1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 2

  • 71 942
  • 443
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 34
Pam, свалих си доста клипове по филма с музика на Карач. Ще ти ги изпратя на лични.

# 31
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Имам предложение да пишем всички до Нова телевизия да ни покажат всички 75 епизода, а не да ни го показват на сезончета.
идеална идея.
Да действаме,момичета

# 32
  • Мнения: 5 140
и аз гласувах  Heart Eyes

да попитам редовно следящите: Бену в Онур ли е влюбена, че на мен така ми се струва. Аз не го гледам целият сериал изпускам началото близо 30 мин и още не мога да схвана, гледала съм само 2 серии

# 33
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Pam, свалих си доста клипове по филма с музика на Карач. Ще ти ги изпратя на лични.
И на мене, и на мене......ако може!!!! Praynig

# 34
  • Мнения: 566
и аз гласувах  Heart Eyes

да попитам редовно следящите: Бену в Онур ли е влюбена, че на мен така ми се струва. Аз не го гледам целият сериал изпускам началото близо 30 мин и още не мога да схвана, гледала съм само 2 серии

Бену е влюбена в Керем, но той си пада по Шехито

# 35
  • Хасково
  • Мнения: 180
Аз пък гласувах за Шехерезада и Керем.  Simple Smile
Момичета бихте ли ми казали как се казва мелодията, която звучи от 1:38 мин- http://www.vbox7.com/play:9bc3f353
Много ми харесва отношението между свекъра и свекървата, не са типичните за тези семейства. Поне аз съм с такова впечатление- мъжът напред, с ръце в джобовете, а след него забрадена върви жена му с пълни чанти.
Може би Шехерезада трябва вече да прости на свекъра си. Всеки греши. Simple Smile
Жал ме е за Бену. Дано Керем да се осъзнае.

# 36
  • Мнения: 37
Имам предложение да пишем всички до Нова телевизия да ни покажат всички 75 епизода, а не да ни го показват на сезончета.
Момичета да го направим наистина това  newsm10

# 37
  • Мнения: 425
Имам предложение да пишем всички до Нова телевизия да ни покажат всички 75 епизода, а не да ни го показват на сезончета.

С две ръце съм ЗА!!!
НОВА ТВ много са го подценили този сериал-първо защото  го пускат по никое време когато могат да гледат само пенсионери и майки като нас,и второ защото изглежда са закупили много малко серии,колкото да си запълнят програмната схема,ей така между другото.
Както пуснаха Бетито след 1 година #Crazyи то в 11ч вечерта! ShockedГруба грешка!!!

Гласувах за Шехи и Онур  Kissing Heart Heart Eyes Two Heartsесествено Heart Eyes Blush-но и аз не смея да  обявя на висок глас любимеца си,че тук както са надянали каските и си скубят косите Crazy,ще взема и аз да го отнеса Crazy

# 38
  • Мнения: 5 140
и аз гласувах  Heart Eyes

да попитам редовно следящите: Бену в Онур ли е влюбена, че на мен така ми се струва. Аз не го гледам целият сериал изпускам началото близо 30 мин и още не мога да схвана, гледала съм само 2 серии

Бену е влюбена в Керем, но той си пада по Шехито


Мерси Доби, така е като не се следи като хората, аз затова от вас ще се информирам. Hug Heart Eyes
а тогава Шехито по кой си пада? newsm78

# 39
  • Мнения: 425
и аз гласувах  Heart Eyes

да попитам редовно следящите: Бену в Онур ли е влюбена, че на мен така ми се струва. Аз не го гледам целият сериал изпускам началото близо 30 мин и още не мога да схвана, гледала съм само 2 серии

Бену е влюбена в Керем, но той си пада по Шехито


Мерси Доби, така е като не се следи като хората, аз затова от вас ще се информирам. Hug Heart Eyes
а тогава Шехито по кой си пада? newsm78
тя си пада по Онур,ама още не знае Winkшегувам се,още по никой не си пада засега Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 5 140
аз си мисля че доста време ще се дърпа, а  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 37
Опитах се да пиша на НОВА ТВ,но нещо не става.Изписва ми ,че има технически проблем Rage

# 42
  • Мнения: 566
и аз гласувах  Heart Eyes

да попитам редовно следящите: Бену в Онур ли е влюбена, че на мен така ми се струва. Аз не го гледам целият сериал изпускам началото близо 30 мин и още не мога да схвана, гледала съм само 2 серии

Бену е влюбена в Керем, но той си пада по Шехито


Мерси Доби, така е като не се следи като хората, аз затова от вас ще се информирам. Hug Heart Eyes
а тогава Шехито по кой си пада? newsm78
тя си пада по Онур,ама още не знае Winkшегувам се,още по никой не си пада засега Heart Eyes


Последното беше готино, ама наистина доста време ще отнеме докато се влюби, и най-вече докато забрави за онази черна нощ.
Айде още малко и ще почва

# 43
  • Мнения: 1 492
Чакам някой с бели букви. Всички си траете, не е честно Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 566
Опитах се да пиша на НОВА ТВ,но нещо не става.Изписва ми ,че има технически проблем Rage

И аз опитах и на мен ми изписа проблем smile3514


Чакам някой с бели букви. Всички си траете, не е честно Crossing Arms

И аз, и аз baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт