Това е срамота или как се грижат за бебетата ни

  • 2 484
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И за мен най-вероятно са го забравили по гръб.Виждала съм как хранят бебета в интензивното и на майките родили със секцио-подпират ги на една стране, подпират им шише с мляко и го вземат след 10 минути като заспят.Определено 10-15 бебоци няма кой да вдига да се оригват.Немарливо и престъпно е да оставят деца в интензивно без непрестанно наблюдение.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 613
 Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Сега виждам темата, нямам думи, милото бебенце и горките родители Cry Cry Cry
Още повече ме заболя, зщото самата аз съм родена навремето в същата тази Видинска болница, как може такава безотговорност, не знам #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Да не говорим, че по принцип за Видин всички казват, че не се раждат деца и трябва повече млади хора да имат деца, и какво ства, като се роди, те пък докторите са некадърни #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Много, много ми е мъчно Cry

# 17
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Станалото е ужасно  #Cussing out ,но защо ли досега не съм чула и за един осъден лекар.Дано семейството се възстанови от загубата и продължи напред  Praynig

# 18
  • Мнения: 2 307
 Flowers Rose за малкото ангелче.
Ужасна новина,потресена съм!

# 19
  • Мнения: 2 270
 Flowers Rose Flowers Rose . . . много съжалявам Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 23 036
Аз съм от Видин - останах потресена! Никога не съм си и помислила, че мога да родя там... Ужас и безумие  Cry
П.П. Само като инфо - много жени идват от София, за да раждат във Видин и това е факт  #Crazy Защото секциото тук е 200 лв. на ръка на доктора, а полагат големи грижи за родилките  Embarassed

# 21
  • Мнения: 121
Това направо нямам думи тези хора заслужават на мегдана и с камъни по тях

# 22
  • Мнения: 144
Направо нямам думи.... Cry
Даже не знам какво да напиша...Абсолютна безотговорност! Tired
И после искат по-големи заплати и уважение. Отгоре на какво?!
Говоря за конкретния случай. Сигурна съм, че в България има и кадърни здравни работници. Tired
Дано поне този път има осъден. Crossing Arms
Аман от безхаберие! Tired

Напълно подкрепям,и за съжеление стават все по-често такива случаи.Родителите да бъдат силни,ние всички ще сме с тях.

# 23
  • София
  • Мнения: 415
 Sad Sad Sad Sad Sad Sad
За съжаление почти във всички болници е така.

# 24
  • Мнения: 2 960
Трябва да съдят болницата. Загубили са най-милото . Дано Господ им даде сили  и кураж да продължат напред и да се борят. Praynig Praynig Praynig
горките хора ooooh!горкото невинно малко създание....нямам думи.Къса ми се сърцето от случилото се Cry Cry Cry

# 25
  • Мнения: 236
Трябва да съдят болницата. Загубили са най-милото . Дано Господ им даде сили  и кураж да продължат напред и да се борят. Praynig Praynig Praynig
Кураж!!! Незнам какво друго да кажа Cry

# 26
  • Мнения: 144
Знаете ли момичета,поради стечение на обстоятелствата се наложи да родя във Видин,аз самата съм родена там.Родих секцио и да платих си на доктор,защото исках да ми се обърне необходимото внимание и не само на мен,но и на детето ми,какво да ви кажа част от персонала беше отвратителен,да не кажа почти целия с едно,две изключения.Имах късмет и ми дадоха детето веднага след като излязох от интензивното,но и самото държане на персонала към децата всякаш са парче месо и го подмятат както си искат,но не само в тази болница е така,а на всякъде,след като си дойдох в софия мои приятелки се оплакаха по същия начин и то за няколко болници които се смятат за едни от най-добрите.И как ще стимулират хората да си правят деца

# 27
  • София
  • Мнения: 23 036
Разбирам да са се преуморили от работа - в отделението във Видин най-много да има по 3 бебенца накуп  Sad Приятелката ми като раждаше имаше едва 2 бебета там...

# 28
  • Временно
  • Мнения: 788
 Flowers Rose Flowers Rose
Sad Sad Sad Sad Sad Sad
За съжаление почти във всички болници е така.
Искам да споделя какво се случи на мен.Родих секцио и само първата вечер си дадохх бебето в общия бокс,през цялата нощ чувах рева на бебетата,сърцето ми се късаше и още сутринта като ми я донесоха казах,че искам вечер да си остава при мен.На втората нощ,някъде към 4-5 часа бебето ми започна да помръдва.Помилсих,че е гладна и станах да я нахраня,въпреки че беше яла преди по-малко от час.С ужас видях,че цялата беше почервеняла,от устичката и излизаше слюнка и не дишаше!Грабнах я и веднага тръгнах към бебешкия бокс,където би трябвало да е дежурната сестра.Но там,освен 10-ината ревящи бебета,сестра нямаше!Тръгнах по коридора и извенъж сестрата изскочи от една стая,явно чула отварянето на вратите.Реагира наистина бързо,защипа нослето на бебето ми,задържа го така,докато малката не изплака силно.После ми я взе.Цял ден ме държаха в неведение какво става с детето,но това е друга тема.Мисълта ми беше какво щеше да стане ако бях оставила бебето си във общия бокс?Просто не искам да си го помисля...

# 29
  • Мнения: 10 982
Горката невинна душичка... Cry
Дано виновните си получат заслуженото!

Общи условия

Активация на акаунт