Шопинг манията

  • 2 690
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 648
Страдате ли. Или се удоволствате. Помага ли ви. Сега е времето, когато можем да я задоволим.
Аз определено я имам. Винаги има нещо, което трябва даси купя.

# 1
  • Мнения: 14 654
Мразя да пазарувам, много ми е неприятно влизането по магазини, особено ако трябва и да пробвам, ходенето с торби по улиците, преминаването през тълпите. Каквото мога, пазарум от интернет-магазини. Останалото с досада.

# 2
  • Мнения: 2 161
Аз не страдам от шопинг мания.Аз си задоволявам нуждите.И изобщо,кой я измисли тази шопинг мания?Някой ужилен маниак с тънък портфейл.Или някой с дебел,но стиснат като бай Гранде.Мания е страшна дума,и тази шопинг мания е един вид като укор към всяка жена.Но много жени се гордеят-аз съм шопинг маниачка,аз съм шопинг маниачка.А защо се гордеят,като термина цели да ги изкара неуравновесени и изобщо психарки.

# 3
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не страдам от такова чудо... Naughty

# 4
  • Мнения: 2 475
Нямам никакви мании.Никога не ходя на шопинг.
Купувам всичко ,което видя и ми хареса,но не го превръщам в фикс идея.
Не помня да съм ходила специално на шопинг,противно ми е влизането от магазин в магазин.

# 5
  • Мнения: X
Мразя да пазарувам, много ми е неприятно влизането по магазини, особено ако трябва и да пробвам, ходенето с торби по улиците, преминаването през тълпите. Каквото мога, пазарум от интернет-магазини. Останалото с досада.

Като направят и хранителните магазини с on-line поръчка, ще си умра от кеф. Mr. Green

# 6
  • Мнения: X
Значи, признавам си, че съм консуматор голям, ходя, гледам, купувам. Не обичам обаче да правя безкрайни проучвания на пазара, завършващи с празни ръце и оплакнати очи. Като нямам пари, не ходя да гледам парцали, познати- маниачки ( имам такива) не придружавам, мразя да ми губят времето в глупости.

# 7
  • Мнения: 12 648
Значи, признавам си, че съм консуматор голям, ходя, гледам, купувам. Не обичам обаче да правя безкрайни проучвания на пазара, завършващи с празни ръце и оплакнати очи. Като нямам пари, не ходя да гледам парцали, познати- маниачки ( имам такива) не придружавам, мразя да ми губят времето в глупости.

Бутче, и аз съм така. Винаги знам какво искам. И го купувам, когато го намеря. Но винаги има нещо, което непременно трябва да имам. Може да е за 5 лв.

Пазаруващите он-лайн - защо решихте, че това автоматично ви прави анти-шопинг-маниачки.

# 8
  • Мнения: 1 541
Не страдам от никакви мании до колкото мога да преценя поне. Другите какво ще кажат- не знам. "Шопингът" (е тази дума ми е почти толкова неприятна, колкото "денся", сиреч танцувам  Tired ) не ми е мания- а лееека слабост. Продоволствени неща мразя да "шопвам", но пък с парцалки и прочие често си лекувам женската измъчена душица  Whistling  Grinning

Виж обаче тази празнична истерия по магазините сега ми е непонятна- какво е общото между Коледа и нов телефон или пък златен пръстен така и не мога да си обясня  Thinking

ПП. Chanel, гордеят се, 'щото това значи, че имат дълбоки кесийки и мъжете им са ларж (не съм сигурна как ли точно се пише това  Embarassed ), а те са малки, сладки глезанки  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 2 401
Ох, Мадам, тежки времена те чакат  Laughing Отвъд океана шопинг маниаците са поредната жертва на кризата. Доста от хората, които са живели нашироко, защото са можели да си позволят да поддържат кредитните си карти са на ръба. Все повече от тях опират до услугите на психоаналитици и други психари.  Шопинг манията си е мания отвсякъде и когато в един момент не може да се задоволява се получават депресийки.  Разбира се, на никой не го пожелавам, само споменавам какво става оттатък, където кризата се вихри с пълна сила.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 999
Като направят и хранителните магазини с on-line поръчка, ще си умра от кеф. Mr. Green

Има такива. Пикадили в София да речем. Носят ти ги до вратата - аз се възползвам, когато съм болна.

Не обичам тълпите и претъпканите магазини. Пазарувам по списък всеки сезон: дрехи, обуви, чанти за работата ми... дрехи, обувки за свободното време...
За детето купувам непрекъснато по нещо. Но не го намирам за мания.  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 516
Бу се старае да придобия тази мания. За сега удържам фронта, но тук- таме стената се пропуква. Помооощ!  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 407
Страдам ,винаги като обикалям си купувам нещо.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Мога да пазарувам, мога и да не пазарувам.
Аз съм лесна. Флор да му мисли.

# 14
  • Мнения: 2 388
Не, не страдам. Ако има някой, който да ходи вместо мен по магазините би било чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт