ПРОТЕСТ на 21.12.2008 г. 11:00!!!!!!

  • 4 313
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Тъй като полицаите нямат право на ефективна стачка, това което можем да направим в тяхна подкрепа е да подпишем петицията
вижте

http://www.bgpetition.com/mvr-protest/index.html

# 46
  • Мнения: 6 029
Тъй като полицаите нямат право на ефективна стачка, това което можем да направим в тяхна подкрепа е да подпишем петицията
вижте

http://www.bgpetition.com/mvr-protest/index.html

Не се научихте как се пише петиция и туй то. Няма да подпиша това.

# 47
  • Мнения: 4 068
Подкрепям ги полицаите ама донякъде. Еъ сега тамън гледам новините и какво да видя-снощи полицаи държали 3 часа на пътя колона от машини на земеделски производители тръгнали на протест към София. Това в Пловдив става. Еми после как искат хората да им подкрепят протеста като те самите саботират протестите на другите? Не го разбирам това. Ако сме идинни трябва наистина да сме единни, а не всеки да гони само неговия си интерес, защото иначе ние самите не сме с нищо по-добри от калпавите ни управници.

# 48
  • Мнения: 2 018
Ясно е че има качествени хора и не до там такива. Подкрепям професионалистите полицаи, които наистина искат да са в полза на обществото. / Само, където не съм видяла мокър патрулиращ полицай! Да предположим, че причината е - ниска заплата. Не знам. /

Въпреки това ги подкрепям, защото дори някой да иска да си свърши работата, има хора, които не им позволяват, а други им се изсмиват в лицето /случая с Чут чут/!

# 49
  • София
  • Мнения: 958
Тъй като полицаите нямат право на ефективна стачка, това което можем да направим в тяхна подкрепа е да подпишем петицията
вижте

http://www.bgpetition.com/mvr-protest/index.html

Не се научихте как се пише петиция и туй то. Няма да подпиша това.

Защо не потърсят помощта на някой, който умее да пише петиции.......?
И да искаш да подкрепиш едно съсловие, пак ще се поколебаеш като прочетеш това.................. newsm78
Сякаш някой петокласник се е изказал..........Подкрепям ги, но нека напишат нещо смислено....

# 50
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ренци, полицаите са служители - изпълняват нареждания, нямат право да не се подчинят на заповед.

Аз лично подкрепям полицаите.
 Тази петиция и аз няма да я подпиша. Когато се направи като хората ще подпиша.

# 51
  • Мнения: 4 068
Абе и аз ги подкрепям бе, ама снощи са били 100 човека полицаи при тази колона от производители и ми се вижда прекалено показно това.
Иначе ги подкрепям при все че точно в момента ще обжалвам с съда акт писан при полицейски произвол при това съвсем реален и това никой не му го беше наредил на полицая. Обаче ясно осъзнавам, че не всички са такива боклучи и между тях наистина има съвестни хора, които нямат никакви условия за работа.

# 52
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Аз съм съпруга на полицай. За заплащането няма да коментирам, щото не само техния хал е такъв - май само тия 240 мижитурки от парламента и още няколко по министерствата да доволни.
Обаче на мене ми идва малко в повече постоянното спонсориране на полицията - като се почне от пари да си наемат чистачка та се стигне до пари да си купят служебна кола ooooh! Shocked Shocked Униформите пък са трагични - няма да забравя как на последното раздаване през 2007 година в магазина им какъв смях беше - дават дрехите на полицай, човека влиза да ги пробва. От пробната се разнася смях. Излиза - всички дружно прихват. Започваш да се чудиш в цирка ли работят, в полицията ли...
Да, мърша в МВР има. Мърша има във всяко стадо. Ма тя тая мърша е удобна на началството или е с протекции - примерно тати е шофьор на шефа и затова въпросната особа е офицерка, макар да не може един прост график за смените да направи или да си напише седмичната справка.
А за спрените трактори - те просто изпълняват заповеди. Както и при всеки един протест, митинг, футболен мач, "трасе".Разбирате ли, просто няма начин да не се подчиниш на заповед или да я успориш.
По-скоро трябва да си зададем въпроса кой го е страх, та праща толкова много полицаи и при фермерите, и при млекопроизводителите, и при останалите протестиращи...

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Побутвам малко темата напред - утре в 11 часа пред МВР - да подкрепим полицаите!

# 54
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Подкрепям ги и заставам зад думите на Чут Чут.

# 55
  • Мнения: 624
Подкрепям ги полицаите ама донякъде. Еъ сега тамън гледам новините и какво да видя-снощи полицаи държали 3 часа на пътя колона от машини на земеделски производители тръгнали на протест към София. Това в Пловдив става. Еми после как искат хората да им подкрепят протеста като те самите саботират протестите на другите? Не го разбирам това. Ако сме идинни трябва наистина да сме единни, а не всеки да гони само неговия си интерес, защото иначе ние самите не сме с нищо по-добри от калпавите ни управници.

Ей това исках и аз да попитам. Протестират, но пречат на другите протестиращи, нещо повече в този случай изпълняват поръчката на тези срещу които протестират.
Ей т'ва си е огромен парадокс.
Само за това няма да ги подкрепя. След като те не намериха сили да се противопоставят на колегите си, които пречат на земеделците, не заслужават да бъдат подкрепени, най-малкото защото не са единни.
Иначе подкрепям абсолютно всички останали протестиращи: студенти, еколози, земеделски стопани,  учители, лекари, пациенти, пенсионери ...

Ренци, полицаите са служители - изпълняват нареждания, нямат право да не се подчинят на заповед.
Ами нали уж протестирали? Какъв по-добър повод от това да защитят протеста си? Който иска винаги намира начин, всичко останало си е само извинение.
Цялата ни държава се управлява със страх и глоби. Ако кажеш това ще те съдим, ако направиш онова ще видиш с кой си имаш работа...
България е държава на страха, ааааа и на оправданията. Все се намира с какво да се оправдаем. 

# 56
  • Мнения: 1 745
Аз заставам зад всички протести и силно се надявам най-накрая да се вдигнем всички!

# 57
  • Мнения: 624
силно се надявам най-накрая да се вдигнем всички!
Дано!  Peace

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Passiflora, ти замисляла ли си се ако полицаите оставят всички протестиращи да правят каквото си поискат, а и да се присъединят към тях? Призоваваш към нещо или какво?

# 59
  • Мнения: 133
  Бих подкрепила студентите,жал ми е за полицаите,но  не!

Общи условия

Активация на акаунт