Прашки :-)))

  • 5 923
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 982
Малко ми е смешно, но ... Laughing  Laughing
В ДаНет видях прашки за бременни hahaha
Някоя от вас пробвала ли ги е? Аз нося само прашки и през следващите месеци искам да ги пробвам Grinning

# 1
  • Мнения: 7 186
Що бе, аз само с прашки си ходя, ама не са за бременни, а обикновени- плитки, супер удобни са. Нямам никакво намерения да си купувам "гащи"  Simple Smile, ще си приготвя такива само за след раждането- даже по- скоро някакви еластични боксерки- сигурно ще са по- удобни, щото нали трябва да се слагат разни превръзки и лигнини, та затова.  Confused

# 2
  • Мнения: 10 982
Я да те питам тогава Laughing
Като ми порастне коремчето ще мога ли да си нося дънките и панталоните с ниска талия?! А тези, които са по-високи нагоре, или няма да мога да ги събирам отпред Cry Cry

# 3
  • Мнения: 7 430
Я да те питам тогава Laughing
Като ми порастне коремчето ще мога ли да си нося дънките и панталоните с ниска талия?! А тези, които са по-високи нагоре, или няма да мога да ги събирам отпред Cry Cry

Е, според мен ще ти трябват нови дънки..... Wink ...все пак килограмите ти ще се качват

# 4
  • Мнения: 7 186
Я да те питам тогава Laughing
Като ми порастне коремчето ще мога ли да си нося дънките и панталоните с ниска талия?! А тези, които са по-високи нагоре, или няма да мога да ги събирам отпред Cry Cry
Аз си нося още дънките от миналата година, които са с доста плитка талия и ми идват под корема, само че разкопчавам двете копчета, само ципа вдигам. И колана си нося, щото иначе ще паднат, ама го закопчавам вече на последната дупка.  Tired Отгоре нося една туника от тези, дето сега са модерни. Ама ще ги махам тия дънки вече, че много жега настана.  Crazy
Ако питаш мен панталоните с ниска талия са най- удобни за бременни.  Peace

# 5
  • Мнения: 2 047
  Още на третия месец трябваше да сменям гардероба...Дънките ги носех само разкопчани и имах чувство, че ми притискат корема, та в един момент просто си купих по-големи и това е.

  и само с прашки ходя.

# 6
Здравей!Две бременности изкарах и при двете носех прашки.Както каза лейди:плитките са супер удобни.За дънкитата обаче въпроса е по-сложен.Аз ги носих до един момент.След някой и друг месец започват да те притесняват-да убиват на коремчето.А ако качиш и повечко няма как да се набуташ в тях.Дори и да не качиш много,сигурно ще се разшириш в таза .И пак няма да можеш да ги носиш дълго.Затова: носи си ги докато ти е удобно и ти стават!После пак ще си ги носиш!Ако знаеш само как ми беше домъчняло за дънките ми-няколко месеца без удобните ми всекидневни дрехи!!! Sad Sad

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз си нося прашки винаги, без значение бременна или не.

# 8
  • София
  • Мнения: 131
Аз през цялата бременност носех прашки. Купих си бикини само за в болницата. Според мен стига да са с нисака талия не е нужно дори да си купуваш и по-голям размер.

# 9
  • Мнения: 228
 Party през цялата си бременност носих прашки, вкл. и когато наедрях за бременни и определено се чувствах добре  Laughing

# 10
  • Мнения: 10 982
Супер Grinning
Ще си нося любимите прашки и по-нататък!
Дано дънките пак ми станат някой ден Cry Cry
Терминът ми е през март и направо не ми се мисли с какви дрехи ще изкарам зимата - яке, панталони  и т.н.

# 11
  • София
  • Мнения: 131
След 6-тия месец вечече се събирах в старите си дънки, а в последните месеци носех дънките на мъжа си  Blush междо другото мисля си че ми стояха добре.  Blush

# 12
  • Мнения: 6 472
И аз съм само с прашки Grinning Не са за бременни - или са с по плитки или са от тези безшевните Grinning
Дънките от преди да забременея не ги нося, защото бяха бая впити по мен, но панталоните с ниска талия (от тези с многото джобове) си ги нося още Grinning Най- вероятно ще си откарам с тях до края, а то както се вижда по лентичката - хич не е много Laughing

# 13
  • Мнения: 2 529
Само аз явно не обичам прашките, а още по-малко като бременна  Twisted Evil Слагам от този вид гащи само когато се налага от случая  Wink или тоалета  Sunglasses.

Между другото ненавиждам думата "прашка" за този вид гащи, много селски ми звучи и когато все пак купувам ги наричам "стринг".

# 14
  • Мнения: 46 434
Само аз явно не обичам прашките, а още по-малко като бременна  Twisted Evil Слагам от този вид гащи само когато се налага от случая  Wink..............

Не си единствената  Laughing аз си слагам само вечер и след ......  Embarassed Mr. Green си обувам бикини  Blush Така и не се научих на тези прашки  Confused нечистоплътно ми е  Sick

Общи условия

Активация на акаунт