Паническо разстройство-част 2

  • 189 029
  • 912
  •   2
Отговори
# 885
  • Мнения: 433
Момичета, влоших се. По скоро се отчаях. И то защотот моят пси ми каза много страшни неща. Не за мен - аз съм ужа добре, бавно се възстановявам. Каза ми ги по принцип. Наистина той е клиничен пси и се сблъсква с много тежки случай. Но все пак. Оттогава съм зле. Постоянно мисля, че няма смисъл от живота. Че както съм развила от ПР ОКР така мога да развия нещо по тежко. Мислите нахлуват в главата ми. Направо се чувствам откровенно луда вече. Не иска да ми спира флуанксола. А го пия вече два месеца заедно с ципралекса. Незнам какво да правя. Нищо не ми се прави, не ми се работи, не ми се излиза. Искам просто да изчезна. Моял кажете ми дали сте се чувствали така дори и след два месеца лечение. А тези, които пият или са пили флуанксол - колко е пордължило лечението. Моля ми отговорете (това е лошото на общата тема, че се пропускат постове). Няма отърване, няма.

# 886
  • Мнения: 923
o_fortuna   не се отчайвай  Hug оттърване има и то зависи само от теб.
Пси-то не е трябвало да ти говори такива неща, защо не пробваш с психотерапевт.
Аман от кадърни доктори и лекарства ooooh!

# 887
  • Мнения: 135
o fortuna  аз пия флуанксол и ципралекс вече трети месец.Надявах се да ми намали флуанксола но не го направи,защото преди няколко дни пак ми се замая главата и паниката беше на лице.Така,че не се притеснявай  може да се пие и 1 година, стегни се,дай си кураж и продължи с нормалния си начин на живот.Ако сама не си помогнеш и доктора не може да ти помогне така,че бъди силна Hug

# 888
  • Варна
  • Мнения: 522
mamast, няма за какво да се притесняваш. Флуанксола е много безобиден.
Можеш да го пиеш, година и повече. Това е може би най- слабото лекарство, което съм пила. Гледай положително на нещата и не се отчайвай.

# 889
  • Мнения: 135
mamast, няма за какво да се притесняваш. Флуанксола е много безобиден.
Можеш да го пиеш, година и повече. Това е може би най- слабото лекарство, което съм пила. Гледай положително на нещата и не се отчайвай.



Благодаря ти  ивка,старая се и за сега се справям Grinning

# 890
  • Мнения: 433
Момичета, успокоихте ме. Благодаря ви.   bouquet

# 891
  • Мнения: 61
Момичета, някой чувал ли е за Рескю Ремиди - капки на д-р Бах?

# 892
  • Мнения: 1 893
Аз също съм отчаяна....За 2 седмици с анафранила чувствам съвсем леко подобрение,но не и значително.Започнах да излизам за 10-15 мин ,но най-много до близкия магазин....въпреки това страхът,че ще ми стане лошо,не ме е напуснал.....Направо не знам какво да мисля вече,съвсем се отчаях.....

# 893
  • Варна
  • Мнения: 522
Аз също съм отчаяна....За 2 седмици с анафранила чувствам съвсем леко
Lirena, аз също съм пила анафранил. За мене може би това е най- доброто лекарство за ПР. Дане би да ти е малка дозата . Как го пиеш.Започва се с малки дози, и след това постепенно се повишават. Консултирай се с психиатър. А едновременно с него пиеш ли и нещо успокоително, защото в началото малко се чувстваш напрегнат а и трябва време за да подейства.

# 894
  • Мнения: 1 893
Да,пия и ривотрил. Анафранила започнах с 3 пъти по1 т. от 25 мг и през няколко дни вдигахме с още 1 т. От1 седмица съм на 3 пъти по 2 т. от 25 мг,а го започнах преди 2 седмици. Може би е рано да подейства? При теб как беше? Поздрави!

# 895
  • Мнения: 167
И аз в групата на отчаяните че няма спасение от ПР.
6 месеца бях на Серопрам.
Първите 5 месеца горе долу бях добре,но през 6 месец пак започнаха паническите атаки.
Смениха ми Серопрама с Ципралекс.
Един месец както пия Ципралекса и никакво подобрение.
Направо се върнах в самото начало Sad

Тези дни пак ще посетя докторката да видим какво ще правим. Tired

# 896
  • Мнения: 135
Момичета тук от 2-3 дни не се чувствам добре,да не е нещо от времето Rolling Eyes  Тази седмица пак ще съм на лекар Cry може и да ми увеличи дозите,незнам.Дано вие сте добре Praynig

# 897
  • Варна
  • Мнения: 522
Да,пия и ривотрил. Анафранила започнах с 3 пъти по1 т. от 25 мг и през няколко дни вдигахме с още 1 т. От1 седмица съм на 3 пъти по 2 т. от 25 мг,а го започнах преди 2 седмици. Може би е рано да подейства? При теб как беше? Поздрави!
Лирена, аз съм пила анафранил отдавна. Той е от групата на трицекличните антидепресанти.Тази доза в която го пиеш е добра, но можеби трябва време. Ако не се чувстваш добре до месец се консултирай с психиатър, мисля че може да се комбинира с по съвременните антидепресанти, като Сероксат, Ксетанор и др.
Но това може само лекар да го каже.
 За тази болест трябва много търпение. Лечението е много дълго.
Не чакай чудеса за две седмици.

# 898
  • Мнения: 1 893
Ти пила ли си такава доза и кога усети подобрение? Мислиш ли,че 2 седмици са малко време за ефект. Моля те,пиши как се чувстваше с него и кога усети подобрение,защото аз съм отчаяна. Днес ми е 13 ден с него.

# 899
  • Варна
  • Мнения: 522
Излизай на вън, колкото и трудно да тие.
Недей да мислиш постоянно ,кога ще се оправиш.
Търси си някакво занимание, нещо което на теб ти харесва. Например слушай хубава музика. Няма начин да не се оправиш.
Аз съм минала по същия път. Почувстваш ли се малко по добре, гледай да си търсиш други занимания. Успех, вече си лягам . Мисли положително.
А що се отнася до дозата, мисля че това не е максималната доза, която пиеш.А Ривотрила как го пиеш.

Общи условия

Активация на акаунт