90 Италиански рецепти за манджи,красота и ...весело изкарване на празниците !

  • 26 346
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Най-после обилна доза романтика в тоя ден на дъжд из ведро, здрасти, Гери! Heart Eyes
Ама наистина тук, в Италия май тая година нищо интересно няма из магазините. Аз обикновено пазарувам в Овиессе, Упим, Мотиви много тача. Новата колежка на мъжо имала сестра де работи в едно от петте Овиессе тук и казала, че тоя сезон яко сгрешили с подбора на нещата в каталога си, всяко пунто вендита имало свои таргет и затова не всички артикули се намират навсякъде, ама както и да е, не се харесали много нещата на народа. Ама и из всички магазини едни вехти демоде неща, складирани явно с години, откъде са ги изкопали, не знам. дори със стари етикети на Станда съм попадала до скоро, по 5,10 евро. Имаше и буквално прашасали боклици из кошове по 1,2,3 еври, говоря за панделки, портмоненца и прочие.Не се намират лесно малки размери, 42, 44, защото много хора носят такива дрехи, една дружка от Милано ми е разказвала, че както навсякъде е голяма мания с тия талии 40-42 и с 46 и повече минаваш за обезо. Тук, при нас пък, точно те се намират и ако си слаб правиш страхотни удари. НАвремето и аз бях бесен снайперист, сега тежката артилерия едва се сдобива с 48 размер, и 46 е търсен. Та не сляза ли поне на 46 за панталони и 44 за поли няма оправяне и ще съм все в кризи, че не се харесвам и съм облечена като лелка.

аз това неЩо и друг път съм го 4увала, но само в НМ ми прави впе4атление, 4е на втория ден от намаленията няма нито една стока от сезона, а неЩа, които не съм виждала преди  Shocked
(но аз 4истосърде4но си признавам, 4е не обикалям много, та може просто да не съм обърнала внимание)

ина4е, 2/3 неЩа които си бях набелязала в други магазини, си бяха, редовно намалени (Щото понякога са първо увели4ени и после намалени  Twisted Evil) извадих късмет и 4е ми имаШе номера  Laughing

безкрайно ме нервират оба4е тези от макс мара и въпреки 4е много им харесвам неЩата, всеки път се зари4ам оттам да не купувам.
за тези криза няма, Щото пове4е от 15% намаление те не правят  #Crazy
и съЩо много рядко намираШ каквото си си харесал _ явно игри4ки с редовни клиенти въртят  Confused

така де, да се опла4а  Rolling Eyes

# 286
  • Мнения: 750
Аз пък си имам няколко набелязани бутика в града в които винаги намирам страхотни маркови неща на добри цени.А пък и те хората ме познават и ми правят големи сконти дори и когато няма салди PartyМного 4есто поръ4вам и от тук www.yoox.it за което благодаря на Деска от Рим  bouquet.Вси4ко което съм поръ4вала от този сайт е супер.Препоръ4вам го горещо на вси4ки Peace

# 287

Общи условия

Активация на акаунт