Съвет за пердета

  • 7 436
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
А аз бих избрала за цвят екрю, като най светлите възглавнички на дивана. Достатъчно наситени цветове имаш, които дават акцент. Колкото да повече, толкова по разноглед ставаш. Трябва да има и нещо неангажиращо за фон.
Наистина ако е по смепло- римските щори- ще е по добре. Ако са две пердета може плътното да е в екрю, а тънкото- тъмнокафяво, като тъмната част на дивана с някакви светли кръгове например.

# 16
  • Мнения: 721
az bih slojila vertikalni 6tori s zveta na stenite,taka niama da biat na o4i tolkova mnogo kakto kakvoto i da bilo perde o6te pove4e pak dve(leka i tejka zavesa)taka divana 6te si ostane akzent v interiora

# 17
  • Мнения: 7 186
Варианта с щори и аз го обмислях, но не знам дали ще стане, защото дограмата се отваря с плъзгащ механизъм Thinking Затова се спрях на варианта плътно и тънко перде.
palavata_monahinq, знам го този магазин, даже съм пазарувала оттам Grinning
Рокси, и аз обмислях тоя вариант, но се чудя дали ако плътното е екрю, няма да "светва" прекалено много и да привлича допълнително вниманието Thinking
В голям филм се вкарах с тоя диван, но толкова ми хареса, че добри обмисляхме варианта да пребоядисаме стените, ако трябва, но ще го вземем Laughing Но се оказа, че добре стои, поне на мен ми харесва. Ама сега с тия пердета ще бера ядове Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
Тъмните възглавници на дивана какъв цвят са.
Идва ми като идея пердетата да са от тази гама на по тъмните възглавници.
Виждала съм такива комбинации / те си вървят комплект/ тънко и дебело в една гама,  тънкото е по светло, а дебелото е по наситено / ама само как се изказах, дано ме разбра /  Embarassed
Също така и нещо златисто оранжево да се доближава до стената би било добре.
Светлото и екрюто на мен не ми се връзват, но все пак и си зависи от вкусовете, аз харесвам по тъмните цветове наситени цветове  Peace

Да покажеш после снимки  Hug

# 19
  • Мнения: 7 186
Ето ги възглавниците, оранжевеят и има черти с разни преливащи нюанси в подобна гама- http://diavoletta13.multiply.com/photos/album/3/3#2

има и 1 такава, като цвета на дивана, до нея се вижда и част от едната светла- http://diavoletta13.multiply.com/photos/album/3/3#3

Аз снимки ще покажа, ама голямо мислене ще пада Rolling Eyes Grinning
Щом стигнах да се допитвам до форума, значи работата е дебела Laughing Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
Определено бих сложила пердета от гамата на раираните ти възглавници  Peace
В тази гама ми е любима  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 721
niama zna4enie 4e dogramata e s plazga6t mehanizam.v hola mi e taka i sam s vertikalni 6tori,samo4e relsata im ne e edna a dve koito sa montirani edna do druga(ne se zabeliazva) i tova pozvoliava da se otvariat v razli4ni posoki i samo kadeto e vratata.moje da se izmisli variant koito da e udoben

# 22
  • Варна
  • Мнения: 478
Моите са такива-виж дали ще ти подхожда нещо такова златисто  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225959&pid=5326629

# 23
  • Мнения: 2 926
Аз бих заложила на едни венециански щори с цвета на стените.
Акцента ти пада на дивана и няма нужда от перде, което да отнема от вниманието му.
Прекалено силно присъствие има дивана, за да натрупаш и перде.

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 20:06 от Карамел`

# 24
  • Мнения: 7 186
Това с щорите май ще се окаже добра идея Simple Smile Дограмата се плъзга надясно и, сега измерих, в плъзнато положение между двете врати има 7.5- 8 см разстояние, май е достатъчно?

И аз не обичам натруфен интериор и се опасявам, че с пердетата точно това може да се получи Rolling Eyes

rosiel, хубави са ти пердетата, но при мен май няма да се получи добре със златисто и засега отпада като вариант.

Отивам да поразгледам какви алтернативи за щори има Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 926
Щорите могат да се направят да се събират на който край искаш, както и да се събират в средата, така че няма проблем.
А и ако ти е читава фирмата, все ще измислят вариант.
Фирмата, която ми слага на мен, направи и невъзможното и в едната стая вкара релсата в трегера.
Начини винаги има  Peace

# 26
  • Мнения: 7 186
Колкото повече си мисля за щори, толкова повече се влюбвам в този вариант Laughing
Сега разглеждам щори тип Японска стена и много ми харесаха- стилни, изчистени и май са много подходящи за прозорци тип витрина Simple Smile
Някой има ли отзиви? Как се закачат горе?

# 27
  • Мнения: 2 926
Аз по-скоро съм фен на римските щори
И ми се струва, че много ще ти паснат на интериора





# 28
  • Мнения: 7 186
Да, и римските са много красиви Heart Eyes но японската стена май ми легна на сърцето Simple Smile
Даже мисля, че нещо подобно може да свърши работа

# 29
  • Мнения: 47
http://www.gabriella-bg.com/perdeta.html
Пердетата от 12-тата снимка  ми изглеждат подходящи като за твоите стени. У нас цвета е същия, но мотивите са заврантулки .

Общи условия

Активация на акаунт