КОЛЕДНИ ЗВЪНЧЕТА БИЯТ, ЧУДЕСА ЩЕ НИ ОТКРИЯТ! 15.12-21.12.08г.

  • 13 869
  • 245
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 141
Здравейте момичета!
Веселушка ЧРД на патерици! Много здраве и щастие ти пожелавам!  bouquet
Искрено се надявам протестът довечера в София да покаже, че семействата с репродуктивни проблеми имат нужда държавата да ги подкрепи! Навсякъде по света се дава шанс на тези семейства. Нека и в България това да се случи! На никого не пожелавам да тръгне да ходи по всевъзмажни доктори. Но именно тогава и управляващите ще разберат как се чувстваме ние!
Момичета подкрепям Ви напълно и много съжалявам, че няма да мога да дойда в София! Каузата си заслужава! Hug

# 31
  • Мнения: 57
Здравейте милички, хайде и аз в новата тема! При мен положението е пълен блокаж- нито лелка, нито ПМС, чакам си и това е, а съм сигурна, че и друго няма защото си правих два теста и бяха EFN. А на всичкото отгоре още сме си хремави и аз, и детето Sad. Мисля си , че от както спряхме да се пазим цикъла ми пак полудя, а предишните месеци се беше нормализирал newsm78. Моля се по-бързо да ми дойде, че от другия месец да започна да следя температурата и да е по целенасочен процеса на бебеправене, явно няма да е както първия път. На всички пожелавам хубава седмица, много  EFP, а на ловуващите  luvbed txtloves. Багне, Щица, Sneji^ стискам палци  bouquet Прити, мила Hug Hug Hug  Cry с теб. Жаки, темичката е супер newsm51 Хубав и усмихнат ден на всички!!!! Heart Eyes

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте! Hug
Жаки.благодаря ти за хубавата тема!
Прити Hug
Веселушко.да си жива и здрава!
Багне,стискам ти палци!
Милейди,Стеф,как сте момичета?
Прегръщам Ви всички!

# 33
  • София
  • Мнения: 5 562
Добро утро в новата седмица и от мен!  Hug

Отговарям първо на въпроса от миналата седмица - при мен проблемът са значително повишени НК клетки. Всичко останало е наред, така че това е причината за неуспехите към момента. Аз съм склонна да го вярвам, тъй като ми се връзва логически. Значи аз имам две деца, които съм износила и родила нормално. След това се наложи да ми направят конизация на маточната шийка. Видоизменените клетки на шийката, които съм имала, са активирали имунната ми система да произведе повече НК клетки, които се борят с вируси. Сега слава Богу съм PAP 1 и всичко е наред, само че НК клетките си стоят високи. Ще се консултирам с лекар какво алтернативно на вливания бихме могли да приложим като терапия и се надявам да се получи!  Praynig

Прити, миличка, много ми стана мъчно като те прочетох.  Heart Eyes  Моля се нещо силно позитивно да ти обхване съзнанието скоро и да надделее над тези мисли.  Hug

Багне, дано всичко е наред!  Praynig Пиши след прегледа!  Hug

Щица, не се отказвай! Аз не съм се отказала за теб!  Praynig

Веселушко, ЧРД на патерици! Да си жива и здрава, и много щастлива!   bouquet

Стефи, държиш се нали!  Hug

Алчо, съвсем не остана! Скоро ще се видим!  Simple Smile  

Момичета, подсещам ви, че има тема за срещата на 27ми декември!  

Хубава семица на всички!

# 34
  • Мнения: 1 541
Здравейте, маДами. Аз днес хиляда пъти се опитвам да се включа, ама нещо времето все не стига и се трупат все повече простотии от битов тип, та сега само пилотно ще мина да се разпиша, а пък после се надявам да имам и още някоя минутка  Tired

Прити, миличко- какво да ти кажа и аз не знам  Sad Наистина се надявам покрай идните празници някое много упорито, нахално и агресивно ангажиращо те парченце щастие да се настани в душичката ти и да не ти дава мира, да държи очичките ти отворени към по- добрите бъдещи дни и да подклажда много, много вяра в доброто в сърцето ти  Hug

Щица, това съвсем не е сигурно че са ПМС  Naughty Само изчакай още малко и ще видиш какво ще се окаже- знам си аз, старата врачка  Wink  Heart Eyes

veselyshko, ЧРД на патерици   bouquet пожелавам ти скоро всичките ти мечти и най- съкровени копнежи да се сбъднат и да превърнат живота ти в нестихващ водопад от щастие, късмет и много, много памперси за сменяне  Wink   bouquet  Heart Eyes

Стиснати палци за всички, които се нуждаят от такива  Praynig Багне, до тъмно синьо ги стискам и само с хубави новини да се върнеш от чичо доктор!

