бившата приятелка!

  • 4 901
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,искам да попитам и вие ли сте се сблъсквали с този синдром и как сте се справяли?Защото доста често се случва нашите бъдещи или вече настоящи маже да имат по една такава бивша приятелка.която като им звънне да ги завръща и нас да ни разстройва,а тя всъщност ,милата,не го иска за себе си,но и никоя да го няма,но налива масло в огъня,а лошото е,че често мажете им се поддават.

# 1
намери подходящия начин да му покажеш, че не ти е приятно.
другия вариант, ако имаш достъп до нея да й го кажеш направо в очите.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
има такива, правят страхотен секс шъ знайш ....

# 3
  • Мнения: 2 448
Не знам, моя мъж няма такава бивша приятелка.
Явно аз съм се оказала с най страхотния секс и се е спрял на мене, и така вече 16 години.  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 212
Аааа, ти си добре, какво да кажа аз, като бившите бяха повече от една, че чак по едно време се обърках коя коя е Mr. Green
Много трудно ми беше първата година, защото имаше и такива, които звъняха и в 2-3 ч. през нощта.
Но в крайна сметка убедих мъжът ми, че това е много неприятна ситуация и, че в едно семейство няма място за просто "приятелка".
Сега съм много доволна, когато се обади някоя заблудена овца  и мъжът ми и обясни, че вече има жена, която много обича и не желае повече да му се обажда, та дори , като просто от приятелски чувства, направо мед ми капе на душата Simple Smile
Но това ми костваше много разговори и безсънни нощи Mr. Green и малко женска хитрост- помолих един приятел да ме търси просто приятелси и поставих мъжът ми в подобна ситуация и хоп чудо Mr. Green

# 5
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
 Mr. Green

И нашите бяха две...едната силиконова дива,разведена с дете - то не бяха заплахи,ревове,закани,скандали,циркове...не видиш ли как детето и било свикнало с него сега какво щяла да му обеснява,как никоя друга не можела да и стъпи и на малкият пръст и т.н,и т.н.,и т.н....а другата излезе с номера,че е бременна и щяла да го съсипе,момичето нещо беше тотално изкукало,горкото,стигна до много долни постъпки,които така или иначе не ми се описват...
...тези двете се опитаха да отровят първите 3 месеца от връзката ни,но ние все гледахме от смешната страна на нещата,нито за миг не съм се почувствала застрашена или да ревнувам,най-малко от жени,които се влачат и се чудят каква измекярска гадост да измислят с цел да не загубят някого,когото така или иначе не са имали истински...в крайна сметка по-едно време вече не беше смешно и си сменихме телефоните,и мъж ми се премести да живее в моя град и така... Mr. Green
Не си го слагай много,погледни от смешната страна на нещата... Peace

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 11:08 от ahasver

# 6
  • Мнения: 4
лошото беше,че той излизаше с нея(което аз го разбирам последствие) уж да и разясни,че няма да е с нея и да забрави за него,но в един момент явно и се поддаде, от което на мен ми стана криво и аз от това се обидих най-много. тя звъня,рева,искаше да му ражда деца на връх рождения ми ден.както и да е и това понеже той вече живее с мен и тя не е тази по която той бленува.нея я разбирам,че човек трябва да опита(въпреки,че за мен е малко като излагация),но се обидих на мъжа ми затова,4е се поддаде,а когато казах "край,стига"той направи невъзможното възможно да сме заедно.въпреки че изяснихме случая с мъжа ми и не сме се обръщали назад,явно не съм го превъзмогнала,защото си мисля,дали мога да му имам доверие.

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 11:13 от Anitka_aa

# 7
  • Мнения: 40
излизал да разяснява  Thinking какво ? Ако е жена с поне малко достойнсто веднага ще разбере ,че вече не е желана . ООООООО с такива кандидатки се справих от раз та бързо им изезнаха мераците  #2gunfire.

# 8
  • София
  • Мнения: 212
Anitka_aa, преди години имах връзка, която продължи шест години. Та тогава с въпросния бивш вече имахме подобна ситуация: Бяхме гаджета от 3-4 месеца, а той беше се виждал с бившата за да се разяснят, разбира се аз също като теб разбрах за това по-късно, НО най- важното беше, че това зазясняване продължи през цялото време на връзката ни т.е. 6 години.
 Извода си го направи сама Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 388
Нямам такъв проблем. От бившите извличам само дивиденти и съм в добри отношения с тях.

# 10
  • Мнения: 320
Странно, не познавам бивши. А и за настоящи не знам. Явно моят не поддава лесно  newsm78.

# 11
  • Мнения: 352
Не бих търпяла такова нещо. Ако евентуално се беше случило да се обажда някоя било то преди брака, камо ли по време - значи той е главното действащо лице. След като реших,че ще бъда с този човек, елиминирах всякакви обаждания, смс и т.н. В един момент даже си смених картата като не желаех и поздрави даже за рождения ми ден.

# 12
  • Мнения: 4
аз съм на същото мнение,че когато си с някого си с него и това е,но когато е излизал с бившата за да и разяснява ситуацията или и го казвал,тя продължаваше с месеци наред и за мен той си е виновен,явно на него или не му се искаше да я отреже или искаше да тъче на два стана.а той твърдеше,че тя е въз нахална и просто не иска да го остави на мира.в крайна сметка случаят приключи,но обидата като че ли остана и даже се чудя що за човек съм,които не може да го забрави.

# 13
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Не си го слагай много,погледни от смешната страна на нещата... Peace

Завидно хладнокръвие!   bouquet Щото аз пък не успявам да намеря смешна страна в тая ситуация, даже не се и опитвам.  #2gunfire
Анитка, от това, което казваш, ми звучи като да си позагубила доверие в твоя човек след тоя случай... Можеш ли да му кажеш това, за обидата, откровено и направо? Щото, според мен, обидата, която таиш, може да ви вгорчи доста отношенията... Поне при мен така става, когато ми тежи нещо в отношенията...   

# 14
  • Мнения: 2 478
Нямаме такава бивша приятелка. Laughing
Мъжът ми е имал много приятелки,но не би допуснал никоя от тях да се бърка в живота ни.
И дори и да имало някоя неудовлетворена от сегашното му статукво на семеен мъж,той я е отстранил на време,без да разбера.За което благодаря.

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 15:00 от Le Soleil

Общи условия

Активация на акаунт