Димитровград,тема шеста!

  • 17 143
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 342
Ако може моето име никакво да го няма - най-ще е добре  Flutter

# 31
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Тони, казах, дано да успеят да предадат корекцията. Иначе всички съществуват като малки имена. Ти си Тони  Rolling Eyes Дано да успеят Praynig

# 32
  • Мнения: 3 342
Наталка, не че има проблем - с малко име пък съвсем. Не се притеснявай изобщо Hug

# 33
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
http://dgpazar.eu/index.php?style=Silver&page=Views_news& … ode_securyti=9130

 #Cussing out яхнала метлата съм, за който се чуди. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 784
Натали, добре си му отговорила. Явно си го уплашила, защото се е покрил  Simple Smile.

За името изобщо няма смисъл да се притеснявам - малко ли хора ме видяха пред Билла   Embarassed, ако имаше проблем, щях и аз като г -н Георгиев да се покрия  Mr. Green. Отделно дето изнудих оня човек да си купи нещо за 10лв, сещаш се кого имам предвид... нали ти казах, че ще има продължение и то Общински вести пасти да яде  Laughing.

# 35
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Знаете, че надниквам и по другите теми за базарите на момичетата от другите градове.
Горна имат по-малко от нас  Embarassed 420 лв. Което ме прави изключително горда и щастлива. Аз все сравнявам нашия град със София, Бургас и ми става едно подтиснато, но сега наистина ми стана много приятно и хубаво. Искам още веднъж да кажа БЛАГОДАРЯ на всяка една от вас, жертвала нещо от себе си, лишила себе си и близките си, за да стане реалност този резултат!  bouquet

# 36
  • Мнения: 4 784
 newsm44 newsm18
Браво момичета!
Натали, заслугата е основно твоя!   bouquet

# 37
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Вени, не е така  Embarassed Заслуга има всяка едно от вас, защото станахте причина нещата да се случат.   bouquet

# 38
  • Мнения: 189
на мен хич не ми пука дали името ми е там или не  Naughty, ама тези публикации в пазара не ми се нравят много много от господина който хич не е наясно къде е , а ако измислите среща НАСРЕЩА СЪМ  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 189
МОМИЧЕТА   за другият базар ще трябва да сме № 1

# 40
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ами никой не се е обадил за среща.Явно ще остане за след нова година.
Натали,нещо за мен?Утре сутринта в 9ч. ще отивам до Хасково.

# 41
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Да си видим тази вечер  , за да ти дам кашончето?

# 42
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Момичета, върти ми се една идея  newsm78 По другите градове след базара са наснимали останалите неща и са ги качили във снимка.бг. Там който иска може да си поръча нещо и да му се изпрати. Ние едва ли ще пращаме по други градове, но ако някой наш познат нещо си хареса Thinking Как мислите?

# 43
  • Мнения: 189
Идеята е страхотна . поздравления   bouquet
ще пращаме стига да иска някой

# 44
  • Мнения: 189
Много късно прочетох че ти се излиза иначе щях да се организирам по отрано да приключа

Общи условия

Активация на акаунт