BG Mamma - продадено???

  • 18 475
  • 286
  •   1
Отговори
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Информацията от тук: http://interactive-share.com/?p=742 .

Ако е така - успех на новите собственици и да запазят мястото все така уютно и приветливо.

На създателите на сайта - Марина и Tatti - благодаря за всичко, което този сайт направи за майките, децата и гражданското общество в България.   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 789
 #Crazy Между "партньорство" и "продажба" сякаш има лека разлика?  Thinking

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356844.0

Или няма.  newsm78

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Сайтът на твърдения нов собственик не се отваря.
Да се надяваме, че подобна съдба няма да сполетява твърде често и BG Mamma  Tired

# 3
  • Мнения: 274
Ако е вярно  -  честито на Мамма и Татти. Нормално е човек да кешира в един момент труда си!
Браво и успехи!

# 4
  • Мнения: 3 091
Може да са го продали срещу условието да менажират форумите както досега. Те сами да кажат.

Подозирах, че има нещо - снощи не бяха маскирани, дойдоха много късно, тръгнаха си рано  newsm78
Може да не съм права, де!

Писах и в другата тема, и тук ще кажа - дано това бизнес решение е за добро и дано мамма и татти да продължат да развиват форумите както досега! успех

# 5
  • Мнения: 2 401
Бравос на Мамма и Татти! Точно се опасявах, че са изпуснали точния момент, но не, те си знаят.  Очаквам с нетърпение следващите им проекти.  

# 6
  • Мнения: 7 107
Преценка на собствениците - инвестираха доста усилия и средства. 
Успех на Мамма и Татти! Дано да продължим да се се радваме на доброто им домакинство тук, както и на добрата им компания.   bouquet

# 7
  • Мнения: 3 634
Много съм консервативна...
Сделката може и да е добра, но с "новите" да не се харесаме... май само аз не съм във възторг.  Tired

# 8
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Може да са го продали срещу условието да менажират форумите както досега. Те сами да кажат.

Подозирах, че има нещо - снощи не бяха маскирани, дойдоха много късно, тръгнаха си рано  newsm78
Може да не съм права, де!

Писах и в другата тема, и тук ще кажа - дано това бизнес решение е за добро и дано мамма и татти да продължат да развиват форумите както досега! успех

 И ние снощи забелязахме същото.
 Успех!  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
... май само аз не съм във възторг.  Tired
Не си само ти. Обожавам бг мамма. Ако се промени, ще съм ужасно тъжна. Нищо не разбирам, дано всъщност тази продажба да не се отразява на сайта и форумите, но да видим.

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
че те заради нас са го взели. ако не ни слушат, посещенията ще падат тук и ще се увеличават другаде ...
простичко е.
този сайт е един от малкото без филтрация на банерите .... ако сгафят, първо това ще направя.

# 11
  • Мнения: 851
Да не изпадаме в параноя. Може да е за по-добре. Не вярвам някой да има интерес да съсипва това страшно успешно начинание наречено бг мама Peace

# 12
  • Мнения: 17 546
Цитат
Net Entertainment Group придоби мажоритарен дял от най-големия портал за бременност и майчинство в българия - BG-Mamma.com.
Това е от сайта на новите партньори (да ги наречем).
http://blog.neg.bg/

# 13
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
... май само аз не съм във възторг.  Tired
Не си само ти. Обожавам бг мамма. Ако се промени, ще съм ужасно тъжна. Нищо не разбирам, дано всъщност тази продажба да не се отразява на сайта и форумите, но да видим.

И аз не съм във възторг, а предполагам и мн други, но пък аз нищо не разбирам. Ама ми направиха впечатление Мамма и Татти снощи.

# 14
  • Мнения: 7 837
Започвате да звучите като обидени, до които не са се допитали предварително с анкета за мнението им.
Че и конспирации, кой кога дошъл и си тръгнал. Някой да забеляза, Татти колко пъти посети тоалетната снощи? Дали също има връзка?

Общи условия

Активация на акаунт