Моля за спешен отговор !!!

  • 2 824
  • 38
  •   1
Отговори
Попаднах на тази тема
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=214571

Предстои ми раждане на момиченце (според видеозона естествено ) и се бях насочила към "Шейново", заради многото добри отзиви,но това нещо наистина ме изплаши много !!!

Писах на болницата с линк към темата,но искам да чуя и Вашето мнение ако е възможно. Възможно ли е или е просто детска измислица ?
Съжалявам ако не е в правилния раздел !!!

Съжалявам и за късния час,но не мога да заспа изобщо от притеснение Sad

# 1
  • Мнения: 2 135

Мисля, че момичето наистина е правило аборт. Това, че виждала отгоре все едно е лампата си е от много гледане на филми. Но е наранено , че приятелят и я е зарязал, и затова описва такива ужаси. Сигурна съм , че му е изпратила линк, и сега го кара да се чувства виновен

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
виж тази тема и по-спокойно Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89850.0
Мен ме впечатли, как била от начало с извънматочна бременност, но после си влезнало в матката... феномен някакъв...

# 3
  • Мнения: 408
Аз бях в Шейново за лапароскопия преди 1 год. Вярно, че си платих за избор на екип-но на касата, не под масата, и ако не дай си Боже пак ми се наложи изборът ми пак ще е същия  Peace

# 4
  • Мнения: 25 571
Преекспонирало е малко повечко усещанията си момичето, но е нормално - малка, силно изплашена и недотам запозната със собствената си анатомия.
Хубаво разказче. Като се има предвид психиката на природонаселението в тийнпроблем, повече такива разказчета "на ужасите" биха свършили по-добра работа относно хигиената на сексуалния живот, отколкото един милион лекции от лекари и родители.  Laughing

# 5
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Но е наранено , че приятелят и я е зарязал, и затова описва такива ужаси.

Може и да е наранена, обаче ужасите са си съвсем реални. В Шейново родих второто си дете и преживях подобни неща, нищо, че беше раждане, а не аборт, ако изобщо това е оправдание на мед.персонал да се държи така. НЯМА ДА СТЪПЯ ПОВЕЧЕ в тая болница, ако ще да умра. Държаха се с мен като животно, викаха ми, подиграваха ми се, шиха ме без да ме е хванала упойката и като за капак накрая този, който ме израждаше, си поиска пари - нямаше и 15 мин. откакто бях родила, не знаех още къде се намирам, а той за пари ми говори. След това бебето ми го нямаше на 2 кърмения и никой не знаеше къде е, не ми даваха обяснение и ме гонеха отвсякъде - кажете ми сега това какво е? Е, намери се детето, когато намерихме познат, който работи там и се оказа, че е било на кислородна палатка за 12 часа. Добре де, защо никой не ми каза, че да не рева от притеснение по коридорите, и не е ли редно поне да ме информират преди да ми лекуват детето, да му прилагат процедури и прочие? Да ме попитат за съгласие не смея и да мечтая.

# 6
  • Мнения: 9 973
аз съм доволна от Шейново  и пак там ще отида Peace

# 7
  • Мнения: 1 919
тази изстория дали е истинска?

# 8
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 771
Еееее, айде сега всичко и всички са ни виновни,че сме се сетили за "оная работа"ама как да си остане само хубавата част някой друг да мисли...... #Crazy #Crazyима една приказка много е вярна "....га яди кифтета що не рива...". Аборта е много ужасен миг от живота на една жена(момиче),но чак пък цялата болница, лежах ,раждах там,в петък ходих на преглед имам наблюдения и от патологията, и от реанимацията и от други отделения хората просто си вършат работата и наистина се опитват да я вършат добре. Много ми е жал за девойчето, да правиш аборт сама ,изоставена и уплашена  Cry Cryно май си играе в някакъв неин филм....... Thinking Thinking   

# 9
  • Мнения: 38
Миналата година в Шейново ми правиха кюретаж в 9г.с.,тъй като бебетата бяха спрели да се развиват и екипът се държа изключително професионално. Тази година родих сина си там и отношението отново бе  добро.Не съм плащала и двата пъти. Желая ти леко раждане  bouquet

# 10
  • Мнения: 9 814
Ти нали ще раждаш, а няма да правиш аборт?

# 11
  • Мнения: 1 763
Аз раждах в Шейново с избор на екип и по време на раждането отношението беше супер. После обаче  акушерките се държаха зле. Един път на ден педиатър дава информация за състоянието на бебето, но ако през другото време му се случи нещо, никой нищо не ти казва. Аз сама видях една нередност при моето бебе, която беше очевидна, в смисъл и другите майки забелязаха, но сестрите не обърнаха внимание, казаха, че на другия ден мога да споделя притесненията си с педиатър. Не ми се обяснява как се оправих, но ако ги бях послушала, със сигурност щеше да се появи проблем с бебето. Имаше и куп други по-дребни неща- никой не дойде да ми помогне да стана след раждането, питах нещо за болничния и ме направиха на две стотинки, оставяха бебетата в коридора, а там ставаше голямо течение. КАто цяло персоналът не достига, а има много раждания. Аз лично повече не бих родила там, ако ще всички светила в Бг да израждат в Шейново.

# 12
  • Мнения: 4 070
just_a_girl , незнам ама доста хора (вкл. и аз) се оплакахме в тоя сайт от Шейново , незнам къде си чула толкова добри отзиви-аз имам връзки и познавам шефа на болницата и пак не бих родила там.
Но всеки сам си решава и сам си гради мнението.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 946
Аз бих избрала Майчин дом пред Шейново, но не заради разказа. Според мен разказът е преувеличен. Може би момичето е усетило разлика в отношението на лекарите към нея - 17 годишна, дошла да прави аборт и към горките жени, които са там, защото за пореден път тъй желаната бременност е била неуспешна... но въпреки това, гръмкото "ХАХАХА" при всяка реплика на мед.персонал ми се струва нереално.

# 14
  • Мнения: 2 746
Според мен разказът е преувеличен.

И според мен. Ако изобщо е истински този разказ. А че има гадове, които се държат по този начин, има.

Ражадй си спокойно бебенцето, успех ти желая и недей да четеш подобни излияния! Влез в темата "Смешно ли е раждането" да се ободриш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт