Изгониха Миглена Ангелова от Нова тв

  • 5 770
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Важното е да знае човек кога да си обере крушите навреме. В интерес на истината има далеч по-досадни водещи от нея, но стържат по нервите на хората, защото някой ги крепи с измислени рейтинги. Новите собственици на Нова показват вратата на всеки, който не им вдига рейтинга. Логично.

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Много ще ми е интересно дали някоя кабеларка ще я гушне.

Като нищо  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 131
Не я бях гледала отдавна. Сутринта включих Нова и си остана включен към 10, където анонсира участие на екипа на "Забранена любов" и се заслушах. Ами тази жена не знам как са я търпяли 8 години - тя не млъкна... прекъсва ги, говори за себе си, повтаря едно и също... А на всичкото отгоре и е неприятна за слушане.
За пръв път я гледах вчера - точно заради сериала. Е, това за  кюфтетата и пушенето с Диана Любенова го повтори триста пъти. Колко забавно, видите ли... От въпросите й личеше колко не е наясно за какво иде реч. Е, добре де, толкова ли в екипа на предаването нямаше един да й напише въпроси, които да са на място. Все пак ставаше дума за сериал на Нова.
Честно казано, преди като беше в бТВ, повече съм се заглеждала по предаването й.

# 18
  • Мнения: 270
Браво,тъкмо ще освободи ефир за нещо по-интересно,надявам се.

# 19
  • Мнения: 4 733
Очакваше се. Идея си нямам как някой го изтрайва-Ше това предаване.

# 20
  • Мнения: 1 111
 Малко оф, какво стана с Коритаров, придърпа ли го вече някой?
 А за И и Л въобще не знаех, че вече е по Нова, ама аз Тв не гледам...

# 21
  • Мнения: 14 489
Важното е да знае човек кога да си обере крушите навреме. В интерес на истината има далеч по-досадни водещи от нея, но стържат по нервите на хората, защото някой ги крепи с измислени рейтинги. Новите собственици на Нова показват вратата на всеки, който не им вдига рейтинга. Логично.

те с брадъра според мен съвсем се закопаха откъм рейтинг.
и сега г-жа чакръкчиева им е виновна Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 110
По Диемите ще я пуснат и нея?

# 23
  • Мнения: X
Ура! Ура! Ура!

Нааай-после ни отърваха от тая самовлюбена, всезнаеща и нагла лелка.

# 24
  • Мнения: 7 474
Отдавна трябваше да си ходи Wink

# 25
  • Мнения: 836
По Диемите ще я пуснат и нея?


Дано там да й дадат повече ефирно време. Че, тука го играеше картечница - изстрелваше си текста, без дъх да си поеме, все едно норматив гонеше. Винаги ме е напрягала тази жена заради невротията, която излъчва.
Иначе, предаването като замисъл не е лошо.

# 26
  • Varna
  • Мнения: 288
Това къде го пише?Не ми се вярва да е сигурно,защото предаването не е много от отдавна по Нова ТВ,че и да успеят да го свалят вече за нисък рейтинг.

# 27
  • Мнения: 2 336
Отдавна трябваше да си ходи Wink
smile3501 smile3501 smile3501

# 28
  • Мнения: 17 546
Тия новите както са я подкарали ...
Няма да се учудя ако и Миленчо натирят.
Искам, Искам, ИСКАМ да го направят! smile3514 Аааа, няма такъв друг дразнител в никоя телевизия! Дори Вучков мога да изтърпя 5 минути, дори рекламите на космодиск с врещящата бабичка, дори тях! Tired

Коя беше Миглена   Thinking Mr. Green

# 29

Общи условия

Активация на акаунт