Изгониха Миглена Ангелова от Нова тв

  • 5 756
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Заради ниския рейтинг предаването "Искрено и лично" е свалено от екран, а договорът й е прекратен предсрочно. Предполагам, че никой от тук присъстващите няма да си разплете чорапите от мъка, но все пак си е новина.

# 1
# 2
  • Мнения: 4 435
Баба ми ще е много ядосана на тия от Нова. Толкова си я харесваше , макар че била "парясница". Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 417
О, как парясница? Тя е омъжена жена. След Нова година ще има нови, по-свежи предавания, така че баба ти няма да скучае.

# 4
  • Мнения: 552
Чудесно Party
Няма по-неприятна водеща от Ангелова за мен.Само като видя муцуната й по канала и сменям моментално.

# 5
  • Мнения: 6 417
Сега е моментът да се съблече за "Плейбой" и да си вдигне рейтинга. Има си богат мъж - да й плати снимките.

# 6
  • Мнения: 743
Заради ниския рейтинг предаването "Искрено и лично" е свалено от екран, а договорът й е прекратен предсрочно. Предполагам, че никой от тук присъстващите няма да си разплете чорапите от мъка, но все пак си е новина.

Аз вече моите започнаг да ги разплитам. Тая лелка най-накрая я натириха. Браво.

# 7
  • Мнения: 274
Сега е моментът да се съблече за "Плейбой" и да си вдигне рейтинга. Има си богат мъж - да й плати снимките.

Моля те, само това не!!!!!
След като срина рейтинга на Нова, искаш да направи същото и с Плейбой ли?

Вестник " Трета възраст" нямат ли еротична страница?

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тия новите както са я подкарали ...
Няма да се учудя ако и Миленчо натирят.

# 9
  • Мнения: 6 417
Албена Вулева вече достатъчно се постара.  Mr. Green 

# 10
  • Мнения: 335
Тия новите както са я подкарали ...
Няма да се учудя ако и Миленчо натирят.

Е, то така ще излязат хубави хора накрая.


# 11
  • Мнения: 274
Албена Вулева вече достатъчно се постара.  Mr. Green 

Да, права си.
А вестник "Трета възраст" нямат ли еротична страница?
За там е идеална. На последна страница " Лунните фази и слънчевите изригвания с МАдам Искрено и лично", примерно. По подибие на  Труд. И Миглена по прашки. Яката работа Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 417
Вестник "Над 55" са й направили оферта да води рубрика за запознанства. Ако трябва да бъдем честни, нейното предаване избута 8 години, което си е рекорд за нашенския медиен пазар.

# 13
  • Мнения: 274
Как ще се казва рубриката и? "Искрено и лаконично" ли?

# 14
  • Мнения: 2 013
Не я бях гледала отдавна. Сутринта включих Нова и си остана включен към 10, където анонсира участие на екипа на "Забранена любов" и се заслушах. Ами тази жена не знам как са я търпяли 8 години - тя не млъкна... прекъсва ги, говори за себе си, повтаря едно и също... А на всичкото отгоре и е неприятна за слушане.
Много ще ми е интересно дали някоя кабеларка ще я гушне.

Общи условия

Активация на акаунт