Много приятна новина 38- годишна роди тризнаци

  • 4 505
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 469
Честито!
Пожелавам им много щастливи мигове!

На всички двойки борещи се със стерилитет желая от сърце такова щастие Hug

# 46
  • Мнения: 79
Да са живи и здрави и бебоците, и родителите! И дано да имат помощ за гледането! Успех на всички, които пробват ин-витро - ето пример, че може и от първия път!

# 47
  • Мнения: 4 433
Честито  bouquet

# 48
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Поздравления!СТрахотна радост!  bouquet  bouquet  bouquet
Дай Боже всички тръпнещи с надежда чудото да стане, да изпитат сладостта и неописуемото щастие на това  да станеш майка!

# 49
  • Мнения: 274
Наистина много приятна новина Hug
Да са живи и здрави дечицата и да носят много радост и щастие на родителите!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Ех , че приятна новина .
Да са им живи и здрави юнаците , да порастнат смели и достойни хора .  Heart Eyes

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Страхотна новина Hug

# 52
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за пожеланията и поздравите отправени към мен и семейството ми.Просълзих се от радост когато четох темата, не съм очаквала, че е пусната във форума.Още веднъж, благодаря много.Малчуганите или нашите "соколи" както им казваме с татко са много добре двамата батковци са при нас, а най-малкия Камен ще го изпишат на 29.12.Така за Нова година ще се съберем всички в къщи.Приятни и весели празници на всички.

# 53
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Чудесна новина.Много смело решение да се запази третия близнак.Да са живи и здрави бебчетата и техните родители.

# 54
  • Мнения: 1 629
 smile3501 smile3501 smile3501

Браво! Живи и здрави да са и на майчето! Евала, цели трима мъже Mr. Green Много хубава новина на истина!

# 55
  • София
  • Мнения: 679
Честито! Да са живи и здрави тримата юнаци, да радват мама и тати, на мама пожелавам бързо възстановяване.  bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Страхотно   3  мъжкарчета   . Hug
Да са живи и здрави Peace Peace Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 1 139
Честито и от мен!!!
Нека са ви живи и здрави малките бебоци,много да ви радват и слушкат!!!

# 58
  • Мнения: 1 512
Нека са живи и здрави малките бебчета и дано всяко семейство има късмет да чуе детски плач и смях  в дома си.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 185
Да растат здрави и щастливи малките и да радват семейството!

Общи условия

Активация на акаунт