Ел.кана

  • 10 355
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 679
Имам такава.
Не спирам да я използвам! Peace
TEFAL.

http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026112

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 21:29 от Dolce&Da

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
   Имаме на Тефал, с вместимост 3 л. Не знам какво бих правила без нея. И сега с бебока, и преди - за нес кафе и чай - много полезен уред.  Peace

# 17
  • Мнения: 1 269
В Практикер има едни ел. кани за топла вода от 18лв - 1.70 литра. Имаме такива цялата рода и сме много доволни. Реотана е открит, но това хич да не те притеснява. Слагам едно пакетче лимонтузо и вода до половината, кипвам и готово! Всичко свети и е като нова каната ми! Няма смисъл да даваш много пари за по-скъпи модели Naughty. Тази е изпитана марка. Изключва се автоматично.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имам термокана. Незаменим уред. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 817
Нашата е следния модел:
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016457
Много добре работи, а не е скъпа.

# 20
  • Мнения: 3 376
Аз ли ще съм единствената,която смята,че е безполезен уред?

Моята съм я прибрала,не я ползвам.Вършеше ми работа преди,когато нямах бързозагряващ котлон,за да топля водата и ако правя супа да заври по-бързо Rolling Eyes

За всичко друго същата функция върши микровълновата.

За вода за преваряване не мисля,че е полезна.Първо защото трябва да се чисти от варовика почти всеки ден.Второ ако водата е преварена за бебето то тя трябва да ври минимум 5 минути.Иначе само да кипне в каната-няма смисъл.

# 21
  • На село
  • Мнения: 873
На море не отивам без термоканата - чайчета, попарки за децата, че и яйца варя в нея.
По време на годишната профилактика на топлата вода задължително стои на кухненския плот.
През останалото време на годината - дълбоко в шкафа - просто нямам навик да я използавм, а не че не е полезна.

# 22
  • В море от любов
  • Мнения: 519
   Имаме на Тефал, с вместимост 3 л. Не знам какво бих правила без нея. И сега с бебока, и преди - за нес кафе и чай - много полезен уред.  Peace

 Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 402
от 6-7 години сме с термокана, наистина е незаменима, нямаме дете, но винаги имам под ръка бързо сгорещена топла вода, когато ми трябва. в момента каната ни е крупс. в техномаркет всички марки термо кани са произведени в китай, пише си го на етикетчетата, ние просто си харесваме крупс като марка и затова я взехме, а и като дизайн ни хареса, на цена беше като останалите, модел не помня, пием много чай и кафе и я ползвам по няколко пъти на ден, в никакъв случай не бих ползвала микровълнова фурна, дори и за затопляне на храна, ако видите как се пени водата, в която после се слага чая, ще се уплашите, имам предразсъдък към микровълновите и това е:)

# 24
  • Мнения: 679
И ние сме с термокана. Използвам я постоянно. Когато беше по-малък малчугана - за изваряване, за затопляне на вода, преваряване. Сега основно я ползвам за гореща вода за готвене, чай, кафе. Наистина спестява много време  Peace

# 25
  • Мнения: 1 477
Имам термокана. Незаменим уред. Peace
Peace

# 26
  • Мнения: 2 495
Колко време се преварява водата в каната? newsm78 Става въпрос за малко бебче newsm78 Ние също имаме и веднъж  само сме я пробвали засега, след като се роди бебчо ще зачестим, но ми направи впечатление, че за има-няма 2 минути водата беше доооста гореща.Колко време е нужно да се преварява, или 2 минути са достатъчни?

# 27
  • Мнения: 592
Аз ли ще съм единствената,която смята,че е безполезен уред?

Моята съм я прибрала,не я ползвам.Вършеше ми работа преди,когато нямах бързозагряващ котлон,за да топля водата и ако правя супа да заври по-бързо Rolling Eyes

За всичко друго същата функция върши микровълновата.

За вода за преваряване не мисля,че е полезна.Първо защото трябва да се чисти от варовика почти всеки ден.Второ ако водата е преварена за бебето то тя трябва да ври минимум 5 минути.Иначе само да кипне в каната-няма смисъл.
И аз подкрепям това мнение.Не точно безполезна,но аз лично я ползвам като ходим на море и като ходим в провинцията за правене на кафе.

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 894
и аз много си я ползвувам Peace

# 29
  • Мнения: 2 015
Незаменим уред Peace

Общи условия

Активация на акаунт