Кога излизате на вън?

  • 2 823
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
А аз като ще раждам януари месец кога трябва да излизаме навън. Иска ми се ако е такова времето и няма сняг да излизаме поне за 30мин около блока. Естествено не веднага след изписването. Примерно като стане на месец? Дали е редно или е прекалено рано. Как мислите?

Колкото по-рано, толкова по-добре. Ако не са отрицателни температурите, не виждам смисъл да чакаш цял месец.

# 16
  • Мнения: 1 714
в последно време след като се ннаспи, обядваме и излизаме - към 13.30-14.00 ч...лятото е ясно, колкото се може повече сме навън

# 17
  • Мнения: 21
Като съм се родила(на 24.11) още от 20 ден са започнали да ме оставят да спя на балкона. И сред това независимо от температурите са ме извеждали всеки ден стига да не вали нещо много силно.
Но ако не ти се излиза може да изнесеш количката на балкона за един следобеден сън.

# 18
  • Мнения: 252
Излизаме всеки ден поне за час и ако времето го позволява. Не го извеждам когато вали, при мъгла и ако вятъра е много силен.
Миналата година когато Криси е бил на вашата възраст го извеждах всеки ден или е спал на терасата, излизахме  към 11-12 до към 14 часа. Извеждала съм го до -5 градуса.

# 19
  • Мнения: 790
Всеки ден сме навън, дори за малко (до сега).

Но сега като ви чета, ако има мъгла, вятър или под 0 ще си останем вкъщи.

# 20
  • Мнения: 1 080
Не излизаме ако вали.
Ако духа вятър слагам дърдобрана и пак сме навън.
Когато нямам настроение да излизам го изкарвам на терасата да постои и така!!!

# 21
  • Мнения: 4 335
Излизаме всеки ден стига да не духа много и да няма мьгла Peace

# 22
  • Мнения: 454
данина, аз също съм от Пловдив и според мен времето си е ок за разходки. Ние излизаме всеки ден от 11 до към 13-13.30ч. Все още не е много студено, а ако те притесняват вятъра и ръменето, можеш да ползваш дъждобрана. Стига на теб да не ти е неприятно да си навън в това време. Алекс е зимно бебе, родена е на 03.12, и миналата година започнах да я извеждам, когато беше на около 2 седмици. Ако времето е било много студено, я увивах добре и излизахме на терасата за по 15-20 мин. Понякога, когато времето е било подходящо, но на мен не ми се е излизало, съм я оставяла да спи на терасата. Общо взето, не бих я извела при гъста мъгла, много силен дъжд/сняг/вятър или минусови температури.

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 380
И моето бебе е родено през юли и досега не съм пропуснала нито ден без разходка-и при дъжд, и при снеговалеж. Когато има мъгла, чакам да се вдигне и пак излизаме. Не сме имали проблеми.

# 24
Засега времето не толкова лошо, ние излизаме всеки ден, само като валя онзи сняг - единствения, само тогава не се престрашихме. Днес леко ръмеше, но пак излязохме за малко:) Иначе моя сладур много обича да е навън, винаги си спи много сладко:)))

# 25
  • Мнения: 741
И аз го извеждам всеки ден поне за един час.Иначе като беше по-малък на мъгла и на много ветровито време си стояхме вкъщи

# 26
  • Мнения: 1 763
Моят син е роден през декември, започнах да го изнасям на терасата, когато беше на 4 дена. На 3 седмици започнах да го разхождам с количката, пропускали сме само, ако вали, защото няма как с едната ръка да бутам количка, с другата да държа чадър. В мъгла също съм го извеждала, може би ако е много гъста, ще се въздържа, но откакто се е родил, не се е случвало. Вятърът също не е проблем, естествено ако не е буря. Досега не е боледувал.

# 27
  • Мнения: 1 484
Времето  още позволява  разходки .Излизайте  колкото  повече  ,толкова  по  добре  иначе  после  на  първото  излизане  на  по  студено  и  ще  сте  болни.

# 28
  • Мнения: 488
Децата ни са горе-долу връстници-ние постоянно миткаме навън!
Не я извеждам само ако е влажен въздуха,а тепърва ще се въздържам от разходки,когато много вали,им амъгла или духа много силен вятър!
но пък си имаме тераса,така,че винаги може да постои в количката н атерасата за около 30 мин...да речем Wink

# 29
  • Мнения: 32
Моята бебуца също е родена през юли.Всеки ден излизаме,а когато е лошо времето стоим 15 мин навън .

Общи условия

Активация на акаунт