Miles and more

  • 6 616
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 746
аз забелязах, че при последния ми полет нямам промяна в баланса на милите ми. Как мога да проверя по колко мили ми допълват за всеки полет... т.е. нещо като извлечение или справка.. или не знам и аз как точно да го нарека?  newsm78

# 16
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Шанс, аз нещо не те разбрах  Thinking На мен веднъж не ми бяха прибавили, защото ми беше комбиниран билетът (т.е. с друга авиокомпания) и аз им изпрати факс, в който посочих, че за един от двата полета би трябвало да ми добавят точки и приложих ксерокопиран самолетния си билет.

Ти в сайта ли проверяваш дали са ти допълвали редовно? На мен ми излизат с точност от кои полети са ми...

# 17
  • Мнения: 746
Шанс, аз нещо не те разбрах  Thinking На мен веднъж не ми бяха прибавили, защото ми беше комбиниран билетът (т.е. с друга авиокомпания) и аз им изпрати факс, в който посочих, че за един от двата полета би трябвало да ми добавят точки и приложих ксерокопиран самолетния си билет.

Ти в сайта ли проверяваш дали са ти допълвали редовно? На мен ми излизат с точност от кои полети са ми...

ами не, по мейла ми пращат какъв ми е балансът досега, т.е. колко мили имам. И от около година и половина си стои един и същ.  newsm78 ти къде гледаш за това от кои полети са?

# 18
  • София
  • Мнения: 9 966
На www.milesandmore.com. Мисля, че когато ти пращат картата, пращаха и пин, с който влизаш заедно с номера на картата в системата. Може да се регистрираш и да получаваш всеки месец newsletter, при регистрацията, за който ти подаряват 500 award miles.

# 19
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мисля, че когато ти пращат картата, пращаха и пин, с който влизаш заедно с номера на картата в системата.

Именно това имах предвид  Peace
А аз влизам в системата чрез сайта на авикомпанията, видях, че и в сайтовете на други авиокомпании (напр. Lufthansa) също има вход към регистрацията.

# 20
  • Мнения: 746
благодаря, момичета, ще пробвам по-късно да видя какво ще излезе  Hug

# 21
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Някой рент а кар също начисляват точки за  Miles and more - Avis   Embarassed

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 17:40 от elku - elena

# 22
  • Мнения: 7 605
Avis, Europcar, Sixt & Hertz  Peace

# 23
  • Мнения: 241
а от онлайн магазина им някой поръчвал ли е? имам 40 000 мили и искам да купя нещо от каталога им

# 24
  • Мнения: 7 605
а от онлайн магазина им някой поръчвал ли е? имам 40 000 мили и искам да купя нещо от каталога им

Аz. Но виж дали стоките които те интересуват, ги доставят и до БГ  Peace

# 25
  • Мнения: 3 215
Хотелите(Starwood hotels,Hilton,Marriott ext.) си имат отделни карти . Пак събираш клиентски точки,но получаваш безплатни нощувки или ваканции в съответната група хотели по цял свят.

http://www.starwoodhotels.com/preferredguest/index.html
http://hhonors1.hilton.com/en_US/hh/home_index.do
http://www.marriott.com/rewards/rewards-program.mi

В определени хотелски вериги събираш точки и по Miles & More. Кемпински е една от тези вериги. Ако софтуерът на съответния хотел е настроен, при самия чек-ин се подава инфо към системата(номерът на картата трябва да бъде въведен) и се събират точки. Ежемесечно хотелът препраща инфото и точките се начисляват в картата ти.  Ако не това стане - пазиш си фактурата и с нея могат да ти ги начислят на всяко гише на авиокомпанията. Peace

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 22:13 от Old Sport

Общи условия

Активация на акаунт