Вероник-минисериала

  • 5 061
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Някой може ли да ми каже откъде мога да си го изтегля,ще съм много благодарна.Много ми напомня на Елиза.
Ето за този филм гожоря:
http://www.btv.bg/movies_serials/movie_details.pcgi?cont_id=424

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 22:20 от rusavelka

# 1
  • Мнения: 2 425
Снощи го гледах, но не целия епизод. Това първи епизод ли беше? Сега ще се опитам да го потърся. Много ми хареса.
Явно го няма, защото няма много фенове.  Sad

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И на мен много ми хареса първа серия, сега гледам втора Grinning. Някой знае ли колко серии ще бъде?

# 3
  • Мнения: 2 425
Мерси, че ме подсети.  Hug
Много е красива Вероник. Вече херцогиня.  Simple Smile

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 21:39 от [X]_baby

# 4
  • Мнения: 1 367
Три серии ще бъде

# 5
  • Мнения: 67
Днес, е последната трета серия,филма е страхотен,просто нямам думи.

# 6
  • Мнения: 6 992
Кажете какво стана във втора серия?
Аз изгледах първа случайно, но вчера бях заета вечерта...

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз се загледах по сериалчето, но само от тук от там...
Нещо не мога да се ориентирам... Вероник знае ли точно кой изнасили сестра й. Те бяха много хора, де, но имаше един като наркоман, който беше 1-вия?
Искам на него да си отмъсти  Close

# 8
  • Мнения: 8 769
и аз се загледах по сериалчето, но само от тук от там...
Нещо не мога да се ориентирам... Вероник знае ли точно кой изнасили сестра й. Те бяха много хора, де, но имаше един като наркоман, който беше 1-вия?
Искам на него да си отмъсти  Close
Тя си отмъсти-на графинята, която беше любовница на брата на краля (Д'Орлеан), а в последствие стана любовница на самия крал. В интерес на истината, с нейно разрешение и благоволение се случи гаврата над детето, така че Вероник се ориентира много добре.

Аз се включвам за да попитам действително дали го има някъде в нета, защото много искам да гледам последната серия, а довечера няма да мога. Много ми харесва филмчето  Flutter

# 9
  • Мнения: 2 425
Аз се опитах да го намеря, но не можах. Имало книга, но и нея не намерих на филм.  Sad
Ето я филмографията на актрисата http://www.imdb.com/name/nm0956810/.

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 20:15 от [X]_baby

# 10
  • Мнения: 959
Това наистина ли беше последна серия?!! Rolling Eyes
Много въпросителни останаха, почти нищо не се разви до окончателен край.

# 11
  • Мнения: 2 425
Аз си мисля, че са оставили отворен край, за да пуснат евентуално продължение. Като видят, че го харесват и да го направят не мини сериал а биг.  Whistling Ще ми се.

# 12
  • Мнения: 8 769
Може ли някой да разкаже какво се случи в последната серия? Не можах да я гледам...

# 13
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Шефът на полицията застреля Жан-Батист /мъжът на Вероник/, когато бяха на лов. Вероник го надуши и той за да се отърве, обвини нея и я вкара в затвора. Някой /не разбрах кой/ издири брата на Жан-Батист, Едмон, и му каза какво се случва. Още на погребението на мъжа си Вероник се сприятели с Едмон, а после той замина пак на някакво пътешествие. Та като му разказаха, Едмон се върна в Париж, разказа на краля какви ги върши началника на полицията и освободи Вероник. Междувременно Вероник извика онзи отец /дето й беше приятел в селцето/ да живее при нея в замъка в Париж, в който тя се премести. Той й беше личен изповедник, но горкият се вкара в голямо изкушение. Доста се заглеждаше по Вероник и гърдите й, и то не като свещеник hahaha Вероник и Едмон се влюбиха, даже май се из... таковаха и той си тръгна. Той я помоли да тръгне с него, тя пък искаше той да остане, но не стана нито едното, нито другото.
Междувременно мадам Помпадур май готвеше Вероник за любовница на краля...

Изобщо филмът не свърши, даже проверявах днес дали ще има серия.

# 14
  • Мнения: 0
На мен Вероник също много ми харесва.Надявам се да има още серии. Party Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт