Приносът на таткото в отглеждането на детето

  • 1 663
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 127
Моля, споделете вашето становище, татковците трябва ли да вземат дейно участие в отглеждането на детето/цата/, или техният принос се изчерпва само със създаването на същите?

# 1
  • Мнения: 5 940
Приносът на таткото е точно толкова, колкото и приносът на майката.

# 2
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ако приносът на таткото се изчерпва само с осеменяваето, то мъже значи вече не са ни нужни....нали по последни проучвания от стволови клетки могат да се създават и сперматозоиди..... Confused
Смятам, че всеки родител, независимо от неговата полова принадлежност е длъжен да участва в ОТГЛЕЖДАНЕТО и ВЪЗПИТАНИЕТО на децата.....работа и отговорност има за всички...

# 3
  • Мнения: 2 270
Приносът на таткото е точно толкова, колкото и приносът на майката.
Peace

# 4
  • Мнения: 1 897
Въпросът ти риторичен ли е?

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
задаваш излишни и зле формулирани въпроси ....

# 6
  • Мнения: 4 187
Въпросът ти риторичен ли е?

И аз това се питам  newsm78?

# 7
  • Мнения: X
Какъв принос бе ?!
За бащи ли си говорим или за лукови глави ?

# 8
  • Мнения: 2 388
99 - та тема по въпроса ми се струва, че е тази.

# 9
  • Мнения: 163
Моят съпруг много ми помага в отглеждането на малкия за което съм му много благодарна Hugвъпреки ,че няма много време.

# 10
  • Мнения: 2 448
Ако това е тема, която цели да се напише, че по времето когато една жена е в майчинство таткото наравно с нея трябва да сменя памперси, отговорът ми е НЕ.

# 11
  • Мнения: 712
Когато решихме да си правим бебе, с мъжа ми седнахме и си поговорихме за отговорностите на родителството. За това как се отглежда бебе, кой какво очаква. Не бяхме дори започнали да го правим бебето, когато той сам предложи, че наред с всичко друго, таткото ще е този, който ще храни бебето при ранното сутршно хранене и ще се занимава с памперите и гушкането по това време, защото си познава кандидат- мамата и знае, че преди 8 е напълно неадекватна и има нужда от тези часове сън, за да е мила, любяща и изобщо човек.
Това като конкретен пример изчерпва ли въпроса?

# 12
  • Мнения: 1 127
При положение, че и двамата родители работят, моето мнение е, че е редно и бащата да взема
някакво участие във възпитанието и отглеждането на детето, не казвам на равно с майката, а някакво , а не да мисли, че това са "женски работи".

# 13
  • Мнения: 2 478
Ако това е тема, която цели да се напише, че по времето когато една жена е в майчинство таткото наравно с нея трябва да сменя памперси, отговорът ми е НЕ.

А не са само памперсите,Паси.
Трябва и да го къпе ,точно толкова пъти ,колкото и майката.
Трябва и да домакинства на равно с майката и още мноооооого дейности,които извършват съпрузите на ССФ.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт