Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Пожелавам ви успех от цялото си сърце  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed, но за съжаление от разстояние  Hug

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Подкрепям ви и се надявам да се съберат, колкото се може повече хора тази вечер!!!
Аз разпратих картичката  Peace

Още веднъж успех Praynig

# 32
  • Мнения: 24
Момичета подкрепям ви с двете си ръце, за голямо мое съжаление не мога да дойда, защото съм от Варна, но ще разпратя от картичките на мои приятели и познати, които могат да дойдат и да ви подкрепят

Цлувам ви и ви пожелавам успех   bouquet

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Момичета подкрепям ви с двете си ръце, за голямо мое съжаление не мога да дойда, защото съм от Варна, но ще разпратя от картичките на мои приятели и познати, които могат да дойдат и да ви подкрепят

Цлувам ви и ви пожелавам успех   bouquet
във Варна се организира паралелен протест Grinning Можеш да отидеш и да заведеш роднини, познати и познати на познати.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32347.0

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Подкрепям ви и ви желая успех! HugЗа съжаление нямам възможност да дойда до София, но бих помогнала с каквото мога от разстояние!

# 35
  • Мнения: 132
Подкрепям ви напълно, дано управниците се вслушат и се вземе адекватно решение. Успех и късмет, дано през Новата година се изпълни най-съкровенното ви желание!

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Часът е 19, не 19,15!

# 37
  • Мнения: 2 270
Подкрепям напълно инициативата!
Знам какво е количката ти да е празна!
Изпратих картички, но за съжаление няма да мога да дойда!
 Peace

# 38
  • Мнения: 2 908
Нямам възможност да присъствам,живея на 180км от София,но изпратих картички.Не знам какво е количката да ти е празна,но ви подкрепям с две ръце,защото всички жени,желаещи да бъдат майки трябва да постигнат мечтата си!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Подкрепям напълно.За съжаление съм от Пловдив.
Peace

# 40
  • Мнения: 93
Разбира се,че ви подкрепям!Преди 1 година и аз бях една от вас......Слава на Бога сега имам бебче,но гледам предаването на Слави -плача,обичам ви,моля се и вярвайте!

# 41
  • Мнения: 493
И аз ви подкрепям момичета!Бъдете силни!Лесно е да се каже,но аз знам какво е да се бориш със стерилитета и заставам плътно зад вас.Дано този проблем се разреши и скоро да гушнете рожбите си!И аз плаках на Шоуто на Слави-мъчно ми е че живеем в такава страна,ръководена от тези безотговорни хора.Късмет на всички и нека Бог е с вас! Hug

# 42
  • Мнения: 10
Подкрепям ви напълно момичета!До скоро и аз бях на вашо място(всъщност и сега не съм стигнала още до финала).Имах голямото желание да ви подкрепя,но съм на над 300 км.от София.Желая ви успех и много пълни колички. newsm10

# 43
  • Мнения: 24
Здравейте момичета,
смятам че ще имате успех в борбата! Издобщо не подозирах, че съществува такъв проблем, но снощи благодарение на "Шоуто на Слави" разбрах за вашата кауза и Ви подкрепям напълно! Един съвет от мен - изключително внимавайте в преговорите с представителите на комисиите и как точно ще тълкуват исканията ви, не предприемайте действия без юридическа обосновка, защото, знаете, имаме прагматични и алчни управници.
С две ръце ще подкрепя инициативата на Слави да не гласуваме. Преди щях да изложа 100 мотива относно това как дори и с негласуването си ние пак даваме възможност на опапканите да вземат властта, но сега просто няма да гласувам.
Успех на всички и ви пожелавам хиляди Слънца!!!!!

# 44
  • Мнения: 4
ПОДКРЕПЯМ newsm10

Общи условия

Активация на акаунт