ти прозира болка и отчаяние и според мен искаш да споделиш по-скоро, отколкото съвети.
Но аз все пак ще ти дам.
1. мъжът ти иска да останеш - защо?-Ами за да му е сигурно, т.е. резервна гума. Напусни го и му дай възможност да разбере какво е загубил и може би ти какво печелиш. Понякога човек осъзнава какво е имал чак след като го изгуби.
2. Дай възможност и на себе си да разбереш, защо сте заедно- заради навик, заради страха от самотата ли или просто искаш да обичаш някого. Понякога толкова силно търсим любов и внимание, че я даваме в изобилие на човек, който не може да отвърне със същото.
PeaceТочно така!

Общи условия

Активация на акаунт