Прасковке, да споделиш за тези НК клетки, ако се решиш на нещо друго, освен вливания  Praynig Дано бързо се разреши този проблем и наистина вече да няма пречки за трето братче или пък сестриче!

И понеже дадох заявка, че ще ви черпя с моята торта за мама, а и за да ви акомпанира сутрешното- обедно кафе ето и да ви е сладко  Grinning А пък и да ви пожелая по един чифт ей толкова големи скоро да имате за поне 9 месеца  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен.
На виделите двете чертички пожелавам лека бременност, на ловуващите късмет, на очакващите да не дочакат Peace
Аз вярвам, че на Коледа стават чудеса, има някаква странна тайнственост изпълнена с надежда.
Вярвайте! Flutter

# 36
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте мили момичета!
Пожбелавам много успешна седмица на всички ви!!!

Багне, стискам палци и се моля!!! Praynig Praynig Praynig
Веселушко, мила, честит рожден ден на патерици!!! Съжалявам за лелката, пожелавам ти много здраве, щастие и сбъднати мечти!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Видин
  • Мнения: 961
Честит рожден ден, Веселушко!
Много, много любов и късмет!




Калинка, Прасковка, Снупси и другите  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 639
Жак, прекрасна темичка си ни направила  Heart Eyes
Щи, Прити  Hug друго незнам какво да направя освен една силна задушлива прегръдка.
Веселушко, честити рожден ден  Hug
на всички останали много целувки и лека и успешна седмица   Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 197
знам, че е трудно да се говори за това.
знам, че има огромна психологическа бариера пред всеки да признае пред себе си и пред обществото проблема.
знам, че и обществото не само не помага за да се разреши този проблем, а с мълчанието си го превръща в още по голямо табу.
но знам, че този проблем съществува! има двойки със стерилитет, има много такива двойки и ние сме сред тях. и на мен ми е трудно да си призная и мен ме боли, но заради обществото и неведението, заради другите двойки, който също като нас се борят за своите слънца и заради себе си ЩЕ отида довечера на протеста!!!
трябва да отидем и смело да покажем, че това не са просто цифри, а над половим милион хора с тъга в очите и мечти за слънце!!!
и това безхаберие за един от най - големите проблеми на обществото трябва да бъде спряно!!! за пример ще дам Македония, която се води западен балкан - там двойките с проблеми имат право на до три ин витро опита поети от държавата, а тук България - Европейски съюз не се поема дори един!!! няма въобще да споменавам петте опита в Германия и деветте в Унгария!  дано и нашите управници се хванат в ръце и направят нещо по въпроса а не само да слушаме как населението застарява и намалява и ...... нищо!!!
сега и ние можем да направим нещо и от нас зависи .... надявам се да се съберем повече хора довечера за да ни видят и чуят!!!

# 40
  • София
  • Мнения: 5 726
Намък  Hug

Още никой не се е отчел с положителен резултат  Thinking,веднага някой да репортува  Praynig

Спорна седмица момичета,само хубави новини да чуете и видите преди Коледа.

# 41
  • Мнения: 1 165
Здравейте момичета!
Записвам се в новата темичка да ви следя.
И аз тази седмица съм от НЕ чакащите /на 18.12/ , но този месец си чакам, защото изпуснахме всички фертилни дни.
Успех на всички НЕ чакащи,на ловуващите също Hug
Веселушко Честит Рожден Ден на патерици мила.Дано скоро се сбъдне твоята мечта и да си имаш едно,а защо не и 2 здрави,красиви и пухкави бебчета Hug Hug Hug

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Здравейте момичета,пропуснах няколко теми .... Hug Hug
Тая Коледа не знам с какво настроение ще я посрещна ,като хич не ми е коледно... Sad
Вчера погребахме и моята баба и ми е тъжно ,макар и да знам ,че се спаси от болките и страданията. Cry Cry
Също като Илианка неЧакам на 18.12. и се надявам да ми се случи така очакваното щастие,да видя двете чертички.Този месец ,след ову имах кремообразно бяло течение ,което съм имала само и единствено при първата ми бременност.Знам ,че нищо не означава ,но най-интересен е фактът,че за пръв път нямам никакви симптоми на бременност.
Стискам ви палци на всички и ви пожелавам най-вече спокойствие! Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 1 165
Анетка мила,приеми моите искрени съболезнования за смъртта на твоята баба.
Лошо е ,когато губим близък човек,но това е кръговрата на живота.
Стискам палци твоето чудо да се е случило и да видиш двете чертички като коледен подарък Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Благодаря ти ,Илианка!
Стискам палци и на теб,не се знае дали не сте уловили яйцето... Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт