КОЛЕДА наближава и с чудеса дарява! (15.12–21.12)

  • 7 826
  • 198
  •   1
Отговори
# 195
  • Sofia
  • Мнения: 1 711
Здравейте, мацки!
И ние на Нова година ще си бъдем вкъщи. Но за Бъдни вечер и Коледа ще си ходим при роднините в Кюстендил.
Днес ходих да купувам Коледен подарък за кръщелницата си. Взех й детска количка с кукла бебе  Grinning Като малка винаги съм искала такъв подарък, та най-накрая се излъгаха и ми купиха, затова сега реших и на нея такъв да взема. Тя е мъничка, ще навърши 1 годинка на 4.01.2009г., но нищо, тъкмо да се държи за количката, докато проходи хубаво, че сега е в период на клатушкане  Laughing
На племенника ми взех кубчета за редене на картини от детски филмчета - "Мечо Пух" и т.н. (аз нали други не знам). Той обожава подобни неща, дай му само пъзели да реди, а е само на 2 годинки и 3 месеца. Ноо ... му взех и една торба с лакомства, защото за него това да има какво да си хапне е по-важно от всичко друго ... Laughing На леля лакомника ... жив и здрав да ми е!!!
Вие купихте ли вече подаръците?

Зюмбюлче, ще стискаме палци, мила, дори и на краката! Трансфера ти се пада на много хубава дата, ха
дано ти е на късмет!

Шайни, като ти гледам линийката, ние с теб май сме заедно, ама не почти, а точно  Laughing

Хубава и спокойна вечер желая на всички ви!  bouquet

# 196
  • Мнения: 965
Здравейте сладурчета,аз се прибрах от работа и сега манджарам дробчета с лук ,хапваме и се мятам в банята да си боядисвам гривата  Laughing
А днес и вчера беше просто кошмарен работен ден,КРИЗА ЛИ????? никва криза народа се е побъркал да купува микровълнови,прахосмуци,кухн. робори и най-вече LCDта  #Crazy , скъсаха ни ританките  Shocked
Айде гуш по-късно може пак да ви драсна някой ред  Wink

# 197
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте сладурки!
Аз след тоя купон снощи чак сега се свестих. Ходихме и на дискотека, а като си помисля, че утре пак съм на купон. Нещо ще ми дойде множко.  Embarassed
Зюмбюл, стискам палци.
Аз още не съм купувала подаръци, с изключение на синчето, ама това трябва да стане във вторник, че то до Коледа не остана време.
Вие купихме ли вече подаръци и какви дайте идеи.

# 198
  • Мнения: 2 382
Хари, Hug
И аз съм с нов цвят на косата Mr. Green
Специално питах док дали може да се боядисвам и много ми се смя Laughing.
Като гледам героите вече са уморени от много купони Hug
Силви, подаръци съм купила само на децата около нас.А като гледам каква лудница е по магазините, май ще подарявам след празниците Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт