Странни и необичайни реакции по време на зъбоникнене

  • 15 235
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
и ние сме май в такъв сложен процес,от сряда изведнъж малката с хрема от нищо-не бяхме излизали даже от неделя,запо4на да кашля по малко,след това запушен нос,малко температура37градуса-веднага панадол,и сега незнам педи казва 4е може би са зъби,продължава хремата а аз ве4е се 4удя какво да и капя

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
===Дупе и разстройство нямат връзка с никненето на зъбките, макар това да е често смятано за вярно  Wink
Имат, Блонди...и то- доста... Whistling


 Съгласна съм с Руска.Синът ми имаше и алено червени бузи като му никнеха първите зъби.

# 17
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Бебка от вчера има зъбче и ще следя темата.Преди да изникне имаше висока Т,зачервено дупе и малко разстройство,но незнам дали нещата са свързани.

# 18
  • Мнения: 317
Аз писах по въпроса в една друга тема ,но накратко:при всички горни зъби Т 39.8,обилно повръщане,а при кътниците освен Т и повръщането силно ръзтроиство със слуз и кръв.Това ни държеше по 4-5дена.оправи се с една ампула гентамицин,педиатърката ми го предложи-пиехме го 3 на ден(СМЯТА СЕ ПО ПОЛОВИН КАПКА на килограм).Може да се каже че го дадох само един ден.Не ни помогна нищо от обичаините неща ,които ползвам 

# 19
  • Мнения: 3 034
ами не знам кое е странна реакция, то за педиатъра всички са нормални  newsm78 за мен странно беше пипането по ушите и масажирането им. после като ми го обясни човекът, всичко ми се изясни  Grinning иначе неяденето/капризнеченето е най-постоянната реакция  Crazy

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
първите 2 зъба избиха с висока Т, разстройство със кръв и слуз и повръщане, загуба на апетит не я броим, дори изкарахме една нощ в инфекция. Втората серия 4 горни накуп, пак така и в рамките на 3-4 дни всичко отшумява, при 2-те отказваше да се храни повече от седмица върнахме се на бебешки режим с АМ, тва пюрета и каши абсурд, хапваше и солетки в неограничено количество Simple Smile
не ми се иска да мисля за кътници и кучешки  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт