Франклин???

  • 3 281
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 44 088
Някой скоро случайно да е виждал Франклин играчка в София???? ooooh!

# 1
  • Мнения: 511
Имаше я в последния каталог за книги на Хеликон Peace Би трябвало да се предлага следователно в магазините им Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 663
Ако намериш такова чудо, би ли споделила подробности, че при диването е страшна любов и ако има такова играчка ще полудее от кеф

# 3
  • София
  • Мнения: 44 088
Ще потърся, въпреки, че в сайта го няма....
преди е имало в марсел...сега не знам....
http://books.balkanatolia.com/c/sl-b/cid-334/p-p/id-18152/frankl … ena-igrachka.html ето го иначе, може би има и други....но в този сайт няма наличност.....някъде една мама пише, че й донесли Франклин от гремания...

# 4
  • Мнения: 511
Една мама беше споделила преди време, че го е видяла по Славейков newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 44 088
ок, ако все пак някой го е видял конкретно някъде сега докато обикаля за подаръци - д асвирка Simple Smile))
защото може просто да е изчерпан.....Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 82
ок, ако все пак някой го е видял конкретно някъде сега докато обикаля за подаръци - д асвирка Simple Smile))
защото може просто да е изчерпан.....Sad
Вчера го видях в една книжарница в Младост.Ако не ти е много далече,ще ти дам точен адрес.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 088
Далечко е...но дай, адрес....Simple Smile))може да навия мъжо да ме закара...
неделя дали работи???

# 8
  • София
  • Мнения: 717
Ако намериш такова чудо, би ли споделила подробности, че при диването е страшна любов и ако има такова играчка ще полудее от кеф

Безгрешна, миналата седмица в МОЛ София - книжарница Сиела, като купувах книжките, го имаше. Ако се е изчерпал, то поне със сигурност ще го набавят, тъй като го предлагат като асортимент. Peace
За това говоря, ако ще ти свърши работа:

# 9
  • София
  • Мнения: 44 088
GoldenEyeful - ако нямаш нищо против и аз все пак мога да се възползвам от инфото Wink
Но имам въпрос...понеже ми е далеч този мол и до сега всъщност не съм ходила - да ми кажеш само на кой етаж да търся книжарницата Simple Smile)))
а това от зад все се чудя какво е - книжка или просто някаква подложка на куклето??? Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 717
GoldenEyeful - ако нямаш нищо против и аз все пак мога да се възползвам от инфото Wink
Но имам въпрос...понеже ми е далеч този мол и до сега всъщност не съм ходила - да ми кажеш само на кой етаж да търся книжарницата Simple Smile)))
а това от зад все се чудя какво е - книжка или просто някаква подложка на куклето??? Simple Smile

Ейнджъл, разбира се! Hug Книжарницата се намира на последния етаж, където са заведенията. Като слизаш от ескалаторите е срещу теб, а ако идваш от асансьорите - пада ти се отдясно.  Peace
Това на гърба е картонче някакво, на което е закрепен Франклин. Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 44 088
 Hug Hug Hug мерси Simple Smile дано го има до утре Simple Smile))

# 12
  • Варна
  • Мнения: 634
Ако някой е виждал такъв плюшен Франклин във Варна, ще съм благодарна ако ми каже къде  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 663
GoldenEyeful  Hug Hug Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 4 884
Плюшен Франклин има в магазините Хипо. Мисля, че пак там съм виждала пластмасов вариант, ама беше доста грозноват.

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Фют предлагат- 19 лв, пишеше че струва в каталога им.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 088
да, той този си е на Фют именно, но в сайта им го нямаше.....а иначе нямам идея къде да ги намеря...имат ли си някъде книжарница или нещо такова????
Ако не намерим в мола, днес....

# 17
  • София
  • Мнения: 44 088
GoldenEyeful - ако нямаш нищо против и аз все пак мога да се възползвам от инфото Wink
Но имам въпрос...понеже ми е далеч този мол и до сега всъщност не съм ходила - да ми кажеш само на кой етаж да търся книжарницата Simple Smile)))
а това от зад все се чудя какво е - книжка или просто някаква подложка на куклето??? Simple Smile

Ейнджъл, разбира се! Hug Книжарницата се намира на последния етаж, където са заведенията. Като слизаш от ескалаторите е срещу теб, а ако идваш от асансьорите - пада ти се отдясно.  Peace
Това на гърба е картонче някакво, на което е закрепен Франклин. Hug

нямаше го Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 717

Огледа ли хубаво, пита ли кога ще има? Rolling Eyes Обикновено го оставят и на рафта, където е поредицата на Егмонт с твърдите корици. Като влезеш от входа, в края на първата редица, която ти се пада в дясно. Отделно го оставят и там където има всички книжки на Франклин. Иначе, съжалявам! Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 44 088
не огледах направо питах, беше някаква лудница....продавачката пита и една друга, каза че нямат...не съм питала дали и кога пак ще имат...хич не ми е удобно ходенето до там, та надали ще мога да дебна...
Мерси все пак Simple Smile))
Ако не стане за коледа ще търся и по-натам....

# 20
  • София
  • Мнения: 717
не огледах направо питах, беше някаква лудница....продавачката пита и една друга, каза че нямат...не съм питала дали и кога пак ще имат...хич не ми е удобно ходенето до там, та надали ще мога да дебна...
Мерси все пак Simple Smile))
Ако не стане за коледа ще търся и по-натам....

Аз мога да поверя, и ако има ще ти пиша на  лични. Имаше два бр. миналата седмица.

# 21
  • София
  • Мнения: 592
по принцип се продава в книжарниците, в София Прес ще го има със сигурност, видях го миналата седмица и в Ориндж

# 22
  • Мнения: 1 033
Ако някой е виждал такъв плюшен Франклин във Варна, ще съм благодарна ако ми каже къде  Simple Smile
В Сиела-та в Пфое мол го имаше миналата седмица.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 634
Ако някой е виждал такъв плюшен Франклин във Варна, ще съм благодарна ако ми каже къде  Simple Smile
В Сиела-та в Пфое мол го имаше миналата седмица.
Много благодаря  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 469
Днес ще проверя в "Хеликона" дали няма. аз съм купувала оттам за подарък. Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 44 088
Ами аз днес ходих до ФЮТ на графа...казаха, че е изчерпан и повече няма да има...т.е. каквото случайно е останало още тук-там по книжарниците - това е....

# 26
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
във Варна имаше в книжарница "пингвините" на козирката.
Около 20лв. струваше

# 27
  • София
  • Мнения: 659
 
Ами аз днес ходих до ФЮТ на графа...казаха, че е изчерпан и повече няма да има...т.е. каквото случайно е останало още тук-там по книжарниците - това е....
Аз съм виждала в книжарницата Booktrading на Графа (може би нея имаш предвид). Знам, че имат още една книжарница на Леге, но дали там има Франклин нямам представа. Аз преди време купих Франклин за 6лв. на фирмата Амек Не е досущ като оригиналния, но детето му се радва много.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 717
Днес бях в Мола, в книжарница Сиела и нямаше. Съжалявам, момичета! Sad

# 30
  • София
  • Мнения: 44 088
Ами - няма и да има в самият ФЮТ е изчерпан, та каквото е останало тук там.....

Но ние вече го имаме, с най-големи благодарности на petleto за инфото  bouquet  bouquet  bouquet

Весели празници момичета и благодаря на всички, които се включихте и ми помогнахте Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 717
Момичета, съжалявам, че връщам тема от месеци. Искам да споделя за тези, които не са си купили все още Франклин, че онзи ден го видях в книжарница Сиела в МОЛ София. Струваше 23 лв. Hug
ПС: Безгрешна, ти намерили си?

# 32
  • София
  • Мнения: 44 088
да....явно по празниците просто е било изчерпано навсякъде костенурчето Wink

Общи условия

Активация на акаунт