Удачно ли е да се купува бельо за подарък

  • 3 935
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Не зная дали няма да ми се разсърди половинката, но намерих страхотно гръцко бельо и мисля то да е подаръка за празниците. Какво ще кажете?

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 12:30 от exk

# 1
  • София
  • Мнения: 7 984
Не виждам причина, поради която да не е удачно...Щом е хубаво бельото, защо не, аз също съм подарявала бельо...

# 2
  • Мнения: 4 726
Щом е за половинката, всичко е позволено. Намирам бельото като неудачен подарък за колеги и т.н

# 3
  • Мнения: X
Зависи от половинката ти...
Иначе аз също съм подарявала.
Можеш да го комбинираш с един хубав масаж...Ще е много доволен Wink Wink

# 4
  • Мнения: 1 432
Идеално е  Wink

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Щом е за половинката, всичко е позволено. Намирам бельото като неудачен подарък за колеги и т.н

Що бе Кас, на една колежка й подарихме лятото за имения ден комплект сутиен с бикини, тя се размаза. Имаше и демонстрации  Laughing

# 6
  • Мнения: 4 726
Подаряването на бельо ми е някак интимно...Иначе ако са мъжки слипове с хобот и става въпрос за майтап, няма лошо Mr. Green Дали да не пусна мухата на женския ни колектив да направим такъв подарък на шефа  Twisted Evil

# 7
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Абсолютно за съм,когато става въпрос единственно за половинката... Peace

# 8
  • Мнения: 270
Мисля че идеята е страхотна,давай смело  Wink.

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Удачно е, разбира се, между интимни партньори или много близки хора / със сестра ми примерно сме си купували бельо/, но в други случаи - не.

# 10
  • Мнения: 4 068
Че защо да не е удачно? Пък ако е за половинката изобщо не виждам какво се чудиш. Аз онзи ден имах рожден ден и наши близки семейни приятели ми подариха страхотно бельо. И аз се размазах като колежката спомената по-нагоре. Grinning

# 11
  • Мнения: 2 448
Разбира се, че да, ако съм в интимни отношения с човека защо да не му подаря бельо.
На много много близка приятелка също съм подарявала и тя ми е подарявала, но на мъж само ако съм го виждала по без.   Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аз и "със" като го видя мога да преценя    Mr. Green

п.п.На мен скоро ми подариха и се размазах Wink

# 13
  • Мнения: 250
Подарих на приятеля ми бельо на скоро и много се зарадва, защо пък да не е удачно ?

# 14
  • Мнения: 139
Редовно ми подаряват по-голям номер гащи (разбирай: бикини, дам. боксерки, прашки) и по-малък номер сутиен. Според мен интимното бельо е неудачен подарък.
Веднъж ми подариха кюлоти за майтап (от ония, дето преди бая време можеха да се купят след записване в селския смесен магазин) - до днес си ги пазя и даже няколко пъти "влизах в роля".
Предпочитам да правяи получавам други подаръци.

Общи условия

Активация на акаунт