Най-хубавите дамски телефони на пазара

  • 30 531
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 592
Според мен - най-добрият дамски телефон е Sony Ericsson S500i , Дъщеря ми има такъв страхотен е !!
Има всичко !  Peace  Цветовете и темите му са страхотни..!
Ето едно видео Simple Smile
http://www.vbox7.com/play:eb6f6bab   

# 16
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
gul4i ,дано сме слушали и двете,та да ни се отчетат дядо Коледовците hahaha
          newsm78  Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 12
Аз съм с такава Нокия 7373,където Шантал я харесва и съм много доволна от нея като екстри а и дизайна и е перфектен! Laughing

# 18
# 19
  • Мнения: 1 745

Това съм си избрала аз за Коледа Crazy, ако някой има наблюдения, нека да сподели мнение Hug
И аз!И аз! Mr. Green
Не знам защо,ама съм се влюбила в тъч скрийн-а! Thinking Преди време мислех да взимам Прада,обаче като знам LG колко са добри... Rolling Eyes се отказах!Сега за тоя много се чудя. newsm78 Споделете мнения,плс! Hug

# 20
  • Мнения: 378

Това съм си избрала аз за Коледа Crazy, ако някой има наблюдения, нека да сподели мнение Hug
И аз!И аз! Mr. Green
Не знам защо,ама съм се влюбила в тъч скрийн-а! Thinking Преди време мислех да взимам Прада,обаче като знам LG колко са добри... Rolling Eyes се отказах!Сега за тоя много се чудя. newsm78 Споделете мнения,плс! Hug
Много добър дизайн ама супер несполочлив телефон,софтуера на повечето е прецакан изключва си и си прави каквото си иска не си заслужава за толкова пари такъв развален телефон.Това е моето мнение Peace

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз съм се спряла на Samsung Omnia или Nokia 5800

       

# 22
  • Мнения: 1 745
denigali , Hug
Благодаря!
Значи и Арманито отпада. Thinking
А някой да е доволен от някакъв тъч скрийн модел? Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 622
Тази Nokia 5800 е нечовешка!!! Направо се влюбих Laughing Иначе аз съм с Omnia има всичко възможно и дизайна не е лош, но ми е прекалено голям този телефон.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Тази Nokia 5800 е нечовешка!!! Направо се влюбих Laughing

ставаме 2  Laughing

# 25
  • Мнения: 349

Това съм си избрала аз за Коледа Crazy, ако някой има наблюдения, нека да сподели мнение Hug
И аз!И аз! Mr. Green
Не знам защо,ама съм се влюбила в тъч скрийн-а! Thinking Преди време мислех да взимам Прада,обаче като знам LG колко са добри... Rolling Eyes се отказах!Сега за тоя много се чудя. newsm78 Споделете мнения,плс! Hug
Много добър дизайн ама супер несполочлив телефон,софтуера на повечето е прецакан изключва си и си прави каквото си иска не си заслужава за толкова пари такъв развален телефон.Това е моето мнение Peace

Имам такъв от април месец - нито един път не ми е направил някакъв проблем - аз говоря много по принцип, но с него нямам проблем и с батерията. Заслужава си  Peace

# 26
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Момичета,кажете нещо за тази Нокиа 3610.Дъщеря ми си я поръча за Коледа.Харесва ми ,че си има всичко-камера ,блутут,МР3,място за памет карта.Ако имате някакви впечатления,моля споделете Hug
http://2be.bg/mobile.php?open=400&class=9

# 27
  • Мнения: 686
аз съм се спряла на Samsung Omnia или Nokia 5800

       

Страхотен избор!  Peace Но не са ли малко тежички?
Ето още два готини варианта! Първия е и лек, но вторият е Страхотен, без коментар!

# 28
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Мммммм тези двата ми харесаха Flutter
Я дай малко повечко инфо за тях Grinning

# 29
  • Мнения: 239
Преди 1 мес. си купих такъв (Samsung F480) - чудесен е! Тач скрийн, тъничък, елегантен и стилен! Бях се засилила за Омния, но като видях този се влюбих  Heart Eyes! Добро попадение на добра цена Peace!

Общи условия

Активация на акаунт