Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 6

  • 64 479
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 296
Е,вече ме озадачаваш....
Възможно ли е от диетата така да се е получило?Аз съм чувала за опасни последствия от нея и за това още не смея да я
почна.Ох,дано прегледа мине добре,пиши после какво са ти казали.Стискам палци! Praynig

# 46
  • Мнения: 50
Благодаря ви, момичета, за топлото посрещане!
Жабке, дано всичко е наред с изследванията ти Praynig  Аз лично имам няколко познати на тази диета, две от които от година и половина, на никой не се е отразила зле засега. Ама за пръв път чувам само на кола да кара някой newsm78 То не че аз съм много на ти с диетата, може, но ми е много странно, мислех, че се хапват определени храни, не че въобще не се яде. Както и да е, дано всичко е наред при теб!

# 47
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, аз все по рядко се включвам.  babka_jabka пожелавам ти бързо да се оправят нещата , тъй като ми е позната картинката със кръвното- шега не бива с него.На шушле и nino4i добре дошли сред нас. Та да ви питам някой нещо знае ли за  фирма" Еквус"- моя му предложили работа в тази фирма ,но на мен всичко непознато ми изглежда сташно.В предишната  фирма само го разиграват от началото на ноември си е у дома-то лошо няма ,ама нали трябва и да се яде.С тая криза направо изпитвам някакъв ужас и свекърва ми е без работа от начлото на годината и мъжът ми реши да напусне, но да видим как ще се развият нещата. Аз си мисля , че всяко зло за добро.

# 48
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жива съм момичета.   bouquet
Дадох кръвни изследвания , утре съм на доплер и ехография на бъбреците.  Peace
Дадоха ми едно таблетки да пия , по една абл. сутрин на гладно. И да спра цигарите , само чееее т'ва няма как да стане , може да ги намаля , но да спра абсурд.  Crazy
А иначе , ме насърчи кардиоложката да си продължа стрикно диетата и ме похвали , че за седмица съм с - 2900кг.  Laughing
Ще ме излекува , но ми забрани кола и всякакви газирани питиета.  Hug
Това е , БЛАГОДАРЯ ви , че сте загрижени за моята особа.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

cyci_78 , нищо не съм чувала. Това БГ фирма ли е?  newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 2 296
Браво,радвам се,че има добри новини!
Дано и с изследванията всичко е наред! Hug

# 50
  • Мнения: 50
Радвам се , че новините при теб са добри, Жабке! Ще стискам палци утре и изследванията да са такива  Praynig
cyci_78 и аз не съм я чувала тази фирма, а съм работила 5 години в транспортна и спедиторска фирма.

# 51
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Здравейте, момичета!
шушле nino4i , добре дошли! Вярваме, че ви е трудно, защото всички сме в един отбор!
babka_jabka , кураж! Вярвам, че всичко ще се оправи, само няма да се предаваш! Че закъде без теб в темата?
Лека вечер на всички ви!

# 52
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Лошо Жабче,лошо!Това да знайш все от добър живот ще да е.Както сме сами,то притесненията ни все двойни,грижите ,и те така.Карай го спокойно,ще стискам палци всичко да е наред при теб и бързо да се оправиш.че лятото с кой ще си пия кафето?

# 53
  • Мнения: 40
здравейте на всички Hug Оправяй се жабче,че без теб май сме за никъде Peace
Офффф аз пак да се оплача - гадна криза и гадно време - вече два месеца сме си всички у дома,мъжо немат курсове - то лошо нема,ама в магазина с камъчета не дават........... Mr. Green

# 54
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Да рапортувам , бъбреците и кръвните изследвания са ми перфектни.  Peace
Утре само урина ща дам и десетина дена ще взимам едно таблетки по едно на ден. После контрола и така. Но , мисля че организма като се пречисти от колата нещата ще се наредят и ще са в норма.  Crazy

Еми , ако е рекъл Господ ще го пием под нЕкоя палма.  Laughing

Зменчо , то кризата не е само у вас и у нас е. Ще видим кво ще стане още месец и тогава ще му мислим.  Hug Дано се пооправят нещата.  Praynig

Яна , Ниночи , Евка , Еми , Зменчо , благодаря ви милички.  Hug Heart Eyes Hug

# 55
  • Мнения: 50
Браво, Бабка-Жабка, чудесно е , че всичко при теб е ОК ! Вярвам, че и другите изследвания ще са наред  Peace
Аз приспах домочадието и седнах малко да отдъхна  Tired Лека и спокойна нощ на всички   bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 2 296
Жабче,радвам се,че изследванията  са добри! Hug  bouquet

# 57
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ааааа нЕма да се затрия , нЕма да ви оставА без контрол.  Laughing

Хубав ден , момичета.   bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 4
babka_jabka Много се радвам че толкова бързо има резултат от лечението Praynig Ще се молим и другите  изследвания да са добри.
Моя мъж му се обадиха и от друга фирма и до края на седмицата дига гълабите и заминава.Няма време за губене, че банките ни зоват.Дано само да са коректни,и всичко да му потръгне.Хайде усмихнат ден да ви пожелая Grinning

# 59
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро , момичета!   bouquet

cyci_78 , дано да е всичко наред и да няма вече тревоги.  Peace

Девойки , днес с деди имаме годишнина - 25 год. заедно.  Crazy
Неусетно минаха , той по света , аз по света и у нас.  Laughing
Да ви почерпя , па макар и виртуално.  Blush    

Общи условия

Активация на акаунт