Има ли и други които не наддават.

  • 3 160
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Дъщеря ми също се роди голямо бебе- 3800. Първите три месеца наддаваше много малко- по 400 -500 г. Беше само на кърма. Пускахме разни изследвания, наред си бяха нещата.
За сметка на това обаче видимо винаги беше много пухкава, с голееееми бузи, гънки и пр.

# 31
  • Мнения: 1 372
Дъщеря ми надаваше до 8-мия месец нормално. За последния месец е качила 100 гр., но се храни нормално, жизнена е и не спира. Говорихме с педиатъра й и самата тя не го намира за ненормално. Всяко дете наддава различно, не се шашкай. Чувала съм за такава зависимост, че когато децата се родят големи после не наддават много, а когато се родят малки после си наваксват.

# 32
  • Мнения: 2 746
Чувала съм за такава зависимост, че когато децата се родят големи после не наддават много, а когато се родят малки после си наваксват.

Ааа, не е точно така.На комшиите бебето се роди 3.900 кг и първия месец наддаде 1.500 кг ooooh!, а втория 1 кг! На братовочед ми бебето се роди 3.600 кг и на 40 дена беше 5.500 кг....

# 33
  • Мнения: 5 790
Чувала съм за такава зависимост, че когато децата се родят големи после не наддават много, а когато се родят малки после си наваксват.

Ааа, не е точно така.На комшиите бебето се роди 3.900 кг и първия месец наддаде 1.500 кг ooooh!, а втория 1 кг! На братовочед ми бебето се роди 3.600 кг и на 40 дена беше 5.500 кг....

Дааа, Виктория се роди 3720, 1-вият месец наддаде 1.300 кг, втория - 1,200, а третия - 1500. След това наддаваше по 200-500 гр на месец.
Не виждам нищо притеснително, нали наддава детето...

# 34
  • Мнения: 130
На АМ сме дори смених доста млека,защото в началото си мислех,че не харесва определено мляко.Роди се 52 см сега сме 62см.А иначе да жизнена е рита и се обръща по корем от началото на 3 месец.Гука и си приказва много.Нашият педиатър нищо не казва да на долна грица сме но иначе изглеждаме добре.
Щом е жизнена, защо се притесняваш? Детето си е много добре.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт