Гоблени-38

  • 57 421
  • 437
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Благодаря, момичета  Heart Eyes
Прасчо, на етикетчето пишеше някакъв едноличен търговец като производител  newsm78 (може би geniko ще знае повече) Иначе, ровейки се из нета ги намерих тук - http://avka.mylivepage.com/image/1661/16040_Mecheta.jpg , но цветовете са малко по-различни като че ли  Thinking
Мира, подкрепям ви напълно - пусках картички и имейли, пуснах и пост при Слави, подписах и петицията - мисля, че децата са най-важното нещо за което човек си струва да се бори и живее! Желая успех на всички!!!  Praynig

# 31
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Нелика, ето го моето бебе в каква рамка е:



Йолинка, котаците са страхотни, браво!

Билкова, рамките са един път. За мен гоблена като се сложи в рамка и вече се финализира труда и винаги дава поводи за гордост! Браво!

Прасчо, много си е хубав дон Кихотя, просто наистина не съм го забелязвала до сега, извини ме  Blush

Зори, каквото подхванеш, все става чудесно, майсторче си ти!

Хипатия, за тези кали тук става дума май http://picasaweb.google.com/maruli065/flNmzH#

# 32
  • Мнения: 7 106
Еййй, това бебе и на мен ми е взело ума! А като гледам тази рамка (на Марулчето) си мисля че е измислена точно за него.
Нещо не мога да се пречупя да шия на черна панама, струва ми се че ще бода на сляпо  Outta Joint, но ако още някой го покаже ушито ще ме амбицира да го бодна и аз  Mr. Green.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Не съм poepie, но май става дума за тези кали  newsm78 - изтеглих ги преди време, но все още не съм се научила да качвам файлове в нета  , та мога да ги пратя само на мейл  Embarassed

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 235
И от мен един коледен дребосък:

Продължавам си с вазата  Whistling

Кетри, ЧРД и от мен на патерици! Бъди жива и здрава   bouquet
 smile3501 за всички показани красоти

# 35
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Еййй, това бебе и на мен ми е взело ума! А като гледам тази рамка (на Марулчето) си мисля че е измислена точно за него.
Нещо не мога да се пречупя да шия на черна панама, струва ми се че ще бода на сляпо  Outta Joint, но ако още някой го покаже ушито ще ме амбицира да го бодна и аз  Mr. Green.

Еееее, Зори остава и теб да заразя с бебето, в интерес на истината много момичета го шиха, я Катето, я Здравчето и те могат да се похвалят и още знайни и незнайни шивачки.
Аз лично го разпращах на маса народ, просто е песен да се шие, става бързо и ефектно. Миналата година го уших точно за 20 дена.
Иначе на лампа се шие много добре на черна панама, на мен тям и е слабост, панамата, а не лампата де. Ших и едни орхидеи на Риолис на черна панама, а ме чакат и едно френски китки на Дименшънс, пак на черна панама.

Билкова, в по-горния си пост съм пуснала същите кали и там има и схемата.

poepie, преброй квадратите и се ориентирай така, аз четох, но не мярнах размер в инструкциите, а може и да несъм видяла добре. Иначе аз бих ги шила на аида 14, предполагам, че и на такава са дадени в оригинал, но това са мои догадки.
Не мога да се сетя кой ги ши тези кали, но ноистина някой на скоро ги показва из темите  Blush

# 36
  • Мнения: 0
Сега успях да кача и още нещо с което да се похваля, вече в рамка последното ми гобленче разбира се красящо вече и къщата
 

# 37
  • Мнения: 2 924


poepie, преброй квадратите и се ориентирай така, аз четох, но не мярнах размер в инструкциите, а може и да несъм видяла добре. Иначе аз бих ги шила на аида 14, предполагам, че и на такава са дадени в оригинал, но това са мои догадки.
Не мога да се сетя кой ги ши тези кали, но ноистина някой на скоро ги показва из темите  Blush


Наистина е така
 оригинала е даден да се шие на Аида14,черна Simple Smile

# 38
  • Мнения: 161
Кетри – страхотно начало на темичката !   bouquet

Здравче – това малкото ирисче е суперско - страхотни почивки правиш!

Sissak – Картичките са много хубави, а и винцето вече се заформя  Peace

Neznainata – всички гоблени са много красиви – и твоите и нейните – страхотна мамина отмяна си  Hug

Марулче – фарчето като гледам и то ще да е много готино  Heart Eyes

tsvete79 - много хубав става и твоя гоблен! А рамкираните къщички са направо прелест!

Petjah – време е да го звършиш това момиче на скалата – много е красиво и заслужава да виси на стената, не само на скалата  Wink

Неличка – бебенцето направо свети! Никаква черта не се вижда на снимката. Ох, толкова да ми харесва това гобленче и сигурно като си вземам черна панама за коня ще имам пред вид и за него да остане! Що се отнася за рамката и аз съм на мнението на Зори :
А като гледам тази рамка (на Марулчето) си мисля че е измислена точно за него.
 

Аааааа... Yolinka – кога ги избоцка тия сладурски котарачета...и снежко... #Crazy Оформлението им е супер! Peace

Прасчо –  hahaha Дръгливия Росинант си е направо класика - много си е хубав!

Bilkova – и двете гобленчета са много красиви! С кеф да си ги гледаш на стената!

Зори – чорапчетата са страхотни, а и единия Вълчо вече се е ококорил  Shocked

Alexandra – мила коледна зимна приказка – това мога да кажа за дребосъка!


# 39
  • Бургас
  • Мнения: 610

http://picasaweb.google.com/maruli065/flNmzH#

Благодаря ви момичета Hug много сте мили!!

# 40
  • Мнения: 349
Здравейте и от мен в новата темичка. Всички неща са страхотни направо ми останаха очите. Ех това бебе... много е хубаво, но в момента за съжаление нямам никакво време. Моята жертвичка все още не се е обадила, че си е получила подаръка и аз вече се притеснявам че се е случило нещо. От пощата ми казват, че трябва да е пристигнало вече, но то изглежда не е. Ех защо не му сложих обратна  doh.  Sick

# 41
  • Мнения: 349
Забравих да попитам на някоя от вас забави ли се повече от седмица?

# 42
  • Мнения: 144
   Благодаря ви за отзивите за котетата , уших ги благодарение на Иваничка , която сподели схемите , само че моите са шити с ДМЦ конци . А рамката наистина е страхотна, готова е , аз си я купих още преди да реша какво ще шия за нея . Знаех си , че ще я забележите , ех това набито око на гобленарките. Купих я от магазин JYSK за 12 лева . Тези са три свързани , но има и поединични.
 Прасчо и на мен ми хареса Дон Кихота , прави ми впечатление , че шиеш все нестандартни неща , поздравления.
 Bilkova , страхотни са рамкираните гобленчета , особено злополучното елфче , с което се измъчи толкова много.  bouquet
 Зори , много ми харесаха чорапчетата,особено с тези ширитчета , вътре с памук ли си ги напълнила , че изглеждат подутички.
 
 
 

# 43
  • Мнения: 172
... Купих я от магазин JYSK за 12 лева ....
Какъв е тоя магазин и къде да го намеря.Рамките са сууупер.

# 44
  • Мнения: 643
 smile3501 smile3501 smile3501

Ще пропусна някой сигурно, затова за всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